Şimdi Ara

Mont Tercihi!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi Günler Abilerim kardeşlerim.Malum önümüz kış bende değişiklik olsun diye 120 tl'yi aşmıcak mont arıyorum güzelinden falan.Yaşım 18 boyum 1.85 kilom 90.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler

• up up up up up
  • Yardım edicek birileri yok mu ?
  • De factonun parkalari, adidasin su gecırmeyen montlari var. 120yi gecmeyenlere bak iste.
  • Mont sıcak tutsun beni diyorsan . Hatemoğlu biraz pahalı ama soğuk işlemiyor sıcacık tutuyor.
    Şekil genç işi istiyorum diyorsan DeFacto'da her renk her model mevcut.Yada Polo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Mont sıcak tutsun beni diyorsan . Hatemoğlu biraz pahalı ama soğuk işlemiyor sıcacık tutuyor.
    Şekil genç işi istiyorum diyorsan DeFacto'da her renk her model mevcut.Yada Polo.

Hatemoglu pahali ve resmi kiyafet agirlikli galiba. Polo derken nerden temin edebilirim Istanbul'da yardimci olabilirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazekage*

quote:

Mont sıcak tutsun beni diyorsan . Hatemoğlu biraz pahalı ama soğuk işlemiyor sıcacık tutuyor.

Hatemoglu pahali ve resmi kiyafet agirlikli galiba. Polo derken nerden temin edebilirim Istanbul'da yardimci olabilirmisin

Evet resmi tamamı bi kaç tane renkli bulabilirsin ancak.Polo İstanbul'da Viaport ve Carrefour'da var.Buralardan yapıyorum alışveriş genelde.
  • Önerileriniz için teşekkür ederim.1-2 HAFTA içinde defacto'ya gidiyim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kazekage*

quote:

Evet resmi tamamı bi kaç tane renkli bulabilirsin ancak.Polo İstanbul'da Viaport ve Carrefour'da var.Buralardan yapıyorum alışveriş genelde.

polo derken usa polo mu yoksa polo garage mı?

eger polo garage dan bahsediyorsan,bende tasviye ederim.

ama usa poloyu pek tavsiye etmem hem montları kotu hemde artık o kadar düştüki,sokaga cıktıgımız an 10 kişinin 4 ünde usa polo var

• Peki beyler trench coat nerden bulabilirim ? Fikri olan var mı

• Colıns
  • rodi nin parkalarına bak derim panpa bide littlebig tam kışlık güzel valla
  • önerileriniz için sağolun bende parka arıyorum 120 tl falan aşmıcak.dolaşma zamanımda yok malum ygs çalışıyorum zamanım kısıtlı en fazla 1 saat zamanım var tek bi yer olursa hemen alıp çıkarım.sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.