Şimdi Ara

Monster TULPAR T5 V19.2 i7-10750H 16GB 250GB 6GB RTX2060 15''144HZ FULL HD (10.499 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
3.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monster TULPAR T5 V19.2 i7-10750H 16GB 250GB 6GB RTX2060 15''144HZ FULL HD

https://www.trendyol.com/monster-x-b105536/tulpar-t5-v19-2-i7-10750h-16gb-250gb-6gb-rtx2060-15-144hz-full-hd-freedos-p-38861875?boutiqueId=534906&merchantId=105286

Süper Cüzdan ile 100 TL daha indirilebilir.

Fırsat diye düşünüyorum rtx2060 lı bir laptop için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Hard -- 12 Kasım 2020; 21:3:41 >

• Param olsa direk alırdım fiyat çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırsatavcısı

Param olsa direk alırdım fiyat çok iyi

Acer Nitro an515 44 almasaydım keşke diyorum ben de şu an 😅

• Cüzdan ile inmesi için tüm ödemenin cüzdanla yapılması gerekir. Kimse 10500 nakde almaz heralde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play Hard kullanıcısına yanıt

Fiyat guzel, ozellikler guzel. Belki ekran 2 k olsaymis denebilir.

Aldiginiz ürün gelmediyse iade edebilirsiniz. 11.11 de aldiysaniz

• Arkadaşlar uyanık olun aslında bi indirim söz konusu değil. bunlar hep doların yansıması. Spyapp'ten bakın eylül ayında bu bilgisayarın fiyatı 9500 imiş. Şuan eylül seviyesinde dolar kuru bunları düşünerek alışveriş yapın. Dolar bu seviyede kalırsa tüm yabancı menşeili ürünlerin fiyatı düşecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rubnec

Arkadaşlar uyanık olun aslında bi indirim söz konusu değil. bunlar hep doların yansıması. Spyapp'ten bakın eylül ayında bu bilgisayarın fiyatı 9500 imiş. Şuan eylül seviyesinde dolar kuru bunları düşünerek alışveriş yapın. Dolar bu seviyede kalırsa tüm yabancı menşeili ürünlerin fiyatı düşecek.

Diğer firmalar hiç yansıtmıyor bu da ayrı problem. İnşallah dediğiniz gibidir. 1 hafta önce aldım, elimdekinin çöp olacağını bilsem yine de düşsün istiyorum umarım daha fazla düşer fiyatlar ve dolar.

@kırmızı pelerin

Doğrudur hocam, kredi kartından da yükleme yapılıyor belki oradan taksitlendirme yapılabilir diye düşündüm.

@virtue28

11.11 den önce almıştım hocam 8.700 e. Çok ihtiyacım olan bir şey değil ama keşke 11.11 i bekleseydim dedim dün. Neyse tv aldık hayırlısı olsun.

• Bu laptop'ın ekran paneli hakkında bilgi sahibi olan var mı? Hangi marka panel kullanılıyor Renk gamutu vs tanıtımda yazmayan teknik detaylara nasıl ulaşabiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Play Hard kullanıcısına yanıt

Kesinlikle size hak veriyorum. Şuanda hiçbir firma yansıtmıyor. 11.11'de aldığımız ürünlerin bir çoğu (Bende bir çok ürün aldım) aslında dolar kuruna göre baktığımızda zaten olması gereken fiyatlardı.

Dolar yükselince saniyesinde yükselen fiyatlar düşünce aşağı çekilmiyor, çünkü malesef bizde bu rakamlara alışmış oluyoruz.

Elektronik alışverişlerimizin hepsini %10 dolar düşüşünü hesaba katarak değerlendirmeliyiz. Eğer bu konuda bilinçli olursak satıcılarda ayak uydurmak zorunda kalacaktır.

• Monster pişmanlıktır

• pirate19 kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Daha açık olmanız gerekir, almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak istiyorsanız.

Yaşadığınız sorunu paylaşırsanız, istifade edelim.

Selamlar...

• hayatımda 3 tane bilgisayar oldu 1 tane masaüstü 2 tane monster laptop hiç pişman olmadım. Monsterın kadıköydeki elemanları da çok çok iyi.

• 11.11 kampanyası ile 9900 liraya aldım. Kurumsal fatura ile beraber.

• 17,3" 4K dizüstüler ucuzlasada millet ekran görse görenler görmeyenlere anlatsın Monster TULPAR T5 V19.2 i7-10750H 16GB 250GB 6GB RTX2060 15''144HZ FULL HD (10.499 TL) 

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    1080p vs 4k

Tetris vs ps5

Net.

• oinblgue kullanıcısına yanıt

Daha önce hiç 4k kullanmadigim icin çok şanslıyım panel çok kaliteli geliyor fark hissetmiyorum hiç Monster TULPAR T5 V19.2 i7-10750H 16GB 250GB 6GB RTX2060 15''144HZ FULL HD (10.499 TL) 

• Bugün sattım 4k ekranlı monsterimi 9900k 2080 64gb ramli bi canavardı :)
    Şimdi msi titan 1070li cihazdayim şuan herşey çok karanlık hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pirate19

Monster pişmanlıktır

Monster donanım olarak iyi ama kasaları pet şişeden hallice. 2 kere menteşe yuvasından çıktı, bir kere de işlemci fanı değişti. Ama servis kalitesi konusunda çoğu firmanın eline su dökemezler. Dün klavyedeki tuşlardan biri kayıp diye mail attım adamlar kargoyla ücretsiz gönderdiler.

Web sitelerinde yazdıklarına göre 1920x1080 FHD IPS 144Hz ekran varmış. https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v19-2//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıh Hazretleri -- 13 Kasım 2020; 0:28:28 >
  • oinblgue kullanıcısına yanıt

yan yana koysan kesinlikle full hd ye çamur dersin arada uçurum gibi görüntü farkı var

Monster TULPAR T5 V19.2 i7-10750H 16GB 250GB 6GB RTX2060 15''144HZ FULL HD (10.499 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Kasım 2020; 0:29:30 >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Aynen sadece günlük kullanım ve YouTube de bile fark ediyor bırak oyunu falan hocam :)
    Pandemi olmasa satılacak cihaz değildi kısmet.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.