Şimdi Ara

Monster Notebook Abra A5 V16.4.1'in Kullanım Ömrü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bu bilgisayarın 500 gb ssd, 16 gb ram'li versiyonunu 7300 tl'ye satın aldım. İlk defa Monster kullanacağım. Esasında çok oyun oynayan biri değilim, oynadığımda da Pubg Lite, LoL tarzı oyunlar oynarım, belki assasin's creed odyssey ki o da zorunlu değil. Oyun bilgisayarı almamın sebebi canım ola ki oyun oynamak ister, sıkıntısız bir şekilde oynamam mümkün olur. Aksi durumda ortalama bir laptop fiyatı zaten 6000'den başlıyor,.Sizlere bu bilgisayarın tahmini ömrünü sormak istedim. Elbette bu bilgisayarı daha önceden kullanmış yahut hala kullanan birileri vardır aranızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMccarthy -- 4 Kasım 2020; 21:25:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam

Sanırım bu bilgisayar yeni çıktı , bundan dolayı 4 yıldır kullanan birine rastlayamayabilirsin.

Abra a5-v13 kullanıyorum , 2 yıl oldu memnunum. Günde kesin en az 10 saat kullanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: baser

Selam

Sanırım bu bilgisayar yeni çıktı , bundan dolayı 4 yıldır kullanan birine rastlayamayabilirsin.

Abra a5-v13 kullanıyorum , 2 yıl oldu memnunum. Günde kesin en az 10 saat kullanırım.

teşekkür ederim hocam. laptop geldi, performans olarak iyi durumda fakat tipini beğenmedim açıkçası. ekranın arka kısmı çok fena parmak izi tutuyor, logosu biraz çocukça görünüyor arkada, oyun bilgisayarı olunca normal karşılamak lazım tabii. dediğim gibi performansı iyi.

• 11.11 de aldim bende 6700e denk geldi.

• Sizler de ses az geliyor mu çözemedim bu işi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.