Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.189
Cevap
11
Favori
70.264
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    benim bi sorunum var ilgilenirseniz sevinirim 2+1 ses sistemi aldım ama çoğu zaman telefonum da kullanıyorum pcmin sesi bozuk çünkü. neyse konuya geliyim ses sistemime bas takviyesi yaptım yani 1 tane bas takılıydı onu 3 e çıkardım basa bağlanan kabloları kulanarak yaptım. ama ses kısıkken bas sesi çok güzel ve gür geliyo ama sesi sonuna kadar açınca baslardan cızırtı geliyo napmam gerekiyo

Sistemi eski (orjinal) Haline çevirmeniz yeterli olacaktır.
    |
    |
    rza0717 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

onu biliyorum da ben sadece bu cızırtıyı engellemek istiyorum yani 3 bass takılıyken cızırtıyı nasıl engelleyebilirim ?
    @keyman2
    |
    |
    keyman2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

detaya girmeden özetlemek gerekirse, Muhtemelen sorun teknik sebeplerden kaynaklı bu sebeple önceki mesaj da orjinal hale dönmenizi tavsiye ettim.
    |
    |
    rza0717 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kutusu ve butun aksesuarları tamdır.
    Makyaj olarak herhangı bır kusur yoktur.
    Tamır kaydı yoktur.
    Maddı sıkıntıdan dolayı satıyorum
    Fiyat içi pm atınız.
    İstanbul içi elden teslım edılır.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3874 Mesaj
    Hay maşallah daha bir kaç ay önce kıtlığı çekilen 5100 den şimdi üç tane satılık var.
    |
    |
    Audio/Video: Amfi:Denon AVR-X3400H, B.M.C. S2, Front :PMC Twenty5 23, Monitor Audio Shadow50 /25 -Sub:JL Audio E-112 - Player: Teac NT503 Streamer Dac, Himedia Q10 Pro 4k Medya Player, PlayStation 4 pro, Sony UBP-X700 4K UHD Bluray Player, Proj./Perde : EPSON EH-TW9100W; FULLSCREEN 221x125 cm Fixed Frame Perde TV: Sony 65XF9005 4K UHD Kablo: Vovox İnitio Speaker Cable 2x3,5m - AR Referance 2x5m Speaker Cable, Inakustik Star Speaker Cable - Audioquest Sub-3 Subwofer Cable - Optirius Power Cord ve Silent Wire Seri8 Power Cord - Accuphase ASL-15G - QED Reference Digital Coaxial Audio Cable 3m - Techlink Wires XS ve Wires CR interconnect cable , Monster, Hama, AR, TTAF HDMI digital interconnect cable - Monster HTS-1000 ve AQ Niagara 1000 Akım Korumalı Priz
  • Binbaşı
    1932 Mesaj
    Bir dönem 5100 arayan çoktu cihaz yoktu şimdi ise bolluk oldu bir anda. :)
    A/V Sistem: LG 47LM660S 3D LED TV / Panasonic PT-AT6000E Projeksiyon / Projektorpark 235x132 Gold Screen (Motorlu) / Sonic Frontiers Line 1 Stereo Pre-Amp. / Vincent SP-T800 Monoblock Power Amp. / Yamaha RX-V2067 AVR / Oppo BDP-105EU Blu-ray Player / Sonos Connect / D-Smart HD PVR / Monster Power Center HTS-5100 / Logitech Harmony 900 Remote / Speaker (Front: Monitor Audio PL200 - Cen.: Wharfedale Jade C2 - Surr.: Focal Sib Jet Black - Sub.: ....) / Kablolar (Speaker: Van den Hul, TTAF - HDMI: Chord SuperShield - Interconnect: Wireworld, Oehlbach, TTAF - Power: Lookab Optirius)
    Diğer: Qnap TS-412 Turbo NAS / Zyxel NSA-210 NAS / APC SUA-1000i Smart-UPS & AP9619 Network Card
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj

3 değil 2 sanırım.Sayın keyman2 satmış.Sayın mokur un cihazada yarın ben bakacağım.Aynı şehirdeymişiz:)))
    |
    |
    enerji78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADAVA -- 24 Mayıs 2014; 21:07:54 >
    |
    |
    http://www.ultimateaudio-shop.com/gigawatt-pc-4-evo.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi väliaikaista -- 30 Mayıs 2014; 19:41:37 >
    |
    |
    |

yukarıda yazmıştım halen duruyorsa Actual Power a bir sorun 1-2 ay önce showroom larında vardı açılmamış.

http://www.actualpower.com/iletisim.aspx
    |
    |
    muratdoktor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: muratdoktor

HTS 1000 aramaktayım nerede bulabilirim.

Merhaba.1000 değil ama graphys nickli arkadaşta 2600 vardı sanırım oda değerlendirilebilir.
    |
    |
    |
    alinik hts 5100
    karşılığında anfide verebilirim

satinda alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

forumdan sevgili @väliaikaista nın cihazıdır,gönül rahatlığı ile kendisinden alış veriş yapabilirsiniz.

http://www.audiophile.org/satilik/elektrik-filtresi/ilan/24364/monster-hts5100/
    |
    |
    Bahsedilenler: tgaripozer , BLACK84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.