Şimdi Ara

Moon Design Serap Koltuk Takımı Krem Hardal - 1760TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
7.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamivural kullanıcısına yanıt
    Yay işi bitti diye biliyorum ben hcm.olanlarda zaten piyasada çok uygun fiyatlara.yay işi sakat iş hem hcm.siz neden özellikle yay konusunu açtınız ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Yay işi bitti diye biliyorum ben hcm.olanlarda zaten piyasada çok uygun fiyatlara.yay işi sakat iş hem hcm.siz neden özellikle yay konusunu açtınız ki?
    Sade sünger olan zamanla taş gibi oluyor ve uzun oturmalarda çok rahatsız ediyor ve batıyor! Bana, yaysız ve bazasız olanı 100 liraya verseler almam, tercih meselesi. Siz alın.

• snomask kullanıcısına yanıt
    Mobilya işinde bir tek modalife az stoklu çalışır. Kimse stoklu çalışmaz. O yüzden geç teslimat normal yani. Koltuk da fiyatına göre iyi ama yatmayan sandıksız model sanırım. Açıklamada yoksa yoktur. Ona göre alınız.

• selamivural kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla koltuklarda şu anda yay kullanılmıyor. Kamyon lastiği gibi malzeme esnek bir malzeme dilim dilim yapılarak en alta çakılıyor üstünede sünger koyuluyor.

Baza istenirse kullanışlı ama alt kısım sandıklı oluyor ve aşırı ağır geliyor. Altta baza olmazsa da hafif bir koltuk oluyor. Tercih yaparken bunlar göz önüne alınmalı.
  • ürün satıştan kaldırılmış. bakalım gönderilecek mi 7 şubatta :)
  • şuan dikkatimi birşey çekti. ürünün altincicadde sayfasında 6 adet yorum var. altısıda 2 saat içerisinde yapılmış. hepsinin tek ağızdan yapıldığı çok belli. amaç, burada yazılan gibi; milletin parasını çekip 2 ay kullanmak değildir umarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

şuan dikkatimi birşey çekti. ürünün altincicadde sayfasında 6 adet yorum var. altısıda 2 saat içerisinde yapılmış. hepsinin tek ağızdan yapıldığı çok belli. amaç, burada yazılan gibi; milletin parasını çekip 2 ay kullanmak değildir umarım :)
    Yorumlar tek kalemden çıkmış. Site kendi kendine yorum yapmamışsa ben de hiçbir şey bilmiyorum :D
  • Hepsiburada havale ile alındı isteyen kişiye devredilir.

Ahmet üstad doğru söylüyor olabilir ama fiyat iyi.

Aynı takımı seneler önce arkadaşlarım aldı o zaman da fiyat uygundu gayet kaliteli üreticiden üreticiye değişir mi bilmem ya da satıcı parayı kullanır mı onuda bilmem ama Hepsiburada paranızı kimsede bırakmaz o yüzden ihtiyaç olan alabilir diye düşünüyorum

• Var mı siparişi gelen giden?

• bu koltuklar açılıp yatak oluyor mu acaba
  • bana ürün 2 şubatta lazım , bugün altıncı caddeyi aradım 2 şubat talebimi ilettim size dönüş yapacağız dediler .

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

bana ürün 2 şubatta lazım , bugün altıncı caddeyi aradım 2 şubat talebimi ilettim size dönüş yapacağız dediler .
    Gelirse foto ve yorum alalım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: zelim_han

Gelirse foto ve yorum alalım hocam

Alıntıları Göster
    bugün tekrar aradım . 4 şubatta gönderilecekmiş . bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

bugün tekrar aradım . 4 şubatta gönderilecekmiş . bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz

Alıntıları Göster
    En az 3 gün kargo da geçer. 7 şubatı bulur. Dedikleri tarihe geldi yine.

• Benim siparişimi bugün kargoya verilmişler.

Horoz Lojistik ile gönderilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahakaya -- 30 Ocak 2019; 18:4:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahakaya

Benim siparişimi bugün kargoya verilmişler.

Horoz Lojistik ile gönderilmiş
    Benim siparişide kargolamışlar.

• bahakaya B kullanıcısına yanıt
    zelim_han kullanıcısına yanıt
    teslim aldınız mı?
  • Meşhur koltuğumuz geldi. Benim görüşüm bu paraya çok çok iyi. Kumaş tay tüyü benzeri bir kumaş, oturumu ortanın bir tık üstü sertlikte, Duvara sıfır yatak oluyor. Üretim yeri, Perla Sofa inegöl. Gelen üründen memnun kaldım. Uzun süreli kullanımda ne olur, deneyip göreceğiz inş.

Moon Design Serap Koltuk Takımı Krem Hardal - 1760TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zelim_han -- 2 Şubat 2019; 18:28:18 >

• Pazaresinden beri bekliyorum.gelen giden yok.altinci caddeyi aiyorum onlarda tedarikci donus yapmadi diyip duruyor.4 gundur durum bu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.