Şimdi Ara

Monster Servis Sorunu Gidermeden Geri Gönderiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yıl önce almış olduğum Monster Abra A5 V6.2 özellikle oyunlarda (normal kullanırken de yapabiliyor) donuyor, ekran garip bir şekilde gidip geliyor. Bilgisayarımı 25 gün içinde 2 kez servise göndermeme rağmen sorunum hala devam ediyor. İlk kez servise gönderdiğimde sorunun işletim sistemimde olduğunu söyleyip, değiştirdiğimde düzeleceğini belirtmişler. Windows 10 Home-Pro her türlü versiyonu denedim ancak problem giderilmedi. İkince kez gönderdiğimde sorunun donanımsal olduğunu düşündüğümü söyledim. Yaşadığım sorunun video görüntüsünü bile ekledim, bir iki saçma sapan test yapıp sorun görülmedi diyerek geri gönderdiler. Sorun hala devam ediyor. Bu cihazların ömrü 1 yıl mı? Öyleyse müşterilerinize söyleyin.

• Bende geçen ay aldığım tulpar t5 v1.4 cihazıma eski sahibi klavye değişimi yaptırmış. Fokus bilgisayarda. Saçma sapan ışıklandırması olmayan bi klavye takmışlar. Faturasını verdi adam 180tl gibi astronomikte bir rakam almışlar. Şimdi ben orjinal klavyesini istiyorum diyorum maillerime cevap bile vermiyorlar. Ne biçim bi servis bu böyle bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.