Şimdi Ara

Monster Tulpar T5 19.1 Kazananlar Klübü’ne 8639 + 75 Chip para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MaitreSkiLL (5 mesaj) brktmr (5 mesaj) absolutelyy (4 mesaj) ` quaD. (2 mesaj) heamvivna (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (14 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Monster Tulpar T5 19.1 Kazananlar Klübü’ne 8639 + 75 Chip para
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    97 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaerdurmus -- 25 Ocak 2021; 19:19:4 >

• Türkiyede indirimin olmasını beklemek biraz hayal gibi. İhtiyacınız varsa alın, indirim falan zor olur.

Hakkaten hocam ya. 7000 civarına Hiper Süper ultra mega güçlü gtx3090ti tabanlı mx450 kullanılan laptop varken insanlar gidip gtx1660ti kullanılan laptopa para veriyorlar. Akıl tutulması gerçekten.

Bizde salaklık gitmişiz eskiyi almışız hay aksi :))

Tüm özelliker aynı kalıp işlemcisi 11. Nesil olan bu fiyatta bir öneriniz var mı? Gidip onu alalım boş yere para veriyoruz bunlara.. Aynı paraya 2 nesil yenisi varken hemde!

• Yarbay
    2726 Mesaj
    Bu fiyat edermi bilemedim gerçi piyasa ateş pahası. Hayırlı olsun
    |
    |
  • Yarbay
    14012 Mesaj
    Monster ne kadar soguk olsamda bana yaptiklarindan sonra ne iyi ne kotu fiyat
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj

Yarın rtx 3060 leptoplar çıkıyor o yüzden indirimde 999 dolar fiyatı olucak 10-12 bine satılacak tahminimce tr de o yüzden indirimde leptoplar

• Çavuş
    72 Mesaj
    3060 lı laptop 10-12 k mı olacak, e hadi inş
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj

Tam üstüne bastınız i7 9. Nesiller elden çıkarmak için çok uğraşıyorlar şu an, daha da indirim olacaktır, kurlarda aşşağıda , acil lazım olan bu fırsatı değerlendirebilir ama aciliyet yoksa bekleyin bi müddet daha
    |
    |
    Mr.Governor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1874 Mesaj
    Türkiyede indirimin olmasını beklemek biraz hayal gibi. İhtiyacınız varsa alın, indirim falan zor olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj

Trden almayacanki yurtdışından alıcan amazon newegg tr bıraktın mı 20.000 satarlar

|
    |
    absolutelyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    192 Mesaj

8500e falan geliyor ve chip para hediyesiyle bence çok makul satıcısı da monster ekran 60 hz mi acaba

|
    |
  • Çavuş
    72 Mesaj

Aynen hocam bence de tr kalsa en az 20k olur da ondan şaşırmıştım yorumunuza, şimdi anlaştık. Ben de Amazon.com dan aldım geçen sene, daha da tr den pc almam, önermem de.

|
    |
    Mr.Governor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1378 Mesaj

https://www.hepsiburada.com/msi-gf65-thin-10ue-015xtr-intel-core-i5-10200h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000019DCXT

11 bine satıştaydı ki olması gereken de o zaten, bakmayan bizi yolmaya çalışıyorlar, olayın farkına varıp bilinçli olup almamak lazım ki insan gibi fiyatlar ile karşılaşalım

|
    |
  • Binbaşı
    1874 Mesaj

Yurt dışından alınınca garanti olayı nasıl oluyor?

|
    |
  • Yarbay
    2475 Mesaj

Ne yaptılar acaba? Bayağı müşteri memnuniyeti diyerek öne çıkıyor gibi geldi. Param olsa dusunebilecegim markalardan biri gibi. Sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?

|
    |
    ` quaD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14012 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: laider

Ne yaptılar acaba? Bayağı müşteri memnuniyeti diyerek öne çıkıyor gibi geldi. Param olsa dusunebilecegim markalardan biri gibi. Sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?

Fare sol tusunda sorun vardı. sağ taraf gibi basmıyordu. Normali sağ taraf gibi biliyorsunuz dedim. yolladım bunlara. Tamir ettik dediler. eyvallah dedik. Bi baktım eskisinden beter. aşırı kötü idi. Yani insan düşmanına bunu yapar tarzında idi. aradım bunları. siz bana daha kötü olarak tamir ettik diye nasıl yollarsınız ha dedim. Baya kızdım. Üst kasayı komple değiştirdiler yapamadılar tabi.

aşırı berbat olmuştu.

gelir gelmez laptopu sattım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj
    Ben bu servis olayını çözemedim. Bana çok yardımları oldu. 2014 te aldığım laptop geçen sene arızalandı. Gönderdim, anakart arızası varmış ücretsiz yapıp verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalıArapFaiktenAlıyoduk -- 25 Ocak 2021; 22:18:13 >
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj

https://www.trendyol.com/monster/tulpar-t5-v19-1-intel-core-i7-9750h-16gb-256gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-bilgisayar-p-6040335

Merhabalar. Konuya bu linki de ekleyebilirsiniz, satıcı yine monster.

Arkadaşlar bu arada ürün muhtemelen 60Hz. Hepsiburada linkinde ürün stokta yok ama afiş görselleri var. Orada 120Hz diye belirtmemişler. 120 Hz falan olsaydı gözünüze sokmak için belirtirlerdi.

https://www.hepsiburada.com/monster-tulpar-t5-v19-1-intel-core-i7-9750h-16gb-256gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000JJWUG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2guyS -- 25 Ocak 2021; 23:12:34 >
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj

2 yıl yerine 1 yıl uluslararası garantisi oluyor hocam, garantiden 1 yıl kayıp oluyor yani. Ben temmuz 2019 da almıştım, henüz bir arızası olmadı çok şükür

|
    |
    heamvivna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj

Hocam çok haklısınız da, pandemi dönemi insanların ihtiyacı olan her şeyin fiyatı arttı bu ülkede, küçük büyük hiç bir işletmeye benim güvenim yok. İmkan olduğu sürece amazon.com dan alışveriş yapıyorum, mesela akıllı saat almıştım amazon.com dan 117 dolara 3 gün sonra fiyatı 99 dolara düşmüş bana 18 doları iade yaptılar, ben bu ülkede herhangi böyle bir olay yaşanma ihtimalini görmüyorum.

|
    |
    hanıncipsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2354 Mesaj
    1660 sanırım bu ürün DDR5 yazmışlar detaylara. 1660Tİ DDR6 olarak geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 26 Ocak 2021; 3:19:13 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1637 Mesaj

Bence güzel fiyat. Mesut Çevik dolar düşse bile bilgisayar ve bileşenlerinin fiyatının artacağını söyledi. Üretim ve tedarik sıkıntısı olacakmış. Ha bir de bizimkiler vergi falan da dayar ekonomi kötü. Fırsatınız varken alın.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.