Şimdi Ara

MONSTER YAZ İNDİRİMİ KAMPANYASI BAŞLADI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
13.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: olrayt

Tekrar selamlar Abra a5 v5.1.1 modelinizi almayı planlıyorum. Ssd ve işletim sistemi ekletip. Peki garanti işi nasıl yürüyor. Cihazı size mi kargoluyoruz? Ayrıca ortalama ne kadar sürüyor garanti işlemleri merkezinizde. Diğer markalar gibi aşırı uzun bekleten bir servisiniz var mı yoksa kısa sürede tamamlanıyor mu işlemler.
    Ayrıca kapıda ödeme seçeneğiniz var mı? Varsa ödemeyi 2 farklı karta bölüp taksitlendirebiliyor muyuz? Örneğin bin liralık kısmı 8 taksit a kartına 2bin liralık kısmı 6 taksit b kartına şeklinde?

Cihazı aras kargo ile ücretsiz bir şekilde Monster firmasına kargolayabikirsiniz. Çok kısa sürede elinize ulaşıyor laptopunuz o konuda bir şüpheniz olmasın.
    Kapıda ödeme ise tek çekim oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naughty.gif kullanıcısına yanıt
    Anladım kapıda taksit seçeneği yok yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: olrayt

Anladım kapıda taksit seçeneği yok yani?

Maalesef

• İndirim yaz boyunca devam etsin lütfen hatta dolar inerse birazcık daha inerse fiyatlar çok sevinirim temmuz gibi almayı planlıyorum çünkü bende
  • Sn. olrayt;

Kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı ile tek çekim şeklinde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Taksit seçeneklerimiz için web sitemizdeki herhangi bir ürünün taksit seçenekleri sekmesine göz atabilirsiniz.

Ayrıca;https://odeme.monsternotebook.com.tr/Payment/UnAuthenticatedPayment?notAut=True&impersonate=False&vId=0&isPs=False&vPosTransactionStatusId=2 linkindeki online ödeme sayfamızdan da taksit seçeneklerimizi kontrol edebilirsiniz. Monster ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• sayın monster bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim .

MONSTER ABRA A7 almayı düşünüyorum .

1.indirimler ne zmana kadar sürer .
    2.elden alma imkanım varmı , bir miktar peşin verip kalanını taksit şeklinde , elden alma şansım yoksa peşinat ve taksit olayını online ayarlıyabilirmiyiz.
    3.windows 7 kurabilirmiyim driver sorunu yaşarmıyım .
    4.dolar düşerse ürünlere yansırmı ?
    Bunları alıntı yaparak cevaplarsanız çok sevinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 29 Mayıs 2015; 12:33:50 >
  • MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    bir bekleyen siparişim var ve ödemesini yapmadım çünkü bir kaç parça eklemeyi unuttum. siparişlerim kısmında duruyor. nasıl iptal edeceğim?
  • Sn. olrayt;

0 216 449 49 30 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı aramanız durumunda arkadaşlarımız eski siparişinizi iptal edip yeni siparişinizi istediğiniz parça ilavelerini de yaparak yeniden oluşturmada size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Saygılarımızla,

• quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

sayın monster bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim .

2.elden alma imkanım varmı , bir miktar peşin verip kalanını taksit şeklinde , elden alma şansım yoksa peşinat ve taksit olayını online ayarlıyabilirmiyiz.

aynen bu soruları soracaktım bende özellikle de dolar olayı
  • Selam,

Ben "MONSTER® TULPAR T5 V7.2 15.6" satın almak istiyorum fakat Notebooklardaki en büyük problemim ekranının küçük olması.. 17.3" olarak bu özelliklere yakın ya da daha artan ne önerebilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©

quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

sayın monster bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim .

aynen bu soruları soracaktım bende özellikle de dolar olayı

Hocam beni aradılar sağolsunlar , site üzerinden mail atmıştım , bana söylediklerini sizede söyliyeyim .

İndirimler stoklar bitene kadar .
    İstanbul içi olanlar gidip elden alabilir ödeme koşulları ayarlanabilir .
    windows 7 driver sorunu olabilir .
    fiyat düşme konusu ise şöyle , firma laptopları aldığında dolar kuru 2.3 idi bu nedenle bu indirimler söz konusu eğer 2.3 altına inerse dolar yansıtabilirler ama buda zor bir durum .

• Hmm anladim hocam windows 8 de hangisini oneriyorlar acaba ?

