Şimdi Ara

MONSTER® Q63P150HM03 15.6' F/P Ürünü (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
6
Favori
73.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

degerli zyzapin,
    tum yazdiklariniza tamamen hak vermekle birlikte "ART NİYET OLMADIKTAN SONRA anlayışla yaklaşmak hem insaniyetin hemde efendiliğin gereğidir." sozunuze ictenlikle ve samimiyetle katiliyorum...
    burada soran, paylasan ve siparis veren bazi arkadaslar nedense bir sorun yasadiklarinda veya hoslarina gitmeyen bir durum oldugunda basliyorlar firmayi veya calisanlarini yerden yere vurmaya...
    cihazlari ellerine gectiginde de ne oluyorsa birden sular duruluyor, bu sefer de sanki birsey olmamis gibi normal yorumlarla devam ediyorlar...
    forumda ilhan bey ve ozgur bey, telefonla aradiginizda diger tum calisanlar fazlasiyla yardim etmeye calisiyor, musterilerine deger vererek cevap ve cozum arayisina giriyorlar iken, ki ben buna bizzat sahidim ve yazilanlari okudugum kadariyla bircok kisi de sahit, biraz daha sakin olmakta fevri ve saldirgan olmamakta fayda olacagini dusunuyorum...

crower74 nekadar güzel yazmış ve açıklamışsın. bende sana katılıyorum. herkes biliyorki insanları herzaman memnun etmek mümkün deil. onun için her yazılana inanmadan. önce yazanı ve yazılan firmayı ayrı ayrı kıyaslamak lazım. yani yazan mesaj sayısını yükseltmek için sürekli sağı solu bombalayan birimi yoksa mantıklı yapıcı fikirleri olan birimidir. diye
    birde firmanın duruşu var ben lenovo notebook aldım bu firmadan. azda olsa muhatap oldum çalışanlarla. forumda da 2 yada 3 tane sırf bişiler koparmak yada karalama maksatlı yazan kişiler var...
    rahmetli dedem esnaftı ve bana sürekli ÜZÜM YEMEK İÇİN BAĞCIYI DÖVMEK BİNDİĞİN DALI KESMEKTİR, GÜN OLUR YİNE O ADAMLARIN YÜZÜNE BAKACAK YÜZÜN OLSUN derdi . Allah rahmet etsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: tohumluk

Orijinalden alıntı: crower74

degerli zyzapin,
    tum yazdiklariniza tamamen hak vermekle birlikte "ART NİYET OLMADIKTAN SONRA anlayışla yaklaşmak hem insaniyetin hemde efendiliğin gereğidir." sozunuze ictenlikle ve samimiyetle katiliyorum...
    burada soran, paylasan ve siparis veren bazi arkadaslar nedense bir sorun yasadiklarinda veya hoslarina gitmeyen bir durum oldugunda basliyorlar firmayi veya calisanlarini yerden yere vurmaya...
    cihazlari ellerine gectiginde de ne oluyorsa birden sular duruluyor, bu sefer de sanki birsey olmamis gibi normal yorumlarla devam ediyorlar...
    forumda ilhan bey ve ozgur bey, telefonla aradiginizda diger tum calisanlar fazlasiyla yardim etmeye calisiyor, musterilerine deger vererek cevap ve cozum arayisina giriyorlar iken, ki ben buna bizzat sahidim ve yazilanlari okudugum kadariyla bircok kisi de sahit, biraz daha sakin olmakta fevri ve saldirgan olmamakta fayda olacagini dusunuyorum...

crower74 nekadar güzel yazmış ve açıklamışsın. bende sana katılıyorum. herkes biliyorki insanları herzaman memnun etmek mümkün deil. onun için her yazılana inanmadan. önce yazanı ve yazılan firmayı ayrı ayrı kıyaslamak lazım. yani yazan mesaj sayısını yükseltmek için sürekli sağı solu bombalayan birimi yoksa mantıklı yapıcı fikirleri olan birimidir. diye
    birde firmanın duruşu var ben lenovo notebook aldım bu firmadan. azda olsa muhatap oldum çalışanlarla. forumda da 2 yada 3 tane sırf bişiler koparmak yada karalama maksatlı yazan kişiler var...
    rahmetli dedem esnaftı ve bana sürekli ÜZÜM YEMEK İÇİN BAĞCIYI DÖVMEK BİNDİĞİN DALI KESMEKTİR, GÜN OLUR YİNE O ADAMLARIN YÜZÜNE BAKACAK YÜZÜN OLSUN derdi . Allah rahmet etsin..

