Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam anjanatha 2 kisi girseniz bile 4 kisi gücünde cikiyor karsiniza. Yani biraz zor 2 kisi ile kesmek basta. Bence 2 kisi daha bulup 4 kisi girin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun gerçekten güzel olmuş. 2 gündür her fırsatta oynuyorum yavaş yavaş ilerleyerek beraber oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir. Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Psn: cr3c9

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Hocam anjanatha 2 kisi girseniz bile 4 kisi gücünde cikiyor karsiniza. Yani biraz zor 2 kisi ile kesmek basta. Bence 2 kisi daha bulup 4 kisi girin.

Evet onu okudum ama biraz once kestik 2 kisi. Bakalim ilerdeki canavarlarda zorlasinca sos atariz.

• Source kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş verenlere özel olarak mı geliyor yoksa Ps4 sürümünü alan herkes sahip olabilecek mi?
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Herkese. Event quest var ama suan sadece palico icin. Aloyunki sonra gelecek.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ^^.

• Kitlenme olayina takilan arkadaslar icin sunu soyleyebilirim mh serisinde rakibe kitlenme olmadi hicbir zaman olmazda cunku oyunun ana mekaniklerinden biri kitlenme olmadan canavara yonelip ne zaman saldirip ne zaman dodge yapacaginizi ve ne zaman ustune atlayip kombolar yapacaginizi ayarlamak uzerine kurulu. Yani kitlenmeyi yapamadilar degil, zaten kitlenme diye birsey yok seride kamerayi siz ceviriceksiniz.

• Ryu Şubat ayında güncelleme ile gelecek Sakura sonraki aylarda

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU-

• Az önce tek başıma Anjanath'ı kestim. Baya gerilimli dakikalardı. Kimse de yardıma da gelmedi. Üstümden büyük bir yük kalktı. :)
    MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU-

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Ön sipariş verenlere özel olarak mı geliyor yoksa Ps4 sürümünü alan herkes sahip olabilecek mi?

Tüm PS4 kullanıcıları oynayabilecek

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar cevabınız için

• Rathian ls yapsamiki yaw. Jyro ve tobinin ls leri var. Hmm

• Ben kitlenmeyle hic sorun yasamiyorum. Koca canavara kitlenince kilitten hic cikmiyor bende, kamera hep takipte kaliyor. Nasil beceriyorsunuz kilitten cikmayi Ufak ufak canavarlarda kilit duzgun islemiyor bir cok canavar olunca yanlis olana kilitleniyor ama ufaklara da kitlenmeye calismayin zaten bir zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Ocak 2018; 20:17:49 >
  • İlerledikçe farklı yaratıklar dünyalar görüyorsunuz. 10 saate yaklaştı oynanış sürem 1 dakikasından bile sıkılmadım. İlerledikçe daha bir güzel olmaya başladı. Alıp almama konusunda hala kararsız olanlar varsa hiç düşünmesin.

Ayrıca yardıma ihtiyacı olanlar varsa pm atabilir. İstediği yaratığı keseriz. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryu falan hikaye, Predator u koyacaklar bizim avcı kıyafeti olarak bak nasıl yumulacak insanlar ona.
  • e.honda yada sagat olursa alırım bu oyunu capcom street fighter temasını her oyuna dahil ediyor ya dead rising serisi vs. oyun başla bir oyun oluyor ha seveni çoktur lafım yok ama ryı ile aparkat çekmek yaratıklara tam japon işi
  • Arkadaslar Ajnaroth hayvanini bi türlü kesemedim koydu mu yapistiriyor, yardim edebilecek olan var mi :) psn: MrChivasss
  • 40 saat gameplay olmus leblebi gibi gidiyor Ana hikayelerdeki ara videolar cilgin olmus Capcom'u ozlemisim DMC kafasinda ara video yonetimi.

Oyun bagimlilik yapti diyebilirim set dizmek silah gelistirmek icin canavar izi surup yarim saat canavar kesiyoruz. Baya bildigin meslek edinmis gibi kasap gibi filan kesiyoruz kendimiz de yoruluyoruz tv basinda. gorevler cok guzel haritalar mukemmel. Legiana set armor yaptim bunu yapmak icin 6-7 tane legiana kestim akraba olduk hayvanla huyunu suyunu ne yer ne icer nerelerde dolanir hepsi bende Oyunda hala bilmedigim cok sey var. Silahlarda zaten iki silahi dogru duzgun biliyorum birinde ustalastim ama diger tum silahlar yok yani apayri bir oynanis gerektiriyor olaylari cok farkli. Capcom cilgin ozen gostermis oyuna buyuk is cikartmislar.

Ryu filan gelecegine de Dante gelseydi keske.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 29 Ocak 2018; 15:27:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oida

Arkadaslar Ajnaroth hayvanini bi türlü kesemedim koydu mu yapistiriyor, yardim edebilecek olan var mi :) psn: MrChivasss

Anjanath ates elementli, suya ve ice a karsi dayaniksiz. Kafasi gocebilir, kuyrugu kesilebilir turden. Bu iki noktaya odaklanin.

Sos flare atinca 3 kisi yardima gelir cok kisa surede. Adam bulmak cok kolay deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 29 Ocak 2018; 15:34:58 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.