Şimdi Ara

Monster satış noktaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
24.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monsterın sitelerinde bayileri arattığımızda birden çok bayi var ama satış ve servis merkezi konusunda sadece istanbulda var acaba bayilerden notebook alamıyormuyuz ??
    LİNK: http://www.monsternotebook.com.tr/servis_liste.aspx?lang=tr-TR

• FunnyClub kullanıcısına yanıt
    Sn. FunnyClub;

Bayilik sistemiyle çalışmamayı ve tek bir noktadan satış ve teknik servis hizmetlerimizi yürütmeyi tercih ettiğimiz halde, verdiğiniz linkteki önceden çalışmalarımızı zaten sonlandırmış olduğumuz bu bayi ve teknik servis noktalarını ilgili linkten tamamen kaldırdık. Daha önceden de ifade etmeye çalıştığımız gibi hem satış, hem de teknik servis hizmetlerimizi İstanbul / Kadıköy 'de bulunan genel merkezimizden, yani tek bir noktadan direkt müşterilerimiz ile iletişim esasına dayalı bir şekilde sürdürmeyi tercih ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bunu görünce kafam karıştı tekrar teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMusteriHizmetleri

Sn. FunnyClub;

Bayilik sistemiyle çalışmamayı ve tek bir noktadan satış ve teknik servis hizmetlerimizi yürütmeyi tercih ettiğimiz halde, verdiğiniz linkteki önceden çalışmalarımızı zaten sonlandırmış olduğumuz bu bayi ve teknik servis noktalarını ilgili linkten tamamen kaldırdık. Daha önceden de ifade etmeye çalıştığımız gibi hem satış, hem de teknik servis hizmetlerimizi İstanbul / Kadıköy 'de bulunan genel merkezimizden, yani tek bir noktadan direkt müşterilerimiz ile iletişim esasına dayalı bir şekilde sürdürmeyi tercih ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

İyide biz.cihazı elimizle incelemeden görmeden nadıl alıcaz

• MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Neden sadece İstanbul da yeriniz var anlamıyorum.O kadar ürünleriniz var o kadar müşteriniz var ama sadece İstanbul da yeriniz var.Ankara ya mağaza açılmasını istiyorum açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Neden sadece İstanbul da yeriniz var anlamıyorum.O kadar ürünleriniz var o kadar müşteriniz var ama sadece İstanbul da yeriniz var.Ankara ya mağaza açılmasını istiyorum açıkcası

Katılıyorum mağazaları olsa daha iyi olur.
  • Almanyada monster notebook bayiisi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar_klcz

Almanyada monster notebook bayiisi var mı

bilader Almanyadasin ne monster i kafayı mı yedin git mis gibi msi Asus al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin- -- 7 Haziran 2017; 1:24:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.