Şimdi Ara

Monster MMORPG nin Pokemon versiyonunu açmayı planlıyorum yardımcılar aranıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
1
Favori
17.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

E madem pokemoncraft niye kapandı
    Lan hayvan gibi oynardım o oyunu ya

bağış vardı arkadaşın dediği gibi

bu sefer bağış vb hiç bişi olmayacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

quote:

O oyunu kurtarmanın bi yolunu bulsaydım keşke 15 tatilin ilk haftasında bonus vardı onla pembe bi balığı 75 yaptım ikinci haftasında oyun kapandı öyle hatırlıyorum yani baya üzülmüştüm

• quote:

quote:

quote:

O oyunu kurtarmanın bi yolunu bulsaydım keşke 15 tatilin ilk haftasında bonus vardı onla pembe bi balığı 75 yaptım ikinci haftasında oyun kapandı öyle hatırlıyorum yani baya üzülmüştüm

evet oyun felaket popular hale gelmişti :D

günlük 15000-20000 kişi felan giriyordu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim beğendiğim şey pokemon resimlerinin büyük olmasıydı.Mesela delugede falan minnacık resimler
    Sonradan şu canavarlı oyununa da bi baktım ama kötü olmuş baya oynamadım fazla (alınma)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim beğendiğim şey pokemon resimlerinin büyük olmasıydı.Mesela delugede falan minnacık resimler
    Sonradan şu canavarlı oyununa da bi baktım ama kötü olmuş baya oynamadım fazla (alınma)

gene büyük resimli açıcaz kısmet olursa hatta daha kalite resimler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 15 Haziran 2014; 20:16:28 >

• bekliyoruz gelişmeleri
  • tahmini bir süre varmı CeFurkan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonkont

tahmini bir süre varmı CeFurkan ?

quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

bekliyoruz gelişmeleri

tahmini süre yok malesef cunki tek başıma yapıyorum şu anda

354 saldırı kodlandı, 71 saldiri atildi

184 saldiri kaldi geriye

daha sonra pokemonların özelliklerini yazmam lazım excel tablosuna ve pokemon resimlerini bulmam

daha sonrada hangi pokemon hangi saldirilari ogreniyor excel tablosuna yazilacak (bu işe basladi buradan bir arkadaş ama erinmeden devam ettirecek kişi lazım)

• şu ana kadar 400 saldırı kodlandı 76 saldırı atıldı
  • Saldırılar bitti Allah'a şükür

