Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tüm kupalar bitti sadece miniature crown kupası var onda da sadece kushala daora kesmem lazım en küçüğünü bulup. Çok denedim çıkmadı ben de sıkıldım son yaratıkta bıraktım. 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karikaturizma

Benim tüm kupalar bitti sadece miniature crown kupası var onda da sadece kushala daora kesmem lazım en küçüğünü bulup. Çok denedim çıkmadı ben de sıkıldım son yaratıkta bıraktım. 😊
    Dlc kadar platinlemek lazım son boss dene ya benim son boss kalsa ugraşırdım.
  • Crownların event questlerin de çıkma ihtimali daha yüksek, yakında summer etkinliği gelecek eksik kalan crownlarınız için şansınızı deneyin mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterSullivan -- 31 Mayıs 2019; 4:8:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalterSullivan

Crownların event questlerin de çıkma ihtimali daha yüksek, yakında summer etkinliği gelecek eksik kalan crownlarınız için şansınızı deneyin mutlaka.
    Valla kimide investigesin cikiyor eventlerde yok diyor .mesela uraguan büyük lazim ikili uraguan event quest var en az 20 kere girdim yok, ordan cikmaz diyorlar..ariyoruz bakalim sekiro dönüşümlü oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 31 Mayıs 2019; 8:34:7 >
  • Pc ana konu yok bu oyunun. Buraya yazarak şansımı denemek istedim. Pcde oynayan varsa mesaj atın beraber oynayalım :)

• merhaba ben bu oyunu almayı düsünüyorum ama tek takılan bi oyuncuyum online kısmına nasıl gire bilirim atiyorum a yaratigini avlıcam otomatik parti mi buluyor ? yoksa ben millete ''ben a hayvani avlıcam var mi gelecek '' mi dicem ? simdiden tskler
  • dert35 kullanıcısına yanıt
    Evet "ava gidiyorum yardım lütfen" demen lazım. Sistemin işleyişi biraz garip yanlız. Başkalarını çağırman için önce göreve girip avı tanıtan ufak bir video izlemen lazım. Ara sahneyi izledikten sonra görevden çıkıp tekrar görevi başlatacaksın yada ilk karşılaşmada ara sahneden sonra yardım fişeğini ateşleyip de çağırabilirsin.

Eğer arkadaşın ile birlikte ilerlemek istersen, onun bu görevi geçmiş veya ara sahneyi izlemiş olması lazım.

Bu anlattıklarım karışık gelebilir fakat gelmesin kesinlikle. Oyun çok eğlenceli. Ps4'te Bloodborne'dan sonra beni eğlendiren tek oyun oldu. Büyük de bir dlc yolda.

Umarım alıp keyifle oynarsın. Yardım istersen eklerim psn yazman yeterli. Müsait oldukça gelirim yardıma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Evet "ava gidiyorum yardım lütfen" demen lazım. Sistemin işleyişi biraz garip yanlız. Başkalarını çağırman için önce göreve girip avı tanıtan ufak bir video izlemen lazım. Ara sahneyi izledikten sonra görevden çıkıp tekrar görevi başlatacaksın yada ilk karşılaşmada ara sahneden sonra yardım fişeğini ateşleyip de çağırabilirsin.

Eğer arkadaşın ile birlikte ilerlemek istersen, onun bu görevi geçmiş veya ara sahneyi izlemiş olması lazım.

Bu anlattıklarım karışık gelebilir fakat gelmesin kesinlikle. Oyun çok eğlenceli. Ps4'te Bloodborne'dan sonra beni eğlendiren tek oyun oldu. Büyük de bir dlc yolda.

Umarım alıp keyifle oynarsın. Yardım istersen eklerim psn yazman yeterli. Müsait oldukça gelirim yardıma.
    Hocam bende tek cok zorlaniyorum yardim etmek isterseniz harika olur :) serhann_TR psn

• bende başlayalı 1 ay oldu ama baya iyi bir build yaptım.. yardım isteyen ekleyebilir..
  • E3 2019 - Monster Hunter World: Iceborne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Haziran 2019; 0:44:36 >
  • Monster Hunter World: Iceborne - Can We Defeat The Banbaro?

• Oyunun mpsi nasıl?Ne yapılıyor?

• Monster Hunter World: Iceborne | The Handlers Guide | PS4

• Herkes indirebilir:

Monster Hunter World: Iceborne Beta

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0102-CUSA15652_00-MHWICEBORNBETA00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Haziran 2019; 11:8:9 >
  • Iceborne beta surumunu arkadasla deneyimledik. Oyuna eklenen yeni dinamikler ve haritalar cok güzel bir çehre kazandırmış oyuna. Son zamanlarda en çok zevk alarak oynadığım oyun Monster Hunter World

• Monster Hunter World: Iceborne | Glavenus Trailer | PS4

-----

Monster Hunter World: Iceborne - Tigrex Gameplay | PlayStation Underground

-----

Monster Hunter World: Iceborne - Banbaro Gameplay | PlayStation Underground

-----

Monster Hunter World: Iceborne - Developer Diary 01 | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Temmuz 2019; 6:44:34 >

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Zamanında iyiki şans verip almışım dediğim tek oyun.
    Bukadar eğlendiğim başka oyun olmadı şahsen.

• Merhabalar,
    Oyuna yeni başladım ve yeni başlayan arkadaşlar ile oynamak istiyorum. Psn ıd: alcnarslan

Sesli sohbet sadece zırt bırt, ota böceğe küfür etmeyen ve belirli bir yaşın üzerindeki arkadaşlar ile olabilir. Ne değişik diyebilirsiniz. Sohbette çatır çutur cips yiyen, sürekli küfür eden, iki lafından biri yalan olan o kadar çok insan var ki artık sıkıldım peşinen söylüyorum.

• alcnarslan kullanıcısına yanıt
    Neden değişik olsun?
    Yeni başlamadım,şu aralarda oynamıyorum ama eklemek istersen kriterlerine uygun olduğumu düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.