Şimdi Ara

MONSTER® Q63P150HM03 15.6' F/P Ürünü (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
6
Favori
73.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: ceza2000

Bu mantıklı ve mümkün durmuyor, peki siparişi veren kişiler ne olacak? 400 kişi oldu? Siparişlerle paralar tahsil edildi ve 1000 kişi olmadı? Ne diyecek monsterbilgisayar 1000 kişi olmadığı için işlemlerinizi iptal ediyoruz mu? Diyelim paralar alınmadan sadece talep toplandı ve iş ciddiye binince 500 kişi vaz geçti?

Bu satış rakamı ne 1 günde ne 10 günde mümkün... 3 aylık bir süre verseniz belki...

Devlet'e kesinti giderleri Türkiyeye göre çok düşük olan ve garanti süresi 1 yıl olan amerika'da bile dediğiniz konfigrasyon 3000 TL(Yani 1620 dolar - Sagernotebook sitesini kontrol edebilirsiniz) Gibi bir rakama tekabul ederken, bizim için her zaman müşteri memnuniyetini ve hizmeti ön plan'da tutan monster'den gerçekçi olmayan vaatlerle talepler'de bulunmak bana etik gelmiyor. Amacım kırcı olmak değil lütfen yalnış anlamayınız...

Eğer garantinizi mantıklı buluyorsanız bir başlık açmanızı öneririm, 6990 lı monster 2500TL olsa kaç kişi alır diye... Eminim bir günde 200 kişi bile yazmayacaktır...

ceza mantıklı diil diyodun biz söylediğimiz zaman ütopya diyodun bak bakalım şimdi son 2 kampanyaya milletin 3.500 e aldığı laptoplar 27500 olmuş 2500 olanlar da 2000 den satılıyo ... demekki neymiş imkansız zaman alırmış

15.16. sayfalara bakarsanız bizde tam böyle bi kampanyanın gerçekleşmesi hayalini kuruyoduk ilhan bey de sizlerden gelen talep üzerine dediğine göre muhtemelen bizim yazdıklarımızı okumuş ve karar vermesinde etkili olmuştur diye düşünüyorum bizim düşüncemiz fiyat artırmadan ekran kartının 6990 yada gtx 580 m olmasıydı restini görüyorum ve artırıyorum diyip bide 2820 işlemci koymuşlar üstüne kampanyanın babasını yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Bu mantıklı ve mümkün durmuyor, peki siparişi veren kişiler ne olacak? 400 kişi oldu? Siparişlerle paralar tahsil edildi ve 1000 kişi olmadı? Ne diyecek monsterbilgisayar 1000 kişi olmadığı için işlemlerinizi iptal ediyoruz mu? Diyelim paralar alınmadan sadece talep toplandı ve iş ciddiye binince 500 kişi vaz geçti?

Bu satış rakamı ne 1 günde ne 10 günde mümkün... 3 aylık bir süre verseniz belki...

Devlet'e kesinti giderleri Türkiyeye göre çok düşük olan ve garanti süresi 1 yıl olan amerika'da bile dediğiniz konfigrasyon 3000 TL(Yani 1620 dolar - Sagernotebook sitesini kontrol edebilirsiniz) Gibi bir rakama tekabul ederken, bizim için her zaman müşteri memnuniyetini ve hizmeti ön plan'da tutan monster'den gerçekçi olmayan vaatlerle talepler'de bulunmak bana etik gelmiyor. Amacım kırcı olmak değil lütfen yalnış anlamayınız...

Eğer garantinizi mantıklı buluyorsanız bir başlık açmanızı öneririm, 6990 lı monster 2500TL olsa kaç kişi alır diye... Eminim bir günde 200 kişi bile yazmayacaktır...

Art niyet gördüm sanki .

Aynı fiyata çok daha düşük bir laptop alan birinin " Banane ya 2500 TLye i7 islemcili , Full HD Ekranlı , HD6990lı laptop mu olur , ben o kadar parayı blabla markasının blablabla modeline verdim ama :(( " demesi gibi oldu yazdıklarınız .