511 saldırı olacak oyunda çalışan listesi

Absorb, Acid, Acid Armor, Acid Spray, Acrobatics, Acupressure, Aerial Ace, Aeroblast, Agility, Air Cutter, Air Slash, Amnesia, Ancient Power, Aqua Jet, Aqua Ring, Aqua Tail, Arm Thrust, Aromatherapy, Aromatic Mist, Assurance, Astonish, Attack Order, Aura Sphere, Aurora Beam, Autotomize, Avalanche, Baby-Doll Eyes, Barrage, Barrier, Belch, Bind, Bite, Blast Burn, Blaze Kick, Blizzard, Block, Blue Flare, Body Slam, Bolt Strike, Bone Club, Bone Rush, Bonemerang, Bounce, Brave Bird, Brine, Bubble, Bubble Beam, Bug Bite, Bug Buzz, Bulk Up, Bulldoze, Bullet Punch, Bullet Seed, Calm Mind, Captivate, Charge, Charge Beam, Charm, Chatter, Chip Away, Clamp, Clear Smog, Close Combat, Coil, Comet Punch, Confide, Confuse Ray, Confusion, Constrict, Copycat, Cosmic Power, Cotton Guard, Cotton Spore, Covet, Crabhammer, Cross Chop, Cross Poison, Crunch, Crush Claw, Crush Grip, Cut, Dark Pulse, Dark Void, Dazzling Gleam, Defend Order, Defense Curl, Defog, Dig, Disarming Voice, Discharge, Dive, Dizzy Punch, Doom Desire, Double Hit, Double Kick, Double Slap, Double Team, Double-Edge, Draco Meteor, Dragon Breath, Dragon Claw, Dragon Dance, Dragon Pulse, Dragon Rage, Dragon Rush, Dragon Tail, Drain Punch, Draining Kiss, Dream Eater, Drill Peck, Drill Run, Dual Chop, Dynamic Punch, Earth Power, Earthquake, Echoed Voice, Eerie Impulse, Egg Bomb, Electro Ball, Electroweb, Ember, Endeavor, Energy Ball, Eruption, Explosion, Extrasensory, Extreme Speed, Facade, Fairy Lock, Fairy Wind, Fake Out, Fake Tears, False Swipe, Feather Dance, Feint, Feint Attack, Fell Stinger, Fiery Dance, Final Gambit, Fire Blast, Fire Fang, Fire Pledge, Fire Punch, Fire Spin, Fissure, Flail, Flame Burst, Flame Charge, Flame Wheel, Flamethrower, Flare Blitz, Flash, Flash Cannon, Flatter, Flower Shield, Fly, Flying Press, Focus Blast, Focus Energy, Focus Punch, Force Palm, Foul Play, Freeze Shock, Freeze-Dry, Frenzy Plant, Frost Breath, Frustration, Fury Attack, Fury Cutter, Fury Swipes, Fusion Bolt, Fusion Flare, Future Sight, Gear Grind, Geomancy, Giga Drain, Giga Impact, Glaciate, Glare, Grass Knot, Grass Pledge, Grass Whistle, Growl, Growth, Guillotine, Gunk Shot, Gust, Gyro Ball, Hammer Arm, Harden, Haze, Head Charge, Head Smash, Headbutt, Heal Bell, Heal Order, Heal Pulse, Heart Stamp, Heart Swap, Heat Crash, Heat Wave, Heavy Slam, Hex, Hidden Power, High Jump Kick, Hold Back, Hone Claws, Horn Attack, Horn Drill, Horn Leech, Howl, Hurricane, Hydro Cannon, Hydro Pump, Hyper Beam, Hyper Fang, Hyper Voice, Hypnosis, Ice Ball, Ice Beam, Ice Burn, Ice Fang, Ice Punch, Ice Shard, Icicle Crash, Icicle Spear, Icy Wind, Incinerate, Inferno, Infestation, Ingrain, Iron Defense, Iron Head, Iron Tail, Judgment, Jump Kick, Karate Chop, Kinesis, Knock Off, Lands Wrath, Last Resort, Lava Plume, Leaf Blade, Leaf Storm, Leaf Tornado, Leech Life, Leer, Lick, Lovely Kiss, Low Kick, Low Sweep, Luster Purge, Mach Punch, Magical Leaf, Magma Storm, Magnet Bomb, Magnetic Flux, Magnitude, Mean Look, Meditate, Mega Drain, Mega Kick, Mega Punch, Megahorn, Memento, Metal Claw, Metal Sound, Meteor Mash, Milk Drink, Mimic, Mind Reader, Minimize, Miracle Eye, Mirror Shot, Mist, Mist Ball, Misty Terrain, Moonblast, Moonlight, Morning Sun, Mud Bomb, Mud Shot, Mud-Slap, Muddy Water, Mystical Fire, Nasty Plot, Natural Gift, Nature Power, Needle Arm, Night Daze, Night Shade, Night Slash, Noble Roar, Nuzzle, Oblivion Wing, Octazooka, Odor Sleuth, Ominous Wind, Outrage, Overheat, Pain Split, Parabolic Charge, Parting Shot, Pay Day, Payback, Peck, Perish Song, Petal Blizzard, Petal Dance, Phantom Force, Pin Missile, Play Nice, Play Rough, Pluck, Poison Fang, Poison Gas, Poison Jab, Poison Powder, Poison Sting, Poison Tail, Pound, Powder Snow, Power Gem, Power Whip, Power-Up Punch, Present, Psybeam, Psych Up, Psychic, Psycho Boost, Psycho Cut, Psycho Shift, Psyshock, Psystrike, Psywave, Punishment, Pursuit, Quash, Quick Attack, Quick Guard, Quiver Dance, Rage, Rain Dance, Rapid Spin, Razor Leaf, Razor Shell, Razor Wind, Recover, Refresh, Relic Song, Rest, Retaliate, Return, Revenge, Reversal, Roar of Time, Rock Blast, Rock Climb, Rock Polish, Rock Slide, Rock Smash, Rock Throw, Rock Tomb, Rock Wrecker, Rolling Kick, Rollout, Roost, Rototiller, Round, Sacred Fire, Sacred Sword, Safeguard, Sand Attack, Sand Tomb, Scald, Scary Face, Scratch, Screech, Searing Shot, Secret Power, Secret Sword, Seed Bomb, Seed Flare, Seismic Toss, Self-Destruct, Shadow Ball, Shadow Claw, Shadow Force, Shadow Punch, Shadow Sneak, Sharpen, Sheer Cold, Shell Smash, Shift Gear, Shock Wave, Signal Beam, Silver Wind, Sing, Sketch, Skull Bash, Sky Attack, Sky Drop, Sky Uppercut, Slack Off, Slam, Slash, Sleep Powder, Sludge, Sludge Bomb, Sludge Wave, Smack Down, Smelling Salts, Smog, Smokescreen, Snarl, Snore, Soft-Boiled, Solar Beam, Sonic Boom, Spacial Rend, Spark, Spider Web, Spike Cannon, Spikes, Spore, Stealth Rock, Steamroller, Steel Wing, Sticky Web, Stockpile, Stomp, Stone Edge, Stored Power, Storm Throw, Strength, String Shot, Struggle Bug, Stun Spore, Submission, Sucker Punch, Sunny Day, Super Fang, Superpower, Supersonic, Hyper Surf, Swagger, Swallow, Sweet Kiss, Sweet Scent, Swift, Swords Dance, Synchronoise, Synthesis, Tackle, Tail Glow, Tail Slap, Tail Whip, Tailwind, Take Down, Techno Blast, Teeter Dance, Telekinesis, Thief, Thrash, Thunder, Thunder Fang, Thunder Punch, Thunder Shock, Thunder Wave, Thunderbolt, Tickle, Toxic, Tri Attack, Trick Room, Triple Kick, Trump Card, Twineedle, Twister, Uproar, V-create, Vacuum Wave, Venom Drench, Venoshock, Vice Grip, Vine Whip, Vital Throw, Volt Switch, Volt Tackle, Wake-Up Slap, Water Gun, Water Pledge, Water Pulse, Water Shuriken, Water Spout, Waterfall, Weather Ball, Whirlpool, Wide Guard, Wild Charge, Will-O-Wisp, Wing Attack, Wish, Withdraw, Wood Hammer, Work Up, Wrap, Wring Out, X-Scissor, Yawn, Zap Cannon, Zen Headbutt,

