Şimdi Ara

Moov Araçlarının Aküsünü Kullanıcılara Ödetiyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
18.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
268 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok artık rezilliğin daniskası olmuş bu. Ne kadar sosyal platform varsa paylaşın derim. kıytırık bir akü için marka imajının içine etmişler resmen

• Bazı durumlarda kullanmıştım bu firmayıda, bundan sonra tercih etmeyeceğim, tiktak hedeffilo daha güvenli en azından en ince ayrıntısına kadar soruyor araca binerken

• Kara listemize ekledik Garenta ile birlikte .

Eskiden büyükleri kullanmak lazım kiralarken derdim ama onlar da ara sokak yarı- mafya kiralamacılara dönmüşler.

• Geçmiş olsun bakkal zihniyeti iş yapmak denir buna gerçek esnafın bile vicdanı var bunların hiç yok taksi tutmak daha mantıklı gibi geldi şuan bana🤔🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • otopark Sinan'a yazın, arada bazı videolarda viralini çok döndürüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=VWxlo94z1sM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 28 Nisan 2021; 12:42:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanları katil etmeye çalışıyorlar anlaşılan. Direk şikaye edin, sonuçlarıda paylaşın

• TR de araba filan kiralanmaz. Pert ya da 4-5 değişkenli Polis çıkması ya da FLO çıkması araba ucuza denk getirip alın bu arabaların bakımları zamanında yapılır. Alın geçin şu adamlara sinir olmayın hem her dakika binersiniz.

• Şaka gibi resmen kurumsal firmalar birde sorsan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 dk icin niye arac kiralar bi insan onuda anlamis degilim taxi diye bisey var illa otomobil lazimsa taxi cagiririm ben niye kiralayim diye düşünüyorum aklima hic bisi gelmiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 28 Nisan 2021; 17:42:5 >
  • firma para koparma derdinde, yeni araçların hepsi 5 ve en geç 10 dk içinde araç içi elektriği keser açık bırakılsa bile bu böyledir.

• Adı bile gıcık zaten... 

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt

Merak etmeyin tüketici hakem heyetine başvurdum, gerekirse ticaret mahkemesine de giderim. Sözleşmedeki hangi maddeye göre bu dediklerinizi yapacaklar. Akü değişmemiş bile takviye etmişler. Kendi takip sistemleri 7/24 çekmiyor mu ki benden olduğunu kanıtlayabiliyorlar. Diyelim ki araba elektriği kesmemiş, benim problemim gene değil. Tüm yeni model arabalar bu özelliğe sahip. Demek ki araçta bir sorun var gücü kesmiyor.

İnanmamışsınız akünün bozuk olabileceğine. Çok arzu ederseniz sıfır aldığımız arabanın 2. Sene bakım faturasını paylaşayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Siz ışıkları açık bırakmadığınıza emin misiniz bu konudan hiç bahsetmemişsiniz ?
    3 ayda arıza veren aküde olur ama 3 senede sıfır akü bitmez bundan bahsettim ben. Dava tabiki açın ama bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Sözleşmeyi yollarsanız hangi maddeden dolayı 850 lira kestiklerini söyleyebilirim.
  • İyi de bu firmanın kabahati. Sen araç kiralıyorsan anahtar çıktığı anda kapıların açılma durumu hariç her şeyi pasif etmen gerekiyor.

Böyle ona buna akü faturası göndererek bu işin içinden çıkacaklarını sanıyorlarsa eğer yüzlerine tüküreyim.

Arabanın belki sinyal kolunda arıza var ve modül kendi kendine parkları açtı o zaman ne olacak ?

Symbol serisinde hastalık mesela bu problem. Ayıp cidden.

• Moov kullanıyordum. Bundan sonra yanından geçmem. Bu ne saçmalık abi.

• Neye dayanarak 3 sene de akü bitmez veya bitmesi beklenmez diyorsunuz ki? Günümüzde en fazla bir akü 3-4 sene aralığında dayanıyor. Bunun harici dayanan akü çok nadir, 5 sene olan görmedim hatta son 2 yılda desem yeridir ki işim gereği de yıl içinde ciddi sayıda akü değişimi gören birisiyim. Özellikle kısa mesafe kullanılan araçların zaten 3 sene gitmesi bile mucize gibi birşey günümüzde.

@Mekatroniks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 28 Nisan 2021; 23:40:21 >
  • Ben bu ve benzeri olaylara kravatlı soygun diyorum.Her vatandaşın tek tek uğraşıp , hakkını geri kurtarması gerekiyor.Çünkü devlet bunu yapanlara bir yaptırım uygulamıyor.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Hocam 0 aldığımız ve sadece iş ev kullandığımız doblo 6 sene akü sorunu çıkartmadı hatta öylece sattık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.