Alıntıları Göster
    degerli tohumluk,
    allah rahmet eylesin deden gibi eski insanlar adam gibi adamlarmis...
    keske bizler onlarin tirnaklari kadar olabilsek....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 24 Aralık 2011; 0:22:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crower74

degerli tohumluk,
    allah rahmet eylesin deden gibi eski insanlar adam gibi adamlarmis...
    keske bizler onlarin tirnaklari kadar olabilsek....

aga dedemin insanları filmini izledim orda adamın dediği sözü hiç unutmam kumaşı keserken 4 parmak parfümü koyarken 1 ölçek fazla koyun demişti çıraklarına koyun ki kimsenin hakkı kalmasın bizde falan filan hakkaten eski esnaflık böyle bişeymmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur@fokusshop.com

Sn. Forum Üyeleri ve Değerli Arkadaşlar;

Sizlere beğeneceğinizi düşündüğümüz en yeni ve güncel Türkiye'nin şuan için tartışmasız "Fiyat / Performans" lideri olmaya aday MONSTER® Q63P150HM03 15.6" ürün modelimiz ile ilgili yapmış olduğumuz çok özel 2500 TL SABİT FİYAT 'lı ürün kampanyamızın duyurusunu buradan yapmak istiyoruz.

Ürün Fiyatı : 2.118,64 TL + KDV
    Satış Fiyatı : 2.500,00 TL (KDV Dahil)
    Havale ile : 2.425,00 TL (%3 İndirim)
    Nakliye Bedeli : 0,00 TL (Ücretsiz ! ARAS Kargo ile kapınıza teslim)
    Ürün Linki :http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=353622&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR
    Ürün E-Bülten Linki :http://ebulten.narmailing.com/new/viewnewsletter2.aspx?SiteID=82324&SID=1&NewsletterID=969451

Buna göre; bu ürün modelimiz ile ilgili tüm aklınıza takılan tüm detayları BURAYA TIKLAYARAK detayları ile inceleyebilirsiniz.

Bu ürün modelimizdeki ses kartının markası THX TruStudio PRO™ Audio ‘dur. Oldukça kaliteli net ve berrak bir ses deneyimi sunan THX TruStudio PRO™ Audio ses kartı ile bu notebook modelimiz üzerinde taşıdığı 1x Subwoofer + 2x Speaker ile de adından çokça söz ettiriyor ve THX TruStudio Pro Audio 7.1 Kanal Audio output özelliği ile kulaklık, mikrofon ve S/PDIF & Line-In çıkışları sayesinde 7+1 'e kadar harici ses çıkışı desteğini verebiliyor.

Ekran kartı olan 1.5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M 192-Bit DX11 ile standart notebook konfigürasyonunda 3DMark06 Default ayarlarda yaklaşık 15349 puan almaktadır. Standart notebook konfigürasyonunda hız aşırtıldığı zaman 3DMark06 Default ayarlarda yaklaşık 16517 puan almaktadır.

Satış sonrası Teknik Destek Hizmetleri:

MONSTER® marka notebookunuz fatura kesim tarihinizden itibaren 2 yıl firmamız garantisi kapsamındadır. MONSTER® marka satın aldığınız her notebook modelimizde kullanıcı hatası nedeniyle notebookunuz bir yere çarpıp kırılmadıkça ya da çatlamadıkça, yanmadıkça, yere düşmedikçe, herhangi bir sıvı teması olmadıkça ve LCD paneli herhangi bir darbeye maruz kalıp çatlamadıkça ve bunların dışında diğer aklınıza gelebilecek tüm donanımsal fabrikasyon çıkışı sorunların dışında kalan kullanıcı hatası problemleri yaşanmadığı sürece, alt kapaktaki vidaları söküp alt kapağı çıkarmanız durumunda bile ve hatta işlemci, ekran kartı, sabit disk, bellek, kablosuz bağlantı adaptörü ve diğer tüm donanımların tek tek sökülüp tekrar yerlerine takılması gibi teknik donanım bilgisi ve el becerisi gerektiren uygulamaların yapılması durumlarının tümünde bilgisayar çalışır vaziyette iken ve herhangi bir sorun çıkarmadığı durumlarda MONSTER® marka notebookunuz " FOKUS Bilgisayarın satış sonrası desteği ve garantörlüğü " kapsamında işlem görmektedir.