Ben de demiyorum ki kesinlikle bu teklifimiz kabul edilir diye . Fakat İlhan Bey(Monster Bilgisayar) böyle bir kampanya yaparsa rekor sipariş alacaklarını düşünüyorum .

Teminat ver o zaman diyen arkadaşlarımız hangi mantıkla bunları yazdı bilmiyorum . Gidip imza kampanyası yapacak halimiz yok tabiki .

Her zaman dediğim gibi ; İmkansızı iste , mükemmeli yaşa .

kanka hatırlıyomusun ikimizin ortak düşüncesi imkansız bişeydi sözde demekki imkansız diilmiş ;) şimdi kampanyasını yaptılar seviyorum ben bu monster i bize faydası olmasa da bu kampanyanın en azından bizden sonrakilere bi hayrı olur belki bi dualarını alırız :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Art niyet gördüm sanki .

Aynı fiyata çok daha düşük bir laptop alan birinin " Banane ya 2500 TLye i7 islemcili , Full HD Ekranlı , HD6990lı laptop mu olur , ben o kadar parayı blabla markasının blablabla modeline verdim ama :(( " demesi gibi oldu yazdıklarınız .

Ben de demiyorum ki kesinlikle bu teklifimiz kabul edilir diye . Fakat İlhan Bey(Monster Bilgisayar) böyle bir kampanya yaparsa rekor sipariş alacaklarını düşünüyorum .

Teminat ver o zaman diyen arkadaşlarımız hangi mantıkla bunları yazdı bilmiyorum . Gidip imza kampanyası yapacak halimiz yok tabiki .

Her zaman dediğim gibi ; İmkansızı iste , mükemmeli yaşa .

kanka hatırlıyomusun ikimizin ortak düşüncesi imkansız bişeydi sözde demekki imkansız diilmiş ;) şimdi kampanyasını yaptılar seviyorum ben bu monster i bize faydası olmasa da bu kampanyanın en azından bizden sonrakilere bi hayrı olur belki bi dualarını alırız :D

yusei kampanya ne la? :)

• zaman gectikce uretim arttikca parcalarin ucuzlamasi, firmanin da daha pahaliya alirken simdi ureticiden daha ucuza almasi, bunu da satislarini artirmak icin kampanyayla kullaniciya sunmasinin nesi imkansiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crower74

zaman gectikce uretim arttikca parcalarin ucuzlamasi, firmanin da daha pahaliya alirken simdi ureticiden daha ucuza almasi, bunu da satislarini artirmak icin kampanyayla kullaniciya sunmasinin nesi imkansiz?

konuyla alakası yok belkı ama acıl cvp almam lzm .. monsterı tavsiye eder misin güvenilr mi? Birde beni 4 sene götürücek bi monster markası soylesene.
    butce: 3000.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoda

quote:

zaman gectikce uretim arttikca parcalarin ucuzlamasi, firmanin da daha pahaliya alirken simdi ureticiden daha ucuza almasi, bunu da satislarini artirmak icin kampanyayla kullaniciya sunmasinin nesi imkansiz?

konuyla alakası yok belkı ama acıl cvp almam lzm .. monsterı tavsiye eder misin güvenilr mi? Birde beni 4 sene götürücek bi monster markası soylesene.

p150hm sahibiyim, ben sahsen tavsiye ederim su ana kadar hicbir sorun yasamadim...
    ama sorun yasayan arkadaslar var forumda onlara sorsaniz tavsiye etmezler...

elektronik isi biraz sans isi, sadece notebookta degil tv'den tutun da telefona kadar tum elektronik cihazlarda ariza cikma ihtimali var ki hele cogu cin imalatiysa....

burada onemli olan sorun hususunda firmanin ve teknik servisinin hizmet anlayisi...bu konuda da gayet olumlu gorusler aliyorlar, tabi az da olsa memnun olmayanlar da mevcut...

neyse gelelim konumuza...eger 15,6" dusunuyorsaniz yeni kampanyayi siddetle tavsiye ederim...sadece 4 sene degil, ilerde ekran kartini yenileme suretiyle cok daha uzun seneler de sizi idare edecegini dusunuyorum...

pesin odeme indirimiyle 3027,77 TL'ye geliyor...
    edit : kampanya bu gece sona eriyormus, dusunuyorsaniz acele etmenizi tavsiye ederim...