• Sn. sametalbayrak ve ThEnD©;

1- Yaz tatili kampanyamızın yaz ayı oyunca devam etmesi planlanmaktadır.
    2- Evet. İstanbul 'da oturuyorsanız Kadıköy mağazamıza gelerek ödemenizin bir kısmını peşin, geri kalanını da taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. http://www.monsternotebook.com.tr/yardim.aspx?yrd=217&lang=tr-TR linkinden iletişim adresimize ulaşabilirsiniz.
    3- Notebooklarımızın kutu içeriğinden Windows 8.1 sürücüleri çıkıyor. Windows 7 sürücü desteği notebook üreticisi firmalar tarafından artık destek verilmiyor bu nedenle yeni modellerimizde maalesef Windows 7 sürücü desteği bulunmuyor. Ancak yine de yükleyip kullanan müşterilerimiz var. Bu durumda notebookunuzun bazı özellikleri kısmen ya da tamamen Windows 8.1 'deki gibi kullanamayabilirsiniz. Ancak biz yine de Monster notebookunuzdan maksimum performans alabilmeniz için mutlaka Windows 8.1 SL işletim sistemi kurmanızı tavsiye ediyoruz.
    4- Biliyorsunuz geçtiğimiz ay sonu ile bu ayın başlarına doğru dolar kuru 2,71 TL 'ler civarına kadar yükselmişti. Ay ortalarında ise 2,57 TL seviyelerine kadar bir gerileme olmuştu. Zaten biz de o tarihlerde fiyatlarımızda güncelleme yapmıştık. Ancak kur seçim zamanına doğru yeniden yükseliş eğiliminde gibi görünüyor. Ama biz fiyatlarımızı hala aynı seviyelerde tutmaya gayret gösteriyoruz. Elbette bu artış eğilimi devam ederse biz de mecburen fiyatlarımızda yeniden bir güncellemeye gitmek durumunda kalabiliriz. Normalde bu aslında hiç yapmak istemediğimiz bir şey ancak kurun seyri bizim için önemli bir unsur. Bu nedenle şu günlerde ekstra bir indirim olma ihtimali maalesef bulunmuyor.

Saygılarımızla,

• İyi günler.
    Ben Abra A7 V6.1 almayı düşünüyorum da sitede bir kart hariç diğerlerinde 9 taksite faiz var ama n11 dükkanında hiç bir kartta faiz yok. Acaba n11 dükkanı size mi ait ve oradan alsam bir sorun olur mu?

Bahsettiğim ürün ve dükkân:
    http://m.n11.com/monster-abra-a7-v6-1-17-3-P57855554

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanMarifet

İyi günler.
    Ben Abra A7 V6.1 almayı düşünüyorum da sitede bir kart hariç diğerlerinde 9 taksite faiz var ama n11 dükkanında hiç bir kartta faiz yok. Acaba n11 dükkanı size mi ait ve oradan alsam bir sorun olur mu?

Bahsettiğim ürün ve dükkân:
    http://m.n11.com/monster-abra-a7-v6-1-17-3-P57855554

evet onlara ait istersen monsterla konuşup ekletmek istediğin özellik varsa ekletip n11e öyle de yükleyebiliyorlar diye biliyorum

• O zaman n11 daha mantıklı faiz yok ve 111 TL indirim kuponu var n11 de.

• Ben daha önce n11 den 1000 TL lık alışveriş yapmadım yani 111 TL maxipuanım yok. Bu ürünü alırken 111 TL lık maxipuani da almış olacağım peki bu ürünü alırken kullanabilecek miyim?

Kampanya sayfası:
    http://m.n11.com/kampanyalar/is-bankasi-maxipuan-kampanyasi

• FurkanMarifet F kullanıcısına yanıt
    burda kullanamazsanda 111tllik maxipuanın oluyor başka biyerde kullanırsın aynı şey
  • Ben internetten alışveriş yapan biri değilim o yüzden bunda kullanmak istiyorum yani

• FurkanMarifet F kullanıcısına yanıt
    Sn. FurkanMarifet;

Hayır ürünü alırken kullanamayacaksınız. Zaten kampanya detaylarında bu açıkça belirtilmiş.

"İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben (21 Haziran 2015 tarihinden sonraki) 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Temmuz 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 16 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır." deniliyor.

Bu da bir sonraki alışverişinizde Maxipuanlarınızı kullanabilirsiniz demek oluyor.

Saygılarımızla,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.