Şimdi Ara

Mont daraltma - acil konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
26.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben internetten mont aldım elime yeni ulaştı s beden aldım ama o bile büyük geldi hafif bolluk var kollarda filen ben genellikle yeni aldıgım tişörtleri daralltırıırım ama mont hiç daralttırmadım acaba terzi yaparmı montu bizim burda bi terzi var hep ona darattırırım herşeyi filen adam çok güzel yapıyor mont ada aynı işlem yapılırmı acaba ?

• Yaş kaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Yaş kaç

18 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerbozo

merhaba arkadaşlar ben internetten mont aldım elime yeni ulaştı s beden aldım ama o bile büyük geldi hafif bolluk var kollarda filen ben genellikle yeni aldıgım tişörtleri daralltırıırım ama mont hiç daralttırmadım acaba terzi yaparmı montu bizim burda bi terzi var hep ona darattırırım herşeyi filen adam çok güzel yapıyor mont ada aynı işlem yapılırmı acaba ?

filen ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bird_hunter

quote:

Orijinalden alıntı: ömerbozo

merhaba arkadaşlar ben internetten mont aldım elime yeni ulaştı s beden aldım ama o bile büyük geldi hafif bolluk var kollarda filen ben genellikle yeni aldıgım tişörtleri daralltırıırım ama mont hiç daralttırmadım acaba terzi yaparmı montu bizim burda bi terzi var hep ona darattırırım herşeyi filen adam çok güzel yapıyor mont ada aynı işlem yapılırmı acaba ?

filen ??

pantolon gömlek işte :)

• 2 kere daralttırdım, bende s giyiyorum ama sadece m kalmıştı. Mecburen aldım, verdim terziye 15 liraya daralttırdım gayette güzel olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marlbora .

2 kere daralttırdım, bende s giyiyorum ama sadece m kalmıştı. Mecburen aldım, verdim terziye 15 liraya daralttırdım gayette güzel olmuştu.

az önce terziye verdim adamda baktı denedi üstümde oda 15 tl tutar dedi aynen kollar beden filen komple daraltılcak koldanda birz kesicek tma istedigim gibi bakalım nasıl olack.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.