MONSTER® Q72P150HM08 15.6"
    120GB Kingston HyperX SATA-III ( Okuma : 555 MB/s - Yazma : 510 MB/s ) : (375,00 TL)
    30 Aralığa Kadar Verilen Siparişlerde %16 İNDİRİM (İlk 10 Adet Sipariş İçin 16 Ocak 2012 Teslim) : (0,00 TL)
    Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz; 45W; 32nm (ES) : (0,00 TL)
    2nd Generation Intel® HM65 Express Chipset : (0,00 TL)
    2GB GDDR5 AMD Radeon Mobility HD6990M; 256-Bit; DX11; MXM 3.0b; 100W : (0,00 TL)
    15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran : (0,00 TL)
    30 Gün Sıfır Pixel Hatası Garantisi : (0,00 TL)
    8GB; 2x 4GB; DDR3-1333; PC-10600; CL9; 204pin - 2 SODIMMs : (0,00 TL)
    8x Multi DVD +-RW/-RAM WRITER; Dual Layer; Tray Load; SATA : (0,00 TL)
    Türkçe Klavye (TR) : (0,00 TL)
    Ücretsiz İşletim Sistemi " Linux " : (0,00 TL)
    2-in-1; 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth™ v3.0 Module; Half Mini-Card PCIe Adapter : (0,00 TL)
    2.0 MP Kamera : (0,00 TL)
    Parmak İzi Okuyucusu : (0,00 TL)
    Internal Bluetooth™ v3.0 : (0,00 TL)
    Notebook Çantası : (0,00 TL)
    30.12.2011 CUMA SAAT 23.59'A KADAR GEÇERLİ %16,12 İNDİRİM KAMPANYASI-508,37 TL
    Adet
    3.153,64 TL
    3.153,64 TL
    2.645,27 TL
    KDV Hariç Toplam : 2.645,27 TL
    Kdv : 476,15 TL
    KDV Dahil Toplam : 3.121,42 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 30 Aralık 2011; 15:07:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: recoda

quote:

p150hm sahibiyim, ben sahsen tavsiye ederim su ana kadar hicbir sorun yasamadim...
    ama sorun yasayan arkadaslar var forumda onlara sorsaniz tavsiye etmezler...

elektronik isi biraz sans isi, sadece notebookta degil tv'den tutun da telefona kadar tum elektronik cihazlarda ariza cikma ihtimali var ki hele cogu cin imalatiysa....

burada onemli olan sorun hususunda firmanin ve teknik servisinin hizmet anlayisi...bu konuda da gayet olumlu gorusler aliyorlar, tabi az da olsa memnun olmayanlar da mevcut...

neyse gelelim konumuza...eger 15,6" dusunuyorsaniz yeni kampanyayi siddetle tavsiye ederim...sadece 4 sene degil, ilerde ekran kartini yenileme suretiyle cok daha uzun seneler de sizi idare edecegini dusunuyorum...

pesin odeme indirimiyle 3027,77 TL'ye geliyor...
    edit : kampanya bu gece sona eriyormus, dusunuyorsaniz acele etmenizi tavsiye ederim...

