Şimdi Ara

Monster leptop için harici disk alinik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep İlan Türü #Alınık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Monster leptop için harici disk alinik
    Merhaba
    Monster abra a5 v13.6 leptop iicin harici disk arıyorum eklemek için tavsiye için yazarsaniz
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 11 Eylül 2020 Satıldığı Şehir : Gaziantep Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam harici diskten kastınız usb ile çalışan ve dışardan bağlanan HDD ler mi?
    Sadece konu aydınlansın diye yazıyorum. Eğer istedeğiniz şey buysa laptop için diye belirtmenize gerek yok.
    Usb 2 veya 3 diye yazabilirsiniz, ve disk boyutu olarak 2.5 inch veya 3.5 inch olarak belirtebilirsiniz. Daha hızlı sonuç alırsınız.

Yoksa CD/DVD okuması için dışardan bağlanan bir usb disk okuyucu mu arıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeerdem -- 15 Mayıs 2020; 11:43:7 >
  • eeerdem kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlattım hocam heralde ben leptopa takmak için arıyorum acaba ne almamı önerirsiniz monster abra a5 içinde 256 GB M2 var normal harddisk yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.