Şimdi Ara

Monster vs Dell vs Hp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dell daha çok önerilip tercih ediliyor diyebiliriz.
  • Yahu ben anlamiyorum dell 7567 kullanicilar bolumune girip hic mi okumuyorsunuz.. Bu cihazin f/p urunu fln oldugu yok. Fan probleminden tut voltaj, bandwidth problemlerine kadar butun problemlerini giripte bi okuyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zodd kullanıcısına yanıt
    Siz hangisini tavsiye edersiniz hocam monster iyi midir?

• SlideToUnlock kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 3 aydır takip ediyorum laptopları ve bu bilgisayara ilk gördüğümden beri ısınamadım dell iyidir birşey demem ama sanki bu bilgisayarda birşeyleri eksik yapmışlar gibi bir his var içimde

• Monster i hic tavsiye etmiyorum. Hp de iyi degil bence asus modellerine bakin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: EskilerdenBirDost

Hocam yaklaşık 3 aydır takip ediyorum laptopları ve bu bilgisayara ilk gördüğümden beri ısınamadım dell iyidir birşey demem ama sanki bu bilgisayarda birşeyleri eksik yapmışlar gibi bir his var içimde

O zaman içinize sinebilecek modellerden tercih edebilirsiniz, Monster güzel bir alternatif gibi duruyor.
  • Monster genel olarak iyidir.Ancak model model araştırmak ve değerlendirmek lazım.Tercih sizin.İyi araştırın derim.Yabancı forumları ve inceleme sitelerini de okumanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zodd kullanıcısına yanıt
    Asus'un aynı özellikli laptopları abartı pahalı ama

• zwanzig kullanıcısına yanıt
    Benimde gönlümden geçen o ama hpde kdv indirimi ile windows + hdd'si ile gayet güzel geliyor bana

• KDV indirimi ne zaman geliyor belli mi acaba? Siz de bekleyecekmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Monster i hic tavsiye etmiyorum. Hp de iyi degil bence asus modellerine bakin derim

Bende dell 7567 dusunuyordum mesajinizi gordum hicmi okumadiniz kullanicilari diye ama bu sekilde tum bilgisayar kullanicilarina girsek hepsinde bir hata var hepsinin ayri bir sorunu oldugunu yazan birsuru insan var ne yapicaz? Oneriniz varmi? Asus demissiniz onada baktim birsuru sikayetcisi var onunda

• Valla ne zaman gelir bilmiyorumda ben monster olanı almaya karar verdim forumda baya bi tavsiye eden var çünkü

• EskilerdenBirDost kullanıcısına yanıt
    Sakın!! Monster kalın termal padleri ,driver ve adaptör yüzünden çok kötü. Omen alın muazzama bir alet . Pavilion gaming iadem gerçekleşirse omen almak istiyorum.

• Hp laptop is very good , at least i think so , because i've compared the password reset operation between dell and HP laptop ,It turned out to be the easiest thing to do on HP.
    Seeing is believing .
    From :https://www.recoverywindowspassword.com/hp-laptop-password-reset.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gakserppas -- 18 Mayıs 2018; 9:34:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.