Şimdi Ara

Monster Tulpar Platformu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
13
Favori
29.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=ko0YTMW-tSw
  • ben beklerim artık ayın 2sinde seninkine gelmiş güncelleme gözün aydın dene bakalım bi sonucu sölersin şahsiyet
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr4nzy

ben beklerim artık ayın 2sinde seninkine gelmiş güncelleme gözün aydın dene bakalım bi sonucu sölersin şahsiyet

Selam dostum sonuç bekledigimiz gibi düzelmiş takılma ve ses artık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 7 Kasım 2015; 23:16:18 >
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    AIDA 64 EXTREM
  • Yok mu arttıran
     Monster Tulpar Platformu
  • Fallout 4 oynayan var mı GTX970M ile?

Ben gece indirdim de daha oynayamadım. Akşam açacağım.

Düzenleme: Ama önce bu akşam geleceği söylenen majör Windows yapı güncellemesini yükleyeceğim sanırım. :) Gelirse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 10 Kasım 2015; 10:37:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra ayarlarda 60 fps oynuyorum yaklaşık hocam. Ki hala Fallout için olan driverı indirmedim.

Not: yarınki sınavımdan sonra yeni arkadaşları listeye eklemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nytekrias

Ultra ayarlarda 60 fps oynuyorum yaklaşık hocam. Ki hala Fallout için olan driverı indirmedim.

Not: yarınki sınavımdan sonra yeni arkadaşları listeye eklemeyi düşünüyorum.

O zaman iyiymiş. Oyunun optimizasyonunun da iyi olduğu söyleniyor.

Darısı Hitman 3, Just Cause 3 gibi gelecek diğer oyunların başına. :) Daha Fallout 4'ü oynama fırsatım işten güçten olmadı da, umarım bu akşam başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Fallout 4 oynayan var mı GTX970M ile?

Ben gece indirdim de daha oynayamadım. Akşam açacağım.

Düzenleme: Ama önce bu akşam geleceği söylenen majör Windows yapı güncellemesini yükleyeceğim sanırım. :) Gelirse...

50-60 arası gidip geliyor highda hocam fps.Sabit 60fps için ayarları biraz kısmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

quote:

Orijinalden alıntı: dr4nzy

ben beklerim artık ayın 2sinde seninkine gelmiş güncelleme gözün aydın dene bakalım bi sonucu sölersin şahsiyet

Selam dostum sonuç bekledigimiz gibi düzelmiş takılma ve ses artık yok.

yeni bios ile olan deneyimim bugün farkettimki oses takılması arada halen oluyor ama daha kısa ve anlık atıyorum sadece konuşma sesi olan anlatım videolarında bunu anlayabiliyorsunuz ama efektli ses tonları fazla olan video ve oyunlarda bu farkedilmiyor sizce bu hatamı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 12 Kasım 2015; 8:41:34 >
  • Merhaba arkadaşlar, Tulpar t5 v4'lerde bildiğiniz gibi 4 adet disk takma seçeneğimiz var. Benim cihazımda şu anda 2 adet 2.5"lik ssd disk ve 1 adet m.2 ssd kart var. 2.5"lik ssdler kendi aralarında raid0 olarak çalışıyor. İlerde 2. m.2 ssd'yi almayı planlıyorum. Acaba bu m.2 ssdleri de kendi aralarında raid0 yapma imkanımız var mı?
  • BAC mono kullanıcısına yanıt
    muhtemelen olur fakat 4 disk olmadıgı için denemeden kesin birşey demek sizi yanıltmak istemem.
  • arkadaşlar en sonki bios güncellemesinden sora ses takılmalarım devam ediyor sizdede bu durum mevcutmu ?
  • arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum :)
    Tulpar T7 v2.7 kullanıyorum
    3x 120 gb SSD + 256gb 2.5 " SSD + 1 TB SSHD
    1866 mhz 16 gb ram

şu 1 hafta içinde bir sorunla karşılaştım

bilgisayarımı normal kapatıyorum bi süre sonra açtığımda direk bıos a atıyor. sata information a girdiğimde ssd leri görmediğini farkediyorum. birkaç defa kapatıp açıyorum pili vs çıkarıyorum düzeliyor sebebi sizce ne olabilir ?
    yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • V4.2'nin Clevo kodu nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

V4.2'nin Clevo kodu nedir?

p650se dir
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monster tulpar t5 v4.2 kullanıcısıyım 2 tane sorum var.
    1.si Tulpar t5 v4.2 ye galiba 2 bir 2.5" lik SSD yada HDD takılabiliyor mu ? HDD nin üstünde boş bi alan vardı sanki.
    2.si ben 60gb m.2 sata ssd aldım. Buna işletim sistemini kurdum yetersiz geldiği için 2. Bir m.2 ssd yada SSD almayı düşünüyorum. 2 sinin marka ve yazma okuma hızları farklı olsa bile tek bir disk haline getirebilir miyim (birleştirme) ?
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: naughty.gif

Monster tulpar t5 v4.2 kullanıcısıyım 2 tane sorum var.
    1.si Tulpar t5 v4.2 ye galiba 2 bir 2.5" lik SSD yada HDD takılabiliyor mu ? HDD nin üstünde boş bi alan vardı sanki.
    2.si ben 60gb m.2 sata ssd aldım. Buna işletim sistemini kurdum yetersiz geldiği için 2. Bir m.2 ssd yada SSD almayı düşünüyorum. 2 sinin marka ve yazma okuma hızları farklı olsa bile tek bir disk haline getirebilir miyim (birleştirme) ?
    Teşekkürler

Merhaba
    2 adet 2.5" 7mm disk girişi vardır.
    m2 sata alacaksanız boyutları en düşük 120gb ideal ise 250gb tavsiye ederim.
    2 si farklı kapasitelerde ve markalarda oldugu içn bu işlem olmayacaktır.

Aynı marka olmasa bile aynı kapasitede olursa yinede yapabilirisiniz. Aynı markada olması stabil çalışması için tavsiye edilmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

quote:

Orijinalden alıntı: naughty.gif

Monster tulpar t5 v4.2 kullanıcısıyım 2 tane sorum var.
    Teşekkürler

Merhaba
    2 adet 2.5" 7mm disk girişi vardır.
    m2 sata alacaksanız boyutları en düşük 120gb ideal ise 250gb tavsiye ederim.
    2 si farklı kapasitelerde ve markalarda oldugu içn bu işlem olmayacaktır.

Aynı marka olmasa bile aynı kapasitede olursa yinede yapabilirisiniz. Aynı markada olması stabil çalışması için tavsiye edilmektedir.

60gblık m.2 ssd yi boşuna aldım ozaman dün HDD ye kurdum işletim sistemini m2 sata yetmediği için kötü oldu ssd ye alıştıktan sonra zor oluyor.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.