MONSTER® notebook modellerimizde ürün ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda; ( Örneğin anakart üzerinde yer alan ses çıkışı ile ilgili bir sorun ) ürünün ARAS KARGO ile firmamıza ücretsiz olarak gönderilmesi istenmekte ve ürün ile ilgili incelemeler yapılarak ortalama 1 - 7 işgünü içinde yeni bir ürünle değişimi hedeflenmekte ve yurtdışından gelmesi gereken özel bir parça yoksa bu süreç içinde sorun giderilerek yine ücretsiz olarak geri gönderilmektedir. Bu olağanüstü satış sonrası destek; bugüne kadar yerel / uluslararası markalar tarafından pazara sunulan hizmetlerle ilgili olarak yaşanan sıkıntılara ve ürünün serviste 30 işgünü civarında beklemesine neden olabilen tüm olumsuzluklara alternatif olması ve sıkıntıları tamamen ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Fokus Bilgisayar firmasının müşterilerine sunmuş olduğu " Müşteri hizmetlerinde kalite ve % 100 müşteri memnuniyeti " sloganıyla MONSTER® Notebook modellerinde " OYNAYAMADIĞINIZ OYUN yada ÇALIŞTIRAMADIĞINIZ TASARIM / CAD-CAM programı " olursa anında iade garantisi ve MONSTER® Notebook modellerinde ilk 15 gün için koşulsuz ürün iade garantisinde kullanıcılar herhangi bir MONSTER® Notebook modelini satın aldıktan son

Monster Q82P150HM01 ben bu ürünü haziran ayında almayı düşünüyorum.. ürünü hangi sitelerden alabilirim? veya nerelerde bulunur ?

• Sn. Forum Üyeleri ve Değerli Arkadaşlar;

MONSTER Q72P150HM07 modelinde 28 - 29 ve 30 Aralık tarihleri için sürpriz bir kampanyamız bugün itibariyle aktif hale getirilmiştir. Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

2720QM işlemci yerine 2820QM işlemci hediye ! Teslimatlar 16 Ocak' da üstelik % 10 indirimle 2250 TL "

>>> 2720QM yerine 2820QM işlemci HEDİYE !..,
    >>> 8 GB DDR-3 1333 Mhz bellek,
    >>> 500 GB 7200 RPM HDD,
    >>> 15.6" FHD 1920X1080 LED Ekran,
    >>> 1,5 GB nVIDIA GEFORCE GTX560M Ekran kartı,

MONSTER Q72P150HM07 modeline ait özelleştirme sayfası için lütfen TIKLAYINIZ !..

Selamlar,

İlhan YILMAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan@fokusshop.com

MONSTER Q72P150HM07 modelinde 28 - 29 ve 30 Aralık tarihleri için sürpriz bir kampanyamız bugün itibariyle aktif hale getirilmiştir. Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

2720QM işlemci yerine 2820QM işlemci hediye ! Teslimatlar 16 Ocak' da üstelik % 10 indirimle 2250 TL "

>>> 500 GB 7200 RPM HDD,

MONSTER Q72P150HM07 modeline ait özelleştirme sayfası için lütfen TIKLAYINIZ !..

Selamlar,

İlhan YILMAZ

Monster Q82P150HM02 bu modeli 2GB ddr5 seceneğini ekleyerek alsak.. Kaç paraya gelir? Ben haziranda alıcağm birde o zmna kaç para olu??

• yeni kasalarınız yeni seri ekran kartlarıyla birlikte mi gelecek? gtx 660m, 670m 680m....