Atılan saldırılar 99 adet listesi

After You, Ally Switch, Assist, Attract, Baton Pass, Beat Up, Belly Drum, Bestow, Bide, Boomburst, Brick Break, Camouflage, Circle Throw, Conversion, Conversion 2, Counter, Crafty Shield, Curse, Destiny Bond, Detect, Disable, Electric Terrain, Electrify, Embargo, Encore, Endure, Entrainment, Fling, Follow Me, Foresight, Forest's Curse, Gastro Acid, Grassy Terrain, Gravity, Grudge, Guard Split, Guard Swap, Hail, Happy Hour, Heal Block, Healing Wish, Helping Hand, Imprison, Ion Deluge, King's Shield, Leech Seed, Light Screen, Lock-On, Lucky Chant, Lunar Dance, Magic Coat, Magic Room, Magnet Rise, Mat Block, Me First, Metal Burst, Metronome, Mirror Coat, Mirror Move, Mud Sport, Nightmare, Powder, Power Split, Power Swap, Power Trick, Protect, Rage Powder, Recycle, Reflect, Reflect Type, Roar, Role Play, Sandstorm, Simple Beam, Skill Swap, Sleep Talk, Snatch, Soak, Spiky Shield, Spit Up, Spite, Splash, Struggle, Substitute, Switcheroo, Taunt, Teleport, Topsy-Turvy, Torment, Toxic Spikes, Transform, Trick, Trick-or-Treat, U-turn, Water Sport, Whirlwind, Wonder Room, Worry Seed, Celebrate,

• şimdi pokemonların özelliklerini kodluyorum

hangi saldırıları öğrendikleri ile beraber

6 pokemon bitti 151 bitince açmayı planliyorum :d
  • aynen tam hersey yokken ac öyle daha zevkli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonkont

aynen tam hersey yokken ac öyle daha zevkli oluyor

olabilir zaten ilk başta alfa açarım alfa hesapları test ettikten sonra silinir ama ondan sonra başlar oyun

ilk 12 pokemon hazır resimleri ve bilgileri girildi

Monster MMORPG nin Pokemon versiyonunu açmayı planlıyorum yardımcılar aranıyor

• hoca senin eski oyun gibi olsun yeter o oyunu baya oynuyordum birde zor olsun oynayani çok olur maddi acidanda iyi para kaldirirsin oyun güzel olursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaywalker78

hoca senin eski oyun gibi olsun yeter o oyunu baya oynuyordum birde zor olsun oynayani çok olur maddi acidanda iyi para kaldirirsin oyun güzel olursa

maddi acıdan sadece işte reklamlar olacak oyun ucretsiz olacak bagis yok
  • ilk 24 pokemon tamamlandi hadi bakalim 151 olunca açmak için İnşallah kodlamaları ayarlamaları felan yapıcam alfa olarak açılacak :D
  • quote:

ilk 24 pokemon tamamlandi hadi bakalim 151 olunca açmak için İnşallah kodlamaları ayarlamaları felan yapıcam alfa olarak açılacak :D

ilk 24 pokemon tamamlandı derken statları falan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes - SP

quote:

ilk 24 pokemon tamamlandi hadi bakalim 151 olunca açmak için İnşallah kodlamaları ayarlamaları felan yapıcam alfa olarak açılacak :D

ilk 24 pokemon tamamlandı derken statları falan mı ?

statlari
    resimleri
    saldirilari
    vs
  • tamamlanan pokemonlar 32 adet

bu gun yeni baslayabildim devam etmeye baya hizli gidiyor :D

Monster MMORPG nin Pokemon versiyonunu açmayı planlıyorum yardımcılar aranıyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.