Şimdi Ara

/ SATILDI / TULPAR / i7 + GTX 970M + SSD + 16 GB RAM / 3000TL /

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 / SATILDI / TULPAR / i7 + GTX 970M + SSD + 16 GB RAM / 3000TL /
    SATILDI

Monster Tulpar T5 V 4.1 15.6''

i7 4710HQ 2,5 Ghz / Gtx970M 3GB 192Bit / 16 GB 1600mhz Ram / 128GB SSD // 750GB WD BLACK Harddisk
    Full HD IPS Mat Ekran / Parmak izi okuyucu / 3D ses kartı 5+1 destekli / Aydınlatmalı klavye
    2 taraflı güçlü soğutmaya sahip, sağlam ve çabuk soğuyan siyah alüminyum kasa.
    Windows 10 Pro 64 Bit Türkçe

Sorunsuz çalışmakta, ısınma ötme ekranda çizik vs. sorunu yok. Batarya sağlam, web kullanımında 2 saatin üzerinde çalışıyor.

Kozmetik 10/9 .

Satış keyfidir arkadaşlar, kendi kullandığım cihazdır , fiyat son. Alana hayırlı olması dileğiyle.

SATILDI

İnceleme ;https://www.donanimhaber.com/notebook/haberleri/Monster-Tulpar-T5-v41-GTX970-inceleme-videosu-Oyun-canavari-test-masamizda.htm?

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Manisa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• takip
  • Bilmeyenler için not düşeyim ; Gtx970M , Gtx1050 ye kıyasla yaklaşık %35 daha güçlü bir kart modelidir.
  • Pm atıp iletişim bilgisi istedim dönüş olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nopasstr

Pm atıp iletişim bilgisi istedim dönüş olmadı

Mesajınız gelmemiş, bana attığınıza eminmisiniz ?
  • İyi bilgisayar, iyi fiyat. Çok takip ettim ama bütçemi aştığı için alamadım. Abra a5 v1.1.2'yimiş nasibimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maldan adam

İyi bilgisayar, iyi fiyat. Çok takip ettim ama bütçemi aştığı için alamadım. Abra a5 v1.1.2'yimiş nasibimiz.

:)

Kaça aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnksy92

quote:

Orijinalden alıntı: maldan adam

İyi bilgisayar, iyi fiyat. Çok takip ettim ama bütçemi aştığı için alamadım. Abra a5 v1.1.2'yimiş nasibimiz.

:)

Kaça aldınız ?

1.900 tlye aldım. 180gb intel ssd +750hdd + x7 fare + skypal klavye. Gtx860m iyi kötü yetiyor. Bütçem max 1900 tlidi. Izmir -buca ogrenciyim. Satan abim sağolsun temiz kullanmış memnunum şuan.
    Sizin bilgisayarın alüminyum kasası ve ekran kartına hastayım =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maldan adam -- 10 Kasım 2017; 16:58:34 >
  • Pm atıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • fiyat takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.