Bir de yeni kasayı anlatabilir misiniz? yani hangi kasa kullanılacak? özellikleri neler? msi gt780dxr kasası mı?
  • bu optik sürücüleri çıkarıp o kısma hdd yerine 2. batarya koyma ihtimali varmı?
  • oyle bir ihtimal yok fakat standart gelen 8 hucreli batarya yerine bulabilirseniz 12 hucreli batarya satin alabilirsiniz...
    batarya yapisi biraz hacimli olmakla birlikte daha uzun sure pilde kullanim saglayacaktir size...
  • quote:

>>> 500 GB 7200 RPM HDD,

Selamlar,

İlhan YILMAZ

Ben bu ürüne 580m ekleyip almayı düşünüyorum 31 Aralığa kadar. Fakar açıkçası yorumlar biraz korkuttu. Hiç sorun yaşamayanı olduğu gibi sorundan çıkmayanı da var. Yakın bir arkadaşımda geçen sene Monster bilgisayar aldı. 3 ay geç verdiler bilgisayarını ve ürünü almaya 6 kez falan gitti herhalde. Yok senin ürünün değilmiş falan diye geri gönderdiler. Bir kere ürünün geldiğini söylediler telefonla gittiğinde ürün yokmuş, karıştırmışlar. Bu tarz ilginç olaylara şahit oldum. Bir de ısınma problemi yaşayan olup olmadığını merak ediyorum. Oveclock yapmayı düşünmüyorum fakat bilgisayarı yüksek performansta kullanamyı düşünüyorum. Bir de teslim tarihi 16 Ocak olarak belirtilmiş olan ürünün gecikme veya yukarıda rastlandığı gibi parça eksikliğiyle karşılma durumu olacak mı? Cevap verirseniz teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

İlhan Bey ,

Bu modele ek olarak 6990 için istenilen ekstra 660 TL'yi hesaba eklemeseniz ; Monster Turkiye olarak şöyle baba bir kampanya yapsanız . 2500 TL son rakamdan satılsa , ilkleri yaşasak . :)
    Biz de eşe dosta haber versek , reklamınızı yapsak .. :)

İlk günden en az 100 tane satacaginiza garanti veririm .

Var mı böyle bir patlama yapacak kampanyanız ? %20-25 indirimleri görebilecek miyiz ?

Saygılarımla .

29 ve 30 Aralık tarihleri için sizlerinde taleplerini dikkate alarak AMD Radeon Mobility 6990M Ekran kartlı olağanüstü bir YILBAŞI FIRSATI KAMPANYASI oluşturduk !.. 30 Aralık' da sona erecek fırsat kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

MONSTER Q72P150HM08 modelinde 29 ve 30 Aralık tarihleri için sürpriz bir kampanyamız bugün itibariyle aktif hale getirilmiştir. Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

2720QM işlemci yerine 2820QM işlemci hediye ! Teslimatlar ilk 10 sipariş için 16 Ocak' da üstelik KDV Dahil 2.750 TL "

>>> 500 GB 7200 RPM HDD,
    >>> 2 GB GDDR5 AMD Radeon Mobility 6990M Ekran kartı,

MONSTER Q72P150HM08 modeline ait özelleştirme sayfası birazdan aktif hale getirilecektir. Web sitemiz için lütfen TIKLAYINIZ !..

Selamlar,

İlhan YILMAZ

Not : Kampanya fırsatının 31 Aralık' da devam edip etmeyeceğine gelen siparişlere ve stok durumumuza bakılarak karar verilecektir. Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

İlhan Bey ,

Bu modele ek olarak 6990 için istenilen ekstra 660 TL'yi hesaba eklemeseniz ; Monster Turkiye olarak şöyle baba bir kampanya yapsanız . 2500 TL son rakamdan satılsa , ilkleri yaşasak . :)
    Biz de eşe dosta haber versek , reklamınızı yapsak .. :)

İlk günden en az 100 tane satacaginiza garanti veririm .

Var mı böyle bir patlama yapacak kampanyanız ? %20-25 indirimleri görebilecek miyiz ?

Saygılarımla .

29 ve 30 Aralık tarihleri için sizlerinde taleplerini dikkate alarak AMD Radeon Mobility 6990M Ekran kartlı olağanüstü bir YILBAŞI FIRSATI KAMPANYASI oluşturduk !.. 30 Aralık' da sona erecek fırsat kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

MONSTER Q72P150HM08 modelinde 29 ve 30 Aralık tarihleri için sürpriz bir kampanyamız bugün itibariyle aktif hale getirilmiştir. Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

2720QM işlemci yerine 2820QM işlemci hediye ! Teslimatlar ilk 10 sipariş için 16 Ocak' da üstelik KDV Dahil 2.750 TL "

>>> 500 GB 7200 RPM HDD,
    >>> 2 GB GDDR5 AMD Radeon Mobility 6990M Ekran kartı,

MONSTER Q72P150HM08 modeline ait özelleştirme sayfası birazdan aktif hale getirilecektir. Web sitemiz için lütfen TIKLAYINIZ !..