MONSTER® Q72P150HM08 15.6"
    120GB Kingston HyperX SATA-III ( Okuma : 555 MB/s - Yazma : 510 MB/s ) : (375,00 TL)
    30 Aralığa Kadar Verilen Siparişlerde %16 İNDİRİM (İlk 10 Adet Sipariş İçin 16 Ocak 2012 Teslim) : (0,00 TL)
    Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz; 45W; 32nm (ES) : (0,00 TL)
    2nd Generation Intel® HM65 Express Chipset : (0,00 TL)
    2GB GDDR5 AMD Radeon Mobility HD6990M; 256-Bit; DX11; MXM 3.0b; 100W : (0,00 TL)
    15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran : (0,00 TL)
    30 Gün Sıfır Pixel Hatası Garantisi : (0,00 TL)
    8GB; 2x 4GB; DDR3-1333; PC-10600; CL9; 204pin - 2 SODIMMs : (0,00 TL)
    8x Multi DVD +-RW/-RAM WRITER; Dual Layer; Tray Load; SATA : (0,00 TL)
    Türkçe Klavye (TR) : (0,00 TL)
    Ücretsiz İşletim Sistemi " Linux " : (0,00 TL)
    2-in-1; 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth™ v3.0 Module; Half Mini-Card PCIe Adapter : (0,00 TL)
    2.0 MP Kamera : (0,00 TL)
    Parmak İzi Okuyucusu : (0,00 TL)
    Internal Bluetooth™ v3.0 : (0,00 TL)
    Notebook Çantası : (0,00 TL)
    30.12.2011 CUMA SAAT 23.59'A KADAR GEÇERLİ %16,12 İNDİRİM KAMPANYASI-508,37 TL
    Adet
    3.153,64 TL
    3.153,64 TL
    2.645,27 TL
    KDV Hariç Toplam : 2.645,27 TL
    Kdv : 476,15 TL
    KDV Dahil Toplam : 3.121,42 TL

walla çoook teşekkür ederim kardeş .. Hayır bugün alamam ama haziranda alıcağım.. O zmna kadar brz . Duser bnde bi kampanyaya fln tutturablrsm hemen alırım grçktn tskkrler.. :)
    ama bnde o ekran kartı olup 8GBli bi bilgisayar arıyordum iyi oldu.. :) arada bi ekleme de yaparız :) tekrar tekrar tskkrler.. :))))

• quote:

quote:

quote:

ceza mantıklı diil diyodun biz söylediğimiz zaman ütopya diyodun bak bakalım şimdi son 2 kampanyaya milletin 3.500 e aldığı laptoplar 27500 olmuş 2500 olanlar da 2000 den satılıyo ... demekki neymiş imkansız zaman alırmış

15.16. sayfalara bakarsanız bizde tam böyle bi kampanyanın gerçekleşmesi hayalini kuruyoduk ilhan bey de sizlerden gelen talep üzerine dediğine göre muhtemelen bizim yazdıklarımızı okumuş ve karar vermesinde etkili olmuştur diye düşünüyorum bizim düşüncemiz fiyat artırmadan ekran kartının 6990 yada gtx 580 m olmasıydı restini görüyorum ve artırıyorum diyip bide 2820 işlemci koymuşlar üstüne kampanyanın babasını yapmışlar

Sn. yusei ve Değerli Arkadaşlar;

Evet, forumun 15. ve 16. sayfalarına yazdığınız mesajları okuduk ve tüm yorumları değerlendirdik. Bu değerlendirmeyi o zaman içinde yapmıştık zaten. Bu konuda her iki görüşünde doğruluk payının olduğunu söyleyebilirim. Yani doğru miktarda talep olursa CLEVO, KINGSTON, INTEL, AMD, NVIDIA vb. üreticilerden ciddi destekler alınabilir ve bu talep kampanya fırsatları ile sizlere sunulabilir. Ancak bu talebin başarılı biçimde hayata geçebilmesi için talebin 1000 adetler mertebesine ulaşması gerekiyor. Bugün itibariyle ortada böyle bir talep yok ve bu kampanyanın mümkün olamayacağını söyleyen arkadaşlarımızda bu açıdan haklılar.

