Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu şey eksik kapladığı alan ile bu anlaşılır serinin fanıyım her türlü alacağım ama pc'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

Lırık ve 3 arkadaşı 9 dan berı oynuyorlar aynı dınazoru kesmek ıcın içim bayıldı vallahi

Beni 2. bölümdeki biraz uğraştırdı bakalım 3. bölümde ki nasıl olacak merak ediyorum Japonlar zoru seviyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GriAtlas

Oyun gercekte boyle degil... 5 gb lik beta...

Bazı animasyonlarda da hata var 5GB'lık bir oyun için normal karşılıyoruz ama tam sürümde görürsem kafalarına kafalarına vururum afettemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Çoğu şey eksik kapladığı alan ile bu anlaşılır serinin fanıyım her türlü alacağım ama pc'ye.

PC sürümü çıkış tarihi daha belli değil o yüzden PS4'de akar

Ben Amazon'dan ön siparişi verdim bile.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun benim online takımım bu sefer pc ile devam edelim dedi wii - wii u hatta 3ds bile online oynadık ilk defa pc üstünden devam edeceğiz umarım çok bekletmezler.
  • oyuna bayıldım.sadece su hedefe kilitlenme olayı gelistirilmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak beğendim. Tek başına sıkar ama coop olarak eğlenceli. 2 kişi kesemedigimiz canavarı 3. arkadaş gelince kestik. Çok epic anlar olmuyor değil. Bazı yaratıklar başka bölgelere girince diğer büyük yaratıklar onlara saldırıyor mesela.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Genel olarak beğendim. Tek başına sıkar ama coop olarak eğlenceli. 2 kişi kesemedigimiz canavarı 3. arkadaş gelince kestik. Çok epic anlar olmuyor değil. Bazı yaratıklar başka bölgelere girince diğer büyük yaratıklar onlara saldırıyor mesela.

Evet hatta bende bir canavar yerin dibine çekti benim canavarı, zeminde bir delik açıldı bende ordan girdim hem benim yardımcılar saldırdı hem o dev canavar hemde ben işini bitirdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Hayırlı olsun benim online takımım bu sefer pc ile devam edelim dedi wii - wii u hatta 3ds bile online oynadık ilk defa pc üstünden devam edeceğiz umarım çok bekletmezler.

PC ayrı bir zevk tabi umarım gecikmez
  • Hedefe kitlenmeye gerek yok aslinda pek heavy gun ile oynuyorum gayet rahat..

Animasyonlar gayet normal geldi bana sadece biraz hantal kaliyor canavarlar.. Ben oyuna girerken framerate yi sectim... Gayet akici ve sorunsuz oynadim...

3 gorevin 2 sini tek bitirdim. En sonuncusu 4 kisi ile bitirdim.. 2.si baya zorladi beni...

Bu arada 2 kez dinozara yem oluyordum az kalsin 2 kez agizdan aldilar beni hahaha..

Bataklıkta da bitane var. 2.canavara saldıran. Random olaylar olması hoş olmuş. Beta olduğu için kitlenme vs çok stabil değil tam sürümde oturucaktır. Ben keyif aldım. Satın alıcam çıkışına yakın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 10 Aralık 2017; 1:56:55 >
  • quote:

Animasyonlar gayet normal geldi bana sadece biraz hantal kaliyor canavarlar.. Ben oyuna girerken framerate yi sectim... Gayet akici ve sorunsuz oynadim...

3 gorevin 2 sini tek bitirdim. En sonuncusu 4 kisi ile bitirdim.. 2.si baya zorladi beni...

Bu arada 2 kez dinozara yem oluyordum az kalsin 2 kez agizdan aldilar beni hahaha..

Mesela baltayı salladığımda canavarın içinden geçiyor ve hiçbir tepki almıyorum yada canavar kayanın içinden geçiyor hiçbirşey olmuyor, beta olduğu için birşey diyemiyorum ama tam sürümde böyle hatalar kabul edilemez

Bunların haricinde oyun gayet keyifli

• quote:

Bataklıkta da bitane var. 2.canavara saldıran. Random olaylar olması hoş olmuş. Beta olduğu için kitlenme vs çok stabil değil tam sürümde oturucaktır. Ben keyif aldım. Satın alıcam çıkışına yakın. :)

Eve bazı hatalar Beta olduğu için normal zaten öenmli olan final sürümde bu hataların olmaması, ben oyunu Amazon'dan sipariş verdim arkadaşlarla daha eğlenceli olacaktır
    Kışın Rpg ye doyucaz. Bu ve Ninokini 2 de ocakta çıkıyor. Bu oyundan beklentim büyüktü. Yanıltmadı. Rpg seven herkesin bir şans vermesi lazım. En kötü indirim gördüğünde mutlaka deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 10 Aralık 2017; 2:52:21 >
  • Beta'yı deneme fırsatım olmadı Plus istiyor sanırım ve ayda yılda bir açtığım için PS4'ü Plus almayı düşünmüyorum. Monster Hunter ilk defa büyük kitleler tarafından bekleniyor. Eskiden beri popüler olan bir seri ama genelde bu kadar heyecanla beklenen oyunlar arasına girmemişti. Bunda PS4 ve PC'ye de gelecek olmasının etkisi büyük ama sanki bu sefer kendi kitlesi dışındakileri hedef alıyor gibiydi. Bu yüzden biraz çekinmiştim acaba yaratıkları kolay mı bulacağız, animasyonlar ve dövüş sistemi hızlı mı olacak diye düşünmüştüm. Fakat yorumlara bakıyorum kendinden bir şey kaybetmemiş seri.

Monster Hunter oyunları her zaman hantal dövüş sistemine sahip olmuştur. Bunu kendi dinamiği olarak kullanır. Örneğin ilk Dark Souls oyununun dövüş sistemine iyi diyemeyiz. Fakat oyun zaten bunu çözmek üzerine de kurulu. Kendi dinamiği olarak kullanır dövüş sistemini. Monster Hunter seriside aynı şekilde olmuştur. Ataklar çok yavaştır, animasyonlar hantaldır fakat buna alışmanızı bekler. Aynı şekilde bir yaratığı kesmek için 45 dakika harcayabilirsiniz ve 44. dakika ölürseniz geçmiş olsun checkpoint ya da başka bir şey yok hadi bakalım en baştan der. Zaten o 45 dakika öncesinde yaratığı bulmak ayrı bir dert olur. Zaten genelde Dark Souls, Bloodborne oyunlarına zor değil diyen biri görürseniz o eski Monster Hunter fanıdır. Ben biraz seriye ortadan girdiğim için ne yazık ki onlardan olamamış ve her oyunda bol bol ölmüştüm gerçi ama olsun.

• Yazıları biraz daha küçük yapmaları lazım, mikroskop ile bakınca okunabiliyor bu haliyle.

• quote:

Kışın Rpg ye doyucaz. Bu ve Ninokini 2 de ocakta çıkıyor. Bu oyundan beklentim büyüktü. Yanıltmadı. Rpg seven herkesin bir şans vermesi lazım. En kötü indirim gördüğünde mutlaka deneyin.

Ben bu oyunu bekliyordum beni bayağı idare eder diye düşünüyorum
  • Sanirsam yaptigimiz gorevler kayit ediliyormus. Peki topladigimiz materyeller de kayit ediliyor mu.?

• quote:

Sanirsam yaptigimiz gorevler kayit ediliyormus. Peki topladigimiz materyeller de kayit ediliyor mu.?

O konuda tam bir bilgim yok ama beta'da yaptığımız başarıların tam sürüme etkisi olacağını okumuştum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.