Şimdi Ara

Monster Tulpar T5 GTX 1060 dizüstü inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu PC'yi önümüzdeki ocak ayında almayı düşünüyorum artıları ve eksileri nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün monster kadıköy mağazasına gittim ekranları inceledim özellikle ama ışık sızması göremedim. Orada çalışan arkadaşa sorduğumda yeni ips panel bunlar dedi ama tam olarak ne zaman getirdiklerini anlamadım 2-3 hafta oldu dedi tabii birde ortam aydıklık olduğundan iyice kontrol edemedim ekranları haftaya tekrar alıcı gözüyle tekrar bakacağım.
  • vay anasını. eğer öyle birşey varsa direk değişim talep ederim ama yaparlar mı bilmiyorum. hangi modelleri incelediniz?
  • Şöyle bi sorum olcak Tulpar T5 v14.1 modelini sipariş ettim 1060 ekran kartına gerekliduyduğum takdirde overclock yapabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Şöyle bi sorum olcak Tulpar T5 v14.1 modelini sipariş ettim 1060 ekran kartına gerekliduyduğum takdirde overclock yapabilir miyim?

Garantiden çıktığını söylediler bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V14-1.html#.WkfsX99l_IU

Bu modeli kullanan arkadaşlar var mı? Isınma vb kaynaklı fps düşüş yaşayanları okudum 15,6'' 1060 modelli monsterlarda ama bu modelmiydi, hatırlamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.