Şimdi Ara

Monster Notebook yeni bir çatı firma altına giriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tamam ben daha az performanslı demiyorum. Ama daha çok farkı sentetik testler ve masaüstü uygulamalarda görüyoruz. Çoğu oyunda ise fark yok, onu demek istiyorum. Belki aşağıdaki videoyu izlerseniz daha iyi anlarsınız, zaten sonuç kısmında da bundan bahsediyor

• BJK kullanıcısına yanıt
    6 çekirdek bir nevi geleceğe yatırım zaten ama Intel 6 çekirdeğe geçtiği için oyunlar da hızla optimize edilecektir diye düşünüyorum, keşke i5-8300H da olsaydı karşılaştırmada...

Yine de i7-8750H'ın i7-7700HQ'den her yerde daha yüksek performans verdiğini görüyoruz videoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    Dövizin bu seviyelere gelmesi çok kötü oldu. Ben mesele aşağıdaki özelliklere sahip Dell 7567 notebook'u 4,473 TL'ye almışken, şimdi şu fiyata bakın. İşlemci olarak i5 8300 H zaten 7700 HQ seviyesinde olduğu için 8. nesil olarak onu seçtim.

Ama şimdi laptop alacak olsam, bu fiyatlara hayatta laptop almam. Çok pahalı gerçekten. İsterse 10. nesi işlemcisi olsun

Monster Notebook yeni bir çatı firma altına giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 19 Mayıs 2018; 14:54:34 >

• sherlockholmes33 S kullanıcısına yanıt
    Toplamacı değil monster, barebone notebook üreticisinden alıp satıyor. Bakkal gibi yani, imalat ya da toplama gibi bir olay yok.
  • oyun bilgisayarı olarak soğutmada yetersiz kalıyor gtx970 m 6 gb ekran kartı üçüncü defa değişti 400 usd karşılığı. bence masa üstü daha iyi. iş çıkarır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.