Selamlar,

İlhan YILMAZ

Not : Kampanya fırsatının 31 Aralık' da devam edip etmeyeceğine gelen siparişlere ve stok durumumuza bakılarak karar verilecektir. Fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Harika vallahi yeni telefon almasaydım kesinlikle kaçırmazdim .

Laptop arayan arkadaşlara tavsiye ederim

Teşekkürler İlhan bey .

• 6990'lı seçenek mükemmel görünüyor ama daha siteye eklenmedi
  • arkadaşlar mirror's edge ve mafia 2 oyunlarında herşey sondayken 60 fps falan alıyorum fakat bazı sahnelerde bu 10 a hatta bazen 2-3 e kadar düşüyor bunun normal olmadığının farkındayım çünkü aa yı kapatıp herşeyi lowa alınca da aynı şey oluyo ayrıca driverları da sorunsuz kurmuştum,sizce bunun nedeni nedir ya da aynı şeyden şikayetçi olanlar var mı?
  • 6990'lı model gelecek mi yoksa vaz mı geçildi?
  • aslında haziranda karne kampanyası olursa süper olur diye düsünüyorum.
    şahsen 2760qm ve 6970li bir laptop almayı düsünüyorum.
    ama 15.6" lik bilgisayarlarda çift hdd desteği yok.
    opsiyonel olarak dvd sürücünün yanında dvd yerine takılan sata hdd kutusu vs de verilebilir kanaatindeyim.
    e sonuçta 15.6" lik bir notebook alırsam 500 gb sata ve yanında 120gb lik bir sdd de almayı düşünüyorum
    he ama siz de sonuçta sonradan alıp yapabilir diyeceksiniz ama hepsinin bir arada tek adreste halledilmesi hem fokus bilgisayarın hem de monsterin kalitesini artırır diye düşünüyorum

bir de sorum olacaktı size bilgisayarlarda tasarıma pek fazla önem verilmemiş ama sticker olayı nasıl olacak acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_f16

aslında haziranda karne kampanyası olursa süper olur diye düsünüyorum.
    şahsen 2760qm ve 6970li bir laptop almayı düsünüyorum.
    ama 15.6" lik bilgisayarlarda çift hdd desteği yok.
    opsiyonel olarak dvd sürücünün yanında dvd yerine takılan sata hdd kutusu vs de verilebilir kanaatindeyim.
    e sonuçta 15.6" lik bir notebook alırsam 500 gb sata ve yanında 120gb lik bir sdd de almayı düşünüyorum
    he ama siz de sonuçta sonradan alıp yapabilir diyeceksiniz ama hepsinin bir arada tek adreste halledilmesi hem fokus bilgisayarın hem de monsterin kalitesini artırır diye düşünüyorum

bir de sorum olacaktı size bilgisayarlarda tasarıma pek fazla önem verilmemiş ama sticker olayı nasıl olacak acaba ?

6970m ekran kartını ne kadara bulablrz?

• YAW ŞÖYLE PEŞİN FİYATINA % 25 LİK İNDİRİM YAPILSADA KALİTEYİ UCUZA ALSAK NE İYİ OLURDU. BİRDE ŞU ASUSU'UN G SERİSİNDEKİ GİBİ ÜÇGEN GİBİ KASALAR GELECEKMİŞ . ONU MU BEKLESEK.
  • Kusura bakma olayı bilmiyorum fakat arkadaşının 3ay geç verdiler sözüne kesinlikle inanmıyorum....

Geçen yıl bende Ms 11F16 serisinden aldım ve hasep edilmeyen istenmeyen bir geçikme oldu bu geçikmenin nedenleri ile tartışıldı süreyi net hatırlayamıyorum fakat 1ay dahi geçikmediğini biliyorum nede lsa bende bekledim. Sonrasında ise geçikmeden dolayı jest olarak herkese oyuncu klavyesi hediye edildi iyi niyetlerini gösterme amaçlı olarak. Fakat bunun dışında bir teknik yada donanımsal bir sorun yaşadığından dolayı kullanamadığı ve servise yollayıp eksik bilgi vermesi neticesinde sorunların bir bölümünün çözüldüğü yada orada sorun tespit edilemediğinden müdahale edilmedii için tekrar tekrar yolladığı ve yine tekrar tekrar kullanmadan evde beklettiği süreleri toplayıp 3 ay derse büyük bir talihsizlik yaşamış demektir. 2007 den beri müşterisi olduğum firmada en uzun servis süresi 1hafta olmuştu ki bunun nedeni benim fazladan 2gün daha çalıştırılarak kontrol edilmesini istememdi. Bunun dışında yanlışlıkla aranmış olabilir sonuçta orada da senin benim gibi insanlar çalışıyor ve insanlar hata yapabilir ne kadar az hata yaparlarsa bizim için o kadar iyi tabiki. :D

