Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek içeriklerin listesi,

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU-
  • Sıfırdan başlayacağım iniyor şuan. Benimle beraber keşfetmek ve öğrenmek isteyen arkadaşlar olursa PSN:ksmskt (olmadı burdan yazıverin)
  • barroth'u tek başıma kesmem 3 - 4 saati bulmuştur, sonrasinda anjanath'i bir türlü kesememem sonucunda böyle aşkın izdirabini diyip plus aldim. yani tek tabanca cidden zor..

Bu arada hızlı level atlamak için ne yapmak gerekiyor. 4 gunde anca hr 5 oldum..

Gece oynayanlar ekleyebilir; masasuyu2

• Barroth da bende zorlanmıştım ilk kesmemde . Hatta ilk sos açtığım boss kendisi :) Şöyle söyliyim ilk etaplarda kendin uzunca zamanlar harcamak yerine, geç sinematiği ve gönder sos fişeğini. Gelen kişilerle beraber kolayca kesersin ve ilerler oyunun. Hemde bossları tanımış olursun.Bossları bol bol keseceksin zaten ilerleyen zamanlarda.

• fantastik17 kullanıcısına yanıt
    Level atlama olayi nasıl peki?

• Lwl yerine Rank kullanılıyor. Sen rank atladıkça yeni bosslar görevler geliyor. Option görevlerini bitirdikçe sana başarılı itemler veriyor, investigetion görevlerini yaptıkça puan rank ve sağlam taşlar düşüyor gibi gibi ..

• gecen gün nergigante keserken sostan katıldıgım grupta adamın biri ne aldıysa bi türlü canı inmiyordu şimdi armor iksirini bizde içtik ama o adamın ne hangi item i içtiğini tahmin edebilen varmıdır
  • Lance ya da GunLance kullanıyor olabilir mi? Belki blokluyordur.

Ben de GunLance build üzerinde çalışıyorum şu an bakalım. Block doğru kullanılırsa muazzam bir hp yönetimi imkanı sağlıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thausael -- 26 Şubat 2018; 14:58:25 >
  • ekledim hocam sizi, kabul ettiğinizde devam ederiz birlikte (HR:9)
  • Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Change equipment kısmından vitality yazan pelerini almalısın. Bir süre sana defans veriyor.

• Beyler horizon görevleri başladı mı? O kostümü almam gerek :)

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    evet dün başladı,event görevi var bir tane ama farm yapman gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bir tane büyük boy Anjanath kesiyorsun. 6 7 kere kesersen seti tamamlarsın. Kostümler keşke sadece skin olarak gelse. Samurai kıyafeti gibi. Yoksa kendi skilleri çok da iyi değil. Ryu seti de kötüydü bu da kötü. Kendi setimiz üzerine sadece kozmetik olsaydı çok daha iyi olurdu. Yabancı forum sitelerinde de bu konu hakkında oldukça eleştiri var. Düzeltseler keşke.

• karikaturizma kullanıcısına yanıt
    Ortak bir şey daha soracağım.

Şimdi ben daha yeni büyük sırtında dağ taşıyanı okyanusa gönderdim.

Armor yaparken skillere bakıyorum ancak hepsi level 1. Upgrade ettim armoru sadece defansı yükseldi. Armor skill levellerini nasıl arttırıyoruz?

Armorun skil leveli yükselmez. Aynı skili veren parçalardan taktıkça toplam skil leveli artar. İleride zırha takılan ek dekorasyonlar ile istenen skil +1 artar.

• Bu online event'lerin ekstra bir getirisi var mi

• Bazıları armor upgrade parçaları verir. Bazıları da research point verir. Bazen de zor görevlerde parça ya da para kasmak için yapılır. Bu haftakinde mesela Aloy kostümü açılıyor. Buna benzer ödüller ileride daha farklı olarak gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: route666

Level atlama olayi nasıl peki?

Rank 16 ya kadar ana hikayeye bağlı ilerlerseniz, ana hikayedeki milestonelara göre yükselir. Optional ya da investigationlarının hepsini bitirseniz dahi, hikaye adımlarının limitlediği rankte kalırsınız. Son bossu kestiğinizde 16nın karşılığı üzerinde kalan tecrübe puanını yansıtır tek seferde. Bir anda 29 da olabilirsiniz yaptığınız görev ve araştırmalara göre. 29 da da level cap var, orda da çift bazelgeuse kesene kadar 29 da limitler sizi. Sonrasında 49 da tempered kirin vardı.

Güzel yanı levelınızı limitlese dahi, kazandığınız puanları bir kenarda tutuyor. Limiti aşacak görevi bitirdiğinizde hepsini yansıtır.

Bu arada hunter rank (level) in oyunda, bazı görevlere giriş yeterliliği dışında hiçbir esprisi yok, level atlamanız defans ya da saldırı miktarlarınızı etkilemiyor.
  • Arkadaşlar öncelikle herkese iyi oyunlar oyunu bugün aldım be yeni sayılırım oyunla ilgili pek bir bilgim yok oynayan arkadaşlarımız varsa burda ve yardımcı olabilecek beni psn den eklerlerse cok sevinirim yaş 24 herkese iyi oyunlar tekar dostlar PSN: YagizCR7

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.