Şimdi Ara

Moon Design Serap Koltuk Takımı Krem Hardal - 1760TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
7.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendilerimi getiriyor yoksa kargo ile kapının önünemi bırakıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Benzer bir takımı 8 ay önce 3+3+1+1 şeklinde Evmanya'dan combolarla 2800tl maliyetle aldım. Fiyat cok iyi, muhtemelen aynı fabrikadan çıkıyorlar cünkü açıklamalar falan aynı. İlk başta sert gelebilir yalnız zamanla yumusacık oluyor. Oturmak icin cok rahat uyumak icin cok rahatsizlar. Kumaş nubuk gibi, dokusu güzel. Koltugun tabanini kapatan kumaş çok kalitesiz ama çok da önemli degil zaten.Yay yok, koltuklar hafif, süngerler çökme yapmadı. Duvara sıfır makas dedigine aldanmayin muhtemelen o da yalan. Koltugu yatirmak icin çekmek gerekiyor.

Benim takımın ismi Evmanya house Madrid.
    hocam bu takım nasıl yatak oluyor. hiç yatak olacak bir tipi yok da :) foto felan da koymamışlar.
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Sırt tarafı yatıyor işte, tipten nasıl anladınız ? :D ama dedigim gibi sifir makas ibaredi yanlid olabilir, . Ayrica fiyat efsane, gelecegini sanmiyorum. Ben Sepette %%20+%10 kupon+ %4 Avantajix+100chip para ile ancak denk getirdim bu fiyata.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    %10-%20 nasıl yaptınız size özelmi
  • bakkal34 B kullanıcısına yanıt
    Ben Evmanyadan aldım hocam o site kapandı. Fiyat zaten o şekilde şu an. Gönderirlerse sıcak fırsat bence.

• Moon Design Serap Koltuk Takımı Krem Hardal - 1760TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    siparişi ve parayı alıp ürünü sonra yaptırıyorlar sanki. 1 ay sonra teslimat.
  • Neden sipariş verecek ya da alanlar iletişim numarasından arayıp burda gelecek mi gelmiyor mu yazmıyor?

• Bu internetten alınan mobilyaların taşıma işLemi nasıl oluyor acaba bilgisi olan arkadaş varmı

Kargo ücretsiz olsaymiş çok süper olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi börü06 -- 4 Ocak 2019; 15:27:8 >
  • adamlar ana sayfaya banner'a koymuşlar..

Fiyat doğru sanki.

Kendi sitelerinden mi alsam HB'den mi karar veremedim.

Kendi siteleri avantajix'e de %3,5 veriyor. Orda da fahiş bir kargo ücreti var. İade vs durumunda feci kaçar o kargo ücreti :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: börü06

Bu internetten alınan mobilyaların taşıma işLemi nasıl oluyor acaba bilgisi olan arkadaş varmı

Kargo ücretsiz olsaymiş çok süper olacakmış
    apartman önünde bırakıyorlar. kata kendin çıkarıyorsun. ha kargocuya 50-100 ateşlersen senin için taşır. ben öyle yaptım daha önce.
  • Altincicadde.com bir Hepsiburada kuruluşudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

adamlar ana sayfaya banner'a koymuşlar..

Fiyat doğru sanki.

Kendi sitelerinden mi alsam HB'den mi karar veremedim.

Kendi siteleri avantajix'e de %3,5 veriyor. Orda da fahiş bir kargo ücreti var. İade vs durumunda feci kaçar o kargo ücreti :(
    altıncıcadde'nin sitesinden verdim sipariş.

70 TL avantajix iadesi ağır bastı.

• Ben aradim konustum.kargoyu horoz getiriyor galiba dedi kata cikariyor dedi.ama cok emin degildi.

Arama nedenim teslim suresiydi.bana urun subatta lazim sakin erken gondermeyin dedim tamam zaten erken gondermeyiz dedi

• ben de almak istiyorum. hepsiburada çek/kupon bulabilirmiyiz acaba

bir de bu var, beğenen olur mu, bilemem..
    https://www.altincicadde.com/urun/490866-moon-design-neslihan-koltuk-takimi-hardal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zelim_han -- 4 Ocak 2019; 17:21:23 >
  • Gece almıştım, anında hazırlanıyor moduna geçti bu yüzden HB üzerinden iptal edilmiyor. Arayıp iptal istedim firmadan talep oluşturuldu dediler 2 defa. Henüz iptal etmediler. Ucuz takim ama kimsenin ihtiyacı yokmuş bizden.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Senin koltuk bir tık daha modern duruyor hcm. Ama fiyatıda bir o kadar elbette.

https://www.hepsiburada.com/evmanya-haus-madrid-koltuk-takimi-yesil-pm-HB00000AHOUK

Benim aklıma takılan oturma için rahat zamanla yumuşuyor demişsinizde acaba bu model içinde geçerli midir ki?

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dikkat ettiysen açıklamar aynı, aynı fabrikadan çıkma mobilyalar. Google'a Evmanya haus Serap koltuk takımı yazarsan daha ayrıntılı fotoğraflı aynı koltuk çıkacaktır. Tavsiye ederim fiyatının üzerinde mobilyalar. Bunlar hep sırt yastıklı, yastıklar da cok güzel.

• Ürün yorumlarının hepsinin aynı gün yapılmış olması sadece benim mi dikkatimi çekti acaba

• İçinde yay olmayan koltuk takımı almayın, bir de altında baza olmayanı almayın, pişman olursunuz!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.