Monster markasının sorun çıkartıp çıkartmadığını sormuşsun bu kullandığım 2. bilgisayarım ve kronik olarak herhangi bir sorunla karşılaşmadığım gibi şu gerçeği unutmamak gerekir elektronik tamamen şans işi fakat yine monsterın 15günde iade garantisi sayesinde bunun dışında ise yıllardır hizmet aldığım ve bana bu konuda memnuniyet yaşatan teknik servisine güvenerek diyorum ki MONSTER da sorun yaşamazsın elbet bi çözüm yolu bulurlar.

Isınma konusuna gelince benim cihazım gunde enaz 6-8 saat açıktır ve günlerce hiç kapanmadığınıda bilirim donanımın getirisi olarak müthiş bir sıcaklık oluşuyor fakat fan gücü sayesinde bunu hiçbir zaman makinede bırakmıyor hep soğuk kalmasını sağlıyor notebookta ısınabiliceğin tek bölge fan çıkışı gerisi buuzzz gibi :D Tek dikkat etmen gereken dizinde yada halı battanıye üzerinde kullanmamak olsun ki hava delikleri açık kalsın yinede korkuyorsan alüminyum soğutucu tavsiye ederim bende gerekmediği halde pinpirikli olduğum için var.

Gecikme yaşanıp yaşanmıyacağı ihtimali konusunda en iyi yanıtı fokus yetkililerine sorarak alabilirsiniz. Sonuçta şuanda stoklarında olmayan bir ürünü özelliklede yurtdışından tedarik ediceklerse bu ihtimal var tabiki. Fakat altını çizerek belirtmek isterim ki yanılmıyorsam 2005 yada 2006 yılında girdiği notebook pazarında sadece ve sadece BİR DEFA GEÇİKME YAŞANDI ÜRÜN TESLİMİNDE yanlışım yada hatam varsa beni düzeltin ama ben böyle biliyorum bu sebeple kesinlikle soru işaretlerini silerek almanı öneririm buna pişman olmazsın şahsen bende elimdeki notebooku satabilirsem acilen P170 modelini almak istiyorum umarım sana kısmet olur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ceza2000

Bu mantıklı ve mümkün durmuyor, peki siparişi veren kişiler ne olacak? 400 kişi oldu? Siparişlerle paralar tahsil edildi ve 1000 kişi olmadı? Ne diyecek monsterbilgisayar 1000 kişi olmadığı için işlemlerinizi iptal ediyoruz mu? Diyelim paralar alınmadan sadece talep toplandı ve iş ciddiye binince 500 kişi vaz geçti?

Bu satış rakamı ne 1 günde ne 10 günde mümkün... 3 aylık bir süre verseniz belki...

Devlet'e kesinti giderleri Türkiyeye göre çok düşük olan ve garanti süresi 1 yıl olan amerika'da bile dediğiniz konfigrasyon 3000 TL(Yani 1620 dolar - Sagernotebook sitesini kontrol edebilirsiniz) Gibi bir rakama tekabul ederken, bizim için her zaman müşteri memnuniyetini ve hizmeti ön plan'da tutan monster'den gerçekçi olmayan vaatlerle talepler'de bulunmak bana etik gelmiyor. Amacım kırcı olmak değil lütfen yalnış anlamayınız...

Eğer garantinizi mantıklı buluyorsanız bir başlık açmanızı öneririm, 6990 lı monster 2500TL olsa kaç kişi alır diye... Eminim bir günde 200 kişi bile yazmayacaktır...

ceza mantıklı diil diyodun biz söylediğimiz zaman ütopya diyodun bak bakalım şimdi son 2 kampanyaya milletin 3.500 e aldığı laptoplar 27500 olmuş 2500 olanlar da 2000 den satılıyo ... demekki neymiş imkansız zaman alırmış

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.