Şimdi Ara

Monster Hunter World Yarı Translate TÜRKÇE Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
5
Favori
22.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• elinize sağllık

• bekliyoruz

• Aynen bekliyoruz uzun sürdüğüne göre güzel bir yama olacak  

• quote:

Orijinalden alıntı: arif222

Aynen bekliyoruz uzun sürdüğüne göre güzel bir yama olacak  

Umarım dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye bu kadar uzadı ki translate yama değilmi, çok diyalog var mı bilmiyorum ama olduğunuda sanmıyorum hikaye anlatma amaçlı bir oyun değil pek. yamalarınızı severek takip ediyorum hepsi için ayrı ayrı teşekkür ediyorum bu oyun niye bu kadar uzadı merak ediyorum sadece

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adam konuyu 1 yıl önce açmış. Translate yapıyorum demiş. Büyük ihtimalle bırakmıştır. 20 tane translate yama yaparsın 1 yılda hemde günde 10 dk ayırsan yeterli olur

• Oyun 350 küsür text'den oluşuyo son 4-6 text kaldı onlar çevirildi ama bazı yerleri ben tek çeviriyorum çünkü bu çevirili olan textleri başka bi arkadaş çevirdi benim çevirdiklerimle farklı ve düz çeviri gitmiyorum reddit,wiki vesayre bakıp ordan emin oldukan sonra yazıyorum başka türlü kafa karıştırıcı düz google çevirisi smile örnek veriyorum oyuna ateş sapanı veya nişan sapanı yok ama google düz çevirince öyle diyo ki bu normalde sapanla nişan al ve sapanla ateş et diye olması lazım ki vesayre diye diğer textler'de benzer durumlar var bazı yerlerde bi diğer örnek : king turkey gibi bi yemek vardı : Ctrl+f yapıp turkey yaz çıkar smilehttps://monsterhunterworld.wiki.fextralife.com/Canteen
    Son durum budur ahali çevirmen yazısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 15 Nisan 2021; 8:56:52 >

• Ben bitirmiştim oyunu. Şimdi iceborne de alınca bakayım dedim. Yükler deneriz inşallah

• indirme Linki nerede acaba göremedim

• henüz yama bitmedi..bitince link koyacaklar hocam

• hocam yamada bir gelişme varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazoer

hocam yamada bir gelişme varmı?

Dostum sütten ağzım yandı artık zaman vermiyorum.Arkadaslarim yama üzerinde çalışmaya devam ediyorlar.

• sorun yok üstat bekleriz..

• beklemedeyiz kral, oyunu indirdim yamanzı bekliyorum ve sırf bu yama üyelik açtım + atmaya hazurun sşz adasubuz

• quote:

Orijinalden alıntı: joker0607

beklemedeyiz kral, oyunu indirdim yamanzı bekliyorum ve sırf bu yama üyelik açtım + atmaya hazurun sşz adasubuz

Bişey demeye çekiniyorum.Hayirlisiyla cikicak inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Bişey demeye çekiniyorum.Hayirlisiyla cikicak inşallah.

Alıntıları Göster

kötü anlamda mı söylediniz ? konu çok eski sayfalarda kaldığı için günyüzüne çıkması için yorum atmıştım ben, kötü bir şey yaptıysam özür dilerim, kolaylıklar dileirm

• Merhabalar konu hakkında son gelişmeler neler? Biraz bilgi alabilir miyiz müsaitseniz üstad? @SinnerClown

• quote:

Orijinalden alıntı: 41para41

Merhabalar konu hakkında son gelişmeler neler? Biraz bilgi alabilir miyiz müsaitseniz üstad? @SinnerClown

Merhabalar çeviri bitti ama entegrede oyun çöküyor @yusufken3 arkadaşımız uğraşıyor.Çözülürse yayımlanacak.

• Başarılarınız daim olsun, bol şans dilerim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.