Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sagolsun yuksek seviye bir arkadasimla girip kestim ben de negriganteyi, 14 oldum. Daha dogrusu o kesti ben seyrettim artik rahat rahat birlikte gorev yapabiliriz abicim, engel kalmadi. Single biter bitmez iceborne devreye giriyormus, arkadas dedi ki base de yaptigin hic bir loadoutun kiymeti kalmiyor, base in en iyisi iceborne un en kotusunden kotuymus, oyle bilgi verdi. Sen su iceborne isini bir daha degerlendir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Ooo süper o zaman abi, daha rahat oynarız artık birlikte. Abi iyi gaza getirdin zaten beni, indirim bitmeden alacağım bu gidişle DLC paketini 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Almazsan base e takilip kalacagiz 2 kisi. Yuksek menfaatlerimiz geregi bu isi kotarman lazim, hem oyuncu havuzu da buyuyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Almazsan base e takilip kalacagiz 2 kisi. Yuksek menfaatlerimiz geregi bu isi kotarman lazim, hem oyuncu havuzu da buyuyecek.
    Karışmak gibi olmasin ama sec hak ds4 yontemiyle çalıştığını saniyorum birinden onaylatin aksam ben deneyebilirim master edition ortak alin derim

• Tek sorun ben hic bir sekilde ortak hesap kullanmiyorum, oyunlarimi ya alirim ya almam

• quote:

Tek sorun ben hic bir sekilde ortak hesap kullanmiyorum, oyunlarimi ya alirim ya almam
    Buda bir fikir dedim devir hesap devri. Neyse beni ilgilendirmez boşa karıştım

• Hocam ben de Ana oyun var zaten, alırsam standart Iceborne DLC paketini almam yeterli olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 3 Ocak 2020; 14:7:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Hocam ben de Ana oyun var zaten, alırsam standart Iceborne DLC paketini almam yeterli olmuyor mu?
    Tabiki dlc icebourne almak yeterli

• Anladım. Teşekkür ediyorum :)

• Estagfurullah kardesim, bir konuyu acikliga kavusturdum sadece :)

• quote:

Kardesim bu oyun nev-i sahsina munhasir bir oyun. Destiny vs oynamissin anladigim kadariyla, sadece silahtan ve multi girememekten yakindigina gore. Bu oyunun silahlari boyle. Benim gibi shooter bazli oyunlardan geliyorsan iron bow oneririm, training bolumunde combolari ogrenip kullanmaya baslayabilirsin.

Illa kilic diyorsan, kilicin veya sececegin silahin mekanigine alisip combolari ogrenmen gerekiyor. O yavasliga, acikta kaldigin sureye, mesafeye alistiktan sonra silaha hakim olabiliyorsun ve etraftan okudugum kadariyla oyuna genel anlamda hakim olunca her bir silahi problemsiz kullanabilmen icin ve her bir silah icin yaklasik 1 haftaya ihtiyacin oluyormus.

Multiye girmek icin ya tabelalardan veya gorev veren adamlardan gorev alirken join quest diyorsun ve baskasinin gorevine giriyorsun, veyahut hemen uzerimdeki arkadasimin dedigi gibi kendin herkesin girebilecegi questine baslayip yaratigi gorup isaret fisegiyle destek cagiriyorsun. Ama ben de baslangic seviyedeyim join questte simdiye kadar 1 defa oyun bulabildim.

Kisacasi mutlaka arkadaslarinla girmen gerekiyor gibi gorunuyor oyun en azindan su asamada.

Alıntıları Göster
    Dostum teşekkürler. Ama oyun var bende bazen sos diyorum bazıları geliyor onun dışında başka online olayı olmadı

• Birde armor filan bakıyorum fazla çeşit yok ilerde mi açılacak

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    İleride yeni canavarlar keşfedip kestikçe yenileri açılıyor. Low Rank kısmında 1 tane idare edecek bir zırh seti yapıp High Rank kısmına kadar devam edin derim. Çünkü High Rank tarafına geçince bir önemi kalmayacak Low Rank setinizin. Asıl High Rank kısmına geçince çeşitlenip güzelleşiyor zırhlar. Güzel özellikli oluyorlar ve üstünde boş slotlar varsa kendiniz ekstra özellikte ekleyebiliyorsunuz.

• Mhw-Raptoid psn adresi

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi kendinizi bir an önce yüksek seviye görevlere geçirmeye çalışın. Düşük seviyede fazla takılmamaya çalışın. Nergigante adlı canavarın seti sizi bayağı bir süre idare edecektir. Daha sonra etkinliklerde denk geldikçe Kulve Taroth'u bol bol kesip,materyal,silah vs. kasın.

• PC ana konusunu bulamadığım için buraya yazayım.

Ben bu oyuna yeni başladım. Yeni ek paket gelmişken base oyunu bitirip ek pakete geçmeyi düşünüyorum da kafamda bazı sorular var.

Şimdi giriş kısmında sandıkta birkaç çeşit silah ve 3 çeşit zırh vardı. Ben karakterimi hızlı ve çevik yapmak istiyorum ama ağır zırh olan zırhın dışındaki defansı çok düşük. Bu oyun boyu mu böyle? Nasıl bir karakterle oynayıp nasıl setler giymeliyim? Daha oyunun başındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 7 Ocak 2020; 19:9:13 >
  • Ana oyunu bitireli uzun zaman olmuştu iceborne alıp onuda bitirek dedikde oyuncu bulamıyoruz 3.boss da kaldik bizim zevk alma sebebimiz co.op ozelligiydi diger oyuncular ile birlik olup biseyler yapmak bu ozelligini kaybetmis gibi sanki ps4 de suan 2 kisiyiz eğer varsa yeni haritaya gecip beraber takılmak isteyen
    PSN : RecentFierceWolf ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XANTOS-07 -- 11 Ocak 2020; 11:42:25 >
  • Arkadaslar merhaba. ugrade yada baska bir şey için gereken metaryalin neyden düştüğünü ya da nereden bulacağımızı nereden görüyoruz.

• Zırhın karakter çevikliği ile ilgisi yok. Hızlı silahlar var, yavaş silahlar var. Bu oyunu silahlar üzerinden konuşmak gerekiyor. Diğer rpglerde gördüğünüz mekanikleri bir kenara bırakın. Oyunun başındaysanız, zırh build skill işlerini boşverin şimdilik. Kullandığınız silahı ve oyunun temel işleyişini anlamaya çalışın.

• Merhaba arkadaşlar çok kararsız kaldım oyuna başlasam mı başlamasam mı single player olarak bir yere kadar sanırım sonrasında eşleşme ile grup kurup ya da arkadaş ortamı kurup birlikte kesiliyormuş canavarlar oyunda matchmaking hala daha aktif mi yoksa pasif mi oynayan ya da bilgisi olan yazabilir mi oyuna haftada 8-10 saat civarı ayırabiliyorum işten dolayı sizce yeterli olur mu

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.