Şimdi Ara

Monster Tulpar Platformu (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
13
Favori
29.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, canavara win. 8.1 mi win.10 mu önerirsiniz?

bir de optik sürücü yok yazıyor, flash diskle mi kuracağım? teşekkürler.

6500 lira inşallah değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceği olmayan adam

arkadaşlar, canavara win. 8.1 mi win.10 mu önerirsiniz?

6500 lira inşallah değer

USB Flash disk ile kurabilirsin, evet.

Windows 10 kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama Windows 8.1 yükleyip, istersen oradan Windows 10'a ücretsiz yükseltme seçeneğin de var. Sen bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: geleceği olmayan adam

arkadaşlar, canavara win. 8.1 mi win.10 mu önerirsiniz?

6500 lira inşallah değer

USB Flash disk ile kurabilirsin, evet.

Windows 10 kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama Windows 8.1 yükleyip, istersen oradan Windows 10'a ücretsiz yükseltme seçeneğin de var. Sen bilirsin.

teşekkürler
  • Beyler sorun ekran kartında değil işlemcide. Cinebench de 510 puan (cpu) alıyorum. 3d mark 11 den de işlemci bölümünden 6100 puan alıyorum. Ekran Kartı bölümü ise 9800 yani normal Sebebi ne olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko1903 -- 3 Mart 2016; 1:10:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Beyler sorun ekran kartında değil işlemcide. Cinebench de 510 puan (cpu) alıyorum. 3d mark 11 den de işlemci bölümünden 6100 puan alıyorum. Ekran Kartı bölümü ise 9800 yani normal Sebebi ne olabilir

bios sürümünüz güncel mi ?
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    Ben kendim güncellemedim. Nerden bakıcaz ve siyede Windows 10 için bios yok nerden güncelleyebiliriz

• quote:

Ben kendim güncellemedim. Nerden bakıcaz ve siyede Windows 10 için bios yok nerden güncelleyebiliriz

Monsterin sitesinde 1.03.09 Bios & 1.03.10 Ec sürümleri görünüyor biosa girdiginizde ilk sayfada bilgisi yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

quote:

Monsterin sitesinde 1.03.09 Bios & 1.03.10 Ec sürümleri görünüyor biosa girdiginizde ilk sayfada bilgisi yazar.

Hocam siteye girdim windows 10 için yoktu 8.1 için olanı indirdim içinde 15 20 tane değişik setup var. Hangisi acaba. İşlemci performansında sorun yaşıyorum lolde sık sık 100 civarına düşüyor fps ve testlerde de işlemci performansı çok düşük çıkıyor
  • Merhaba
    Monster ABRA A5 V5.1 notebookumu sattım şimdi Tulpar T5 V5.3 almayı düşünüyorum ekstra olarak Samsung 950 pro 256 GB ssd ekleticem 2200 mb okuma 900 mb yazma hızına sahip fiyat olarak 7 bin TL civarı bir fiyatı var sizce buna değermi aynı modeli kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirseniz iyi olur teşekkürler

• Merhaba
    Arkadaşlar 1 ay'a kadar Monster Tulpar T7 v2.6.1 almayı düşünüyorum + 120 gb SSD ile beraber 4800 geliyor
    aklımdaki sorular:

mavi ekran alırmıyım / sırf bu yüzden 4.nesil işlemci daha avantajlı diye düşünüyorum
    bu modeli kullanan arkadaşlar varsa ne gibi sıkıntıları var bilgi verirse çok mutlu olurum
    günde 5-6 saat oyun oynayan birisiyim ve witcher 3 - dying light gibi oyunları oynarım genelde sıkıntı çıkarırmı

Hepinize Şimdiden Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Merhaba
    Monster ABRA A5 V5.1 notebookumu sattım şimdi Tulpar T5 V5.3 almayı düşünüyorum ekstra olarak Samsung 950 pro 256 GB ssd ekleticem 2200 mb okuma 900 mb yazma hızına sahip fiyat olarak 7 bin TL civarı bir fiyatı var sizce buna değermi aynı modeli kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirseniz iyi olur teşekkürler

2 tane 850 serisi ssd alarak raid yapsanız bence daha mantıklı olur sonuç olarak o degerleri tam alamayabilirsiniz hem daha ekonomik olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radar0203

Merhaba
    Arkadaşlar 1 ay'a kadar Monster Tulpar T7 v2.6.1 almayı düşünüyorum + 120 gb SSD ile beraber 4800 geliyor
    aklımdaki sorular:

mavi ekran alırmıyım / sırf bu yüzden 4.nesil işlemci daha avantajlı diye düşünüyorum
    bu modeli kullanan arkadaşlar varsa ne gibi sıkıntıları var bilgi verirse çok mutlu olurum
    günde 5-6 saat oyun oynayan birisiyim ve witcher 3 - dying light gibi oyunları oynarım genelde sıkıntı çıkarırmı

Hepinize Şimdiden Teşekkürler

Ben t5 5. nesil olan versiyonu aldım bios güncellemesi sonra çıktı. GÜncelleme sonrası + windows10 ile hiç sorun yaşamadım. Ram de sorun vardı oda yenisi ile değiştirildi. Bence 5. nesilleri gönül rahatlıgıyla alabilirsin ayrıca t7 3.2x de kasa daha kaliteli metal kasa.

6.nesil sürümler biraz pahalı imkanınız varsa alabilirsiniz.
  • MONSTER® TULPAR T7 V3.2 ve MONSTER® TULPAR T7 V2.6.1 Arasında çok kaldım ama en son kalın kasayı tercih ettim

Sebepleri:
    -dvd rom var
    -ekrankartı ve işlemci değişiyor
    -sürekli taşımıyacam tipi daha cazip geldi
    -fiyatıda tam bütçeme göre
  • bugün sistemimi 4 ssd takarak raid 0 + 0 yaparak kullanmaya başladım bakalım performans nasıl olacak :)
  • Tulpar T7 V5.3 benide ekleyebilirsiniz... Ancak sormak istediğim bir şey var.. Cihazı bugün aldım... İlk heves gidip GTA5 aldım , önce siteden en son driverleri indirim... İşletim sistemim Windows 10 Pro... Oyunu yüklemeye başladım ancak cihazın görüntü kartı 970 olmasına rağmen kurulum sırasında ekran kartı 970 olarak gözüküyor ve KIRMIZI renkli olup sisteminiz oyunun minimum gereksinimlerini karşılamıyor gibi saçma bir mesaj alıyorum...
  • avukatka A kullanıcısına yanıt
    Hocam nvidia denetim masasında genel ayarlarda kullanılan gpu'yu 970 yapın. O şekilde denerseniz başarmanız lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamdır, teşekkür ederim... 5 yıl süren bir mac OS dönemi sonrasında Windows!a alışmam vakit alacak .D
  • Merhaba nihayet bende bugün itibariyle aranıza Tulpar t7 v4.2 ile katıldım. Umarım Monster bizi yanıltmaz.

• Arkadaşlar kendimiz ssd taksak garanti dışı kalıyor mu cihaz

• Duman7 kullanıcısına yanıt
    Hayır kalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.