Yılın son günleri için sizlere sürpriz bir hediye olması, o günkü yazışmalarınızda konuştuğunuz gibi " 6990' lı MONSTER kaç kişi alır ? " sorusuna yanıt aramak ve MONSTER markasının bilinirliğini arttırmak düşüncesiyle bu kampanya tamamen bizim tarafımızdan ve çok kısa bir süre için yapılmaktadır arkadaşlar. Bugünkü koşullarda bu özelliklerdeki bir modelin bu fiyata satılması aslında mümkün değildir ve kampanya çok kısa bir süre için aktif olarak kalacaktır !..

Almayı düşünen arkadaşlarımızın kesinlikle fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyorum.

MONSTER Q72P150HM08 ÖZELLEŞTİRME SAYFASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN !..

Selamlar,

İlhan YILMAZ

Not: Kampanya kapsamında verilen ilk 10 sipariş için ürünler 16 Ocak' da teslim edilecektir. Şu an 16 Ocak teslim için kalan ürün sayısı 6' dır !!! Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan@fokusshop.com

quote:

quote:

quote:

Evet, forumun 15. ve 16. sayfalarına yazdığınız mesajları okuduk ve tüm yorumları değerlendirdik. Bu değerlendirmeyi o zaman içinde yapmıştık zaten. Bu konuda her iki görüşünde doğruluk payının olduğunu söyleyebilirim. Yani doğru miktarda talep olursa CLEVO, KINGSTON, INTEL, AMD, NVIDIA vb. üreticilerden ciddi destekler alınabilir ve bu talep kampanya fırsatları ile sizlere sunulabilir. Ancak bu talebin başarılı biçimde hayata geçebilmesi için talebin 1000 adetler mertebesine ulaşması gerekiyor. Bugün itibariyle ortada böyle bir talep yok ve bu kampanyanın mümkün olamayacağını söyleyen arkadaşlarımızda bu açıdan haklılar.

Yılın son günleri için sizlere sürpriz bir hediye olması, o günkü yazışmalarınızda konuştuğunuz gibi " 6990' lı MONSTER kaç kişi alır ? " sorusuna yanıt aramak ve MONSTER markasının bilinirliğini arttırmak düşüncesiyle bu kampanya tamamen bizim tarafımızdan ve çok kısa bir süre için yapılmaktadır arkadaşlar. Bugünkü koşullarda bu özelliklerdeki bir modelin bu fiyata satılması aslında mümkün değildir ve kampanya çok kısa bir süre için aktif olarak kalacaktır !..

Almayı düşünen arkadaşlarımızın kesinlikle fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyorum.

Selamlar,

İlhan YILMAZ

Not: Kampanya kapsamında verilen ilk 10 sipariş için ürünler 16 Ocak' da teslim edilecektir. Şu an 16 Ocak teslim için kalan ürün sayısı 6' dır !!! Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

bence çok iyi olmus fakat ben hazıran gıbı almayı dsunuyorum bu bılgısayarı o zaman bi kampanya olma ihtimali nedir ? ve fiyatlar duser mi??
    tskkrler..

• quote:

aga daha 10 gün öncesi ya 10 günde ne ne kadar ucuzlayabilir ki ucuzlasa da bu kadar ucuzlar mı biz zaten imkansız demiyoduk ki arkadaşın teki imkansız küstahlık falan filan gibilerinden diyodu böyle bi talepte bulunmanız haksızlık diyodu bende diyodum kar ederler illaki işte oldu kısa süreliğine de olsa bu kampanya çıktı
  • Bana alinti yapan kimselere soruyorum. Ben %15 ile bile soylediginiz gibi bir fiyat goremedim. 6990 ile. 2500 tl olan urunu bana gosterirseniz sevinirim. Eger yoksa bir okuryazarlik kursuna gitmenizi oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • --------------------------------------------------------------------------------

benimde 2 sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim
    bilgisayarı açtığımda alttaki uyarıyı veriyor nette aradım ama bulamadım

system needs to be restarted again. make sure all driver is installed sorunu

birde pc yi her açtığımda kablosuz bağlanmak için fn+f12 yapmak durumundayım bunu devamlı açık bırakamıyormuyuz
  • quote:

Bana alinti yapan kimselere soruyorum. Ben %15 ile bile soylediginiz gibi bir fiyat goremedim. 6990 ile. 2500 tl olan urunu bana gosterirseniz sevinirim. Eger yoksa bir okuryazarlik kursuna gitmenizi oneririm.

i7 2820qm dahil 2750 TL .
  • quote:

Bana alinti yapan kimselere soruyorum. Ben %15 ile bile soylediginiz gibi bir fiyat goremedim. 6990 ile. 2500 tl olan urunu bana gosterirseniz sevinirim. Eger yoksa bir okuryazarlik kursuna gitmenizi oneririm.

şimdi bugüne kadar ki alıntılar ve bu alıntı dolayısıyla okur yazarlığımız herhalde tescillenmiştir tabi bu yazdığımı okuyabiliyosan 2820 işlemci ve 6990 ekran kart lı 15.6 lık laptoplar bundan 15 gün önce kaça satılıyordu şu anki kampanya da kaç para bi bakmanı öneririm arada 1000 tl lik bi fark var bilmem farkettin mi büyük usta okur yazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsnykn

--------------------------------------------------------------------------------

benimde 2 sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim
    bilgisayarı açtığımda alttaki uyarıyı veriyor nette aradım ama bulamadım

system needs to be restarted again. make sure all driver is installed sorunu

birde pc yi her açtığımda kablosuz bağlanmak için fn+f12 yapmak durumundayım bunu devamlı açık bırakamıyormuyuz

sen en iiyisi şu driverleri başan doğru şekilde hepsini kurmayı dene bende wireless te öyle bişey olmuyo direk açılıyo bi tek sende vardır heralde o sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan@fokusshop.com

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

İlhan YILMAZ

benim düşüncem bu tür kampanyalarla karın kısmen düşeceği ama alan arkadaşların bu fiyata böyle özellik aldım diyip her arkadaşına eşine dostuna anlatmasıyla büyük bir reklam kamanyası olcağı yönünde. mesela ben böyle bi kampanyadan veya %10 indirimden yararlanmamarağmen şiddetle tavsiye ediyorum etrafımdakilere bide bu kampanyayla alanların nasıl tavsiye edeceğini düşünmüyorum . sizin reklamlarınız pek piyasada yok tv lerde gazetelerde falan rastlamıyoruz o yüzden reklam gideriniz de az galiba zaten reklam için harcıycağınız para bu tür kampanyalarda harcanırsa daha fiyakalı olacaktır diye düşünüyorum tabi en doğrusunu siz bilirsiniz biz sadece dışarıdan gözlemlerle fikirlerle kendimizi tatmin ediyoruz ;)

• Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz.

Q72P150HM sipariş verdim ancak ses çıkışı optik midir yani aşağıda verdiğim kabloyu laptop'a bağlayabiliyormuyuz ve bu yolla 5.1 ses çıkışı alabiliyormuyuz?

MONSTER® Q63P150HM03 15.6' F/P Ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: djdigy5

Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz.

Q72P150HM sipariş verdim ancak ses çıkışı optik midir yani aşağıda verdiğim kabloyu laptop'a bağlayabiliyormuyuz ve bu yolla 5.1 ses çıkışı alabiliyormuyuz?

MONSTER® Q63P150HM03 15.6' F/P Ürünü

be baktım şimdi böyle bi giriş yok 17.3 lerde facebook sayfasında 15.6 ların resimleri var bi bak istersen
  • fotoğraflarda gözükmüyor ne yazıkki:( bir arkadaş yardımcı olursa veya bir yetkili yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: djdigy5

fotoğraflarda gözükmüyor ne yazıkki:( bir arkadaş yardımcı olursa veya bir yetkili yazarsa sevinirim

Sn. djdigy5 ve Değerli Arkadaşlar;

17.3" MONSTER P170HM ve 15.6" MONSTER P150HM serisinde optik ses çıkışı bulunmaktadır.

Selamlar,

İlhan YILMAZ
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.