Şimdi Ara

Monster Tulpar Oyunlarda Donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tulpar t5 v8.1 var 4-5 ay oldu alalı oyun oynarken 10-15 dk sonra kendiliğinden donuyor önceden böyle bi sorun yoktu. neden kaynaklı olabilir. win10 kullanıyorum

• HDD mi yüklü oyun, dün oyun indiriyordum HDD'ye bilgisayarda donmalar oluyordu anlamadım. HDD lerde kronik bir sorun mu var acaba?
  • Hdd yüklü de ben mshybridden güç tasarrufu gibi bi modu açmışım oyun moduna alınca düzeldi sanırım donmadi o günden beri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ayardan da olabilir elbet düzelttiysen eğer sorun devam ederse SSD ye yüklersin, HDD de sorun var anlamadım ben öyle çözmüştüm
  • Yine donmaya başladı. World of Tanks'ı ssdye yükledim oyunun ortasında donup ekran kararıyor ve bip sesleri çıkarıyor arayla. Assassins creed syndicate de aynı şekilde açtıktan 5-6 dk sonra hata verip donuyor. Aldığımdan beri adam gibi oyun oynatmadı şu cihaz aldığıma bin pişman oldum.
  • windows 10 orjinal mi kullanıyorsun hocam birde control centeri kaldırıp dener misin
  • vahvah V kullanıcısına yanıt
    evt orjinal. servise ilettim durumu bize gönderin dediler az önce format attım bu hafta göndermeyi düşünüyorum pcyi ama bi de bunun kargo sırasında zarar görme ihtimali var bide aras kargo güvenemedim tam.
    bir de bendeki sorun, oyunu en yüksek çözünürlüklerde oynarken oluyor oyun grafiklerini biraz düşürünce donma sorunu olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan İrlandalı

evt orjinal. servise ilettim durumu bize gönderin dediler az önce format attım bu hafta göndermeyi düşünüyorum pcyi ama bi de bunun kargo sırasında zarar görme ihtimali var bide aras kargo güvenemedim tam.
    bir de bendeki sorun, oyunu en yüksek çözünürlüklerde oynarken oluyor oyun grafiklerini biraz düşürünce donma sorunu olmadı.

Şu yorumları görünce gerçekten soğuyorum su markadan.

Umarım sorunun çözümü bulurlar en kısa zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.