Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun tarzı, zırh setleri oluşturup maksimum seviyeye getirme odaklı olarak sürekli grinding yapma üzerine kurulu olduğu için, aynı canavarı defalarca kesmek gereken bir ilerleyişe sahip. Belirli bir noktadan sonra tabiki de oyunda yapacak birşey kalmayacak ancak henüz 40 level bu oyunda yapacak birşey kalmadı demek için erken. Level 49 da tempered kirin ve bazel görevleri ile canavarların tempered versiyonları ile karşılaşmaya başlıyoruz. Ve bundan sonra tempered elder dragon görevleriyle zırh setleri ve silahlar için bir üst kademe upgrade limitlerini kaldıran augmentation kısmını açıp setleri upgrade etmek için gerekli malzemelerin peşine düşüyoruz. Oyundaki optional questleri de tamamlayarak işe yarayan ekipmanların da kilidini açabiliyoruz. Ayrıca oyundaki haftalık görevler ile research pointi ve upgrade taşlarını ekstra olarak kazanabiliriz. Oyun 60-70 level aralıklarında bu döngüye girmeye başlıyor. Ve 100 levele kadar investigations dışında yeni quest açılmıyor. Şimdilik henüz 100 levele ulaşabilmiş değilim. Bu noktadan sonrası için bu yüzden bir fikrim yok. Ama şu zamana kadar oyun fazlasıyla keyif verici olmayı başardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karikaturizma -- 21 Şubat 2018; 21:37:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alexku kullanıcısına yanıt
    176 lvlım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karikaturizma

Oyun tarzı, zırh setleri oluşturup maksimum seviyeye getirme odaklı olarak sürekli grinding yapma üzerine kurulu olduğu için, aynı canavarı defalarca kesmek gereken bir ilerleyişe sahip. Belirli bir noktadan sonra tabiki de oyunda yapacak birşey kalmayacak ancak henüz 40 level bu oyunda yapacak birşey kalmadı demek için erken. Level 49 da tempered kirin ve bazel görevleri ile canavarların tempered versiyonları ile karşılaşmaya başlıyoruz. Ve bundan sonra tempered elder dragon görevleriyle zırh setleri ve silahlar için bir üst kademe upgrade limitlerini kaldıran augmentation kısmını açıp setleri upgrade etmek için gerekli malzemelerin peşine düşüyoruz. Oyundaki optional questleri de tamamlayarak işe yarayan ekipmanların da kilidini açabiliyoruz. Ayrıca oyundaki haