Şimdi Ara

Monster Notebook Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazasını Ankara’da açıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar üreten Türk bilgisayar üreticisi Monster Notebook, ülkemizdeki üçüncü oyuncu bilgisayarı mağazasının açılışını yapmaya hazırlanıyor. İlk olarak 2016 yılında İstanbul’da yalnızca oyuncu bilgisayarlarından oluşan, workshop benzeri bir mağaza açan Monster Notebook, daha sonrasında aynı konseptte başka bir mağazasını da İzmir’de açtı. Şirket şimdi ise bu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor.

Ankara’da, Çankaya Farilya İş Merkezi’nde açılacak olan yeni mağaza aynı zamanda toplam 800 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın ve ODKA(Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesinin en büyük oyuncu bilgisayarı mağazası olacak. Mağazanın açılışı 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da basın mensuplarının ve ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleşecek.

Monster Notebook’un Kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz, konuyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi, “Monster olarak nihai hedefimizin Türkiye’den teknoloji alanında bir dünya markası çıkarmak olduğunu her seferinde dile getiriyoruz. Elbette bunun ilk aşaması kendi ülkemizde büyük bir teknoloji markası olmak. İzmir ve Ankara mağazalarının bu ilk aşamayı gerçekleştirme yolunda çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu yüzden bizim için çok büyük anlamı olan bu günde tüm oyuncuları Çankaya’daki mağazamızın açılışına davet ediyorum.”

Monster Notebook, yeni mağazasında en yeni oyun teknolojilerini Ankara’daki oyun ve teknoloji meraklılarına sergileyecek. Ziyaretçiler mağazada Monster oyuncu bilgisayarı modellerinin yanında markanın mekanik klavye, oyuncu kulaklığı ve faresi gibi oyunculara yönelik farklı donanımlarını da görme ve deneme şansı yakalayacaklar.

• Açsınlar büyüsünler ben bu şirketi başarılı buluyorum. Casper'dan fersah fersah iyiler.

• Direk Avrupa'nın merkezi Berlin'e vb. açsalar daha iyi olurmuş, bu kur oranları ile Türkiye'ye ölü yatırım maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Casper mı ? kjgaıjdpajsd

• helal olsun çok iyi

• Elsa kullanıcısına yanıt
    Ben de dış pazara odaklanmaları gerektiğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katalikitci

Ben de dış pazara odaklanmaları gerektiğini düşünüyorum.
    bu kalite bu fiyat 6 ayda nalı dikerler
  • Farilya İş Merkezi diyor; orada o kadar büyük bir alan yok ki, Liman kafe var en büyük alana o sahip işleri de iyi sanmıyorum ki satsın,yanında banka ve boş bir mağaza var onların da dıştan bayağı bir küçük gözüküyor bu da demek oluyor ki Türkiye deki en büyük kendi mağazasını açacak. Yani arkasında koskocaman Vatan Bilgisayar var. Farilya iş merkezi içine açılsa ölü yatırım olur, önüne açılırsa Liman Kafe var o kapatmaz. Yanında da banka ve boş bir dükkan vardı belki üst kat ile birleştirirse bir şansı olur diyecem ama zor...

Monster Notebook Avrupa’nın en büyük oyun bilgisayarı mağazasını Ankara’da açıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 8 Ekim 2018; 23:5:49 >

• Heralde 100 bin tlye laptop vardi 50 60 tane kadar satti ki aciyor :D

• Fakat Ankara Avrupada değil.Güldürdün!

• 1050 falan alırsan 5000+ TL
    1060 7500+ TL

Çok pahalı. Diğerlerine göre iyi ama yine de pahalı. ilerde falan 1050 falan bakarım artık
  • Şu fiyatlar göz alının baya ucuza bilgisayarları ama iş bilgisayarı türünde i5 8250U işlemcili mx150,mx130 lu ekran kartlı biraz daha ucuz bilgisayarlar bekliyoruz fiyatlar uçtu 3-4 bin bandı arasında alınacak laptop çeşitliliği çok az.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dropzone

Casper mı ? kjgaıjdpajsd

Ben Casper'i böyle hatırlamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20xx ekran kartlı laptoplar ne zaman geliyor bir haber var mı?
  • teknik serviste olacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faores

teknik serviste olacak mı?
    Evet teknik servis hizemti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebula-bunela-labune -- 14 Ekim 2018; 9:39:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şirket kasa kalitesine hiç önem vermiyor ama fiyatları diğerlerine göre daha uygun oluyor. Bakalım mağazada fiyatlar nasıl olacak.
  • Mağaza büyük de alım gücü de büyük mü acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortadoğu da mağaza açınca nasıl avrupa da mağaza açılmış oluyor anlayamadım?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.