Şimdi Ara

Monte Kristo Kontu kadar muhteşem bir roman daha var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
83
Cevap
2
Favori
5.944
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitap Önerileri/Tavsiyeleri >> Monte Kristo Kontu kadar muhteşem bir roman daha var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ken Rock

Hep araya baska eserler koyuyorum. Firsat olmadi. Umarim yakinda okuyabilirim. Yorumlarin birinde bile kotu bir yorum goremedim tabi zevkler ve renkler farklidir ama bende okudugum zaman ayni zevki alabilirim umarim.
    Öncelikle kitabı okumaya başlarsanız sakın kitaba ara vermeyin(1 hafta, 1 ay gibi aradan bahsediyorum.). 1500 sayfalık bir kitap olaylara hakim olabilmeniz için arka arkaya okumanız gerekli daha güzel olacaktır. zaten kitap akıp gidiyor

• Yarbay
    6795 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ivan11

Öncelikle kitabı okumaya başlarsanız sakın kitaba ara vermeyin(1 hafta, 1 ay gibi aradan bahsediyorum.). 1500 sayfalık bir kitap olaylara hakim olabilmeniz için arka arkaya okumanız gerekli daha güzel olacaktır. zaten kitap akıp gidiyor

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim mesaj icin oncelikle.
    Ara veren bir okuyucu degilim. Gunu gunune vaktim yettigince okumaya calisiyorum. Cok araya kitap koyuyorum o yuzden listedeki kitaplara yetisemiyorum. Listemde yeri var yoksa bu kitabin. Cevremde sordugum zaman hep iyi yorumlar gordum. Burda da gorunce dayanamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken Rock -- 19 Ağustos 2019; 19:14:46 >
    |
    |

• Yarbay
    7734 Mesaj
    Sefiller'den sonra 2. favorim. O dönemin Fransız edebiyatı gerçekten şahane. Germinal de muhteşemdir mesela.

Bunun gibi eserler gelmez kolay kolay. Martin Eden'i ve İki Şehrin Hikayesi'ni sipariş ettim, onları da çok merak ediyorum.

Ayrıca Yabancı, Palto, Hayvan Çiftliği, Fareler ve İnsanlar, Ivan Ilyiç'in Ölümü ve hatta Suç ve Ceza tarzı insanı hakikaten etkileyen, kült romanlar benim özelimde olay örgüsünün ve zamanın kısıtlı kalmasından dolayı Sefiller ve Monte Kristo Kontu kadar etkileyici olamıyor.
    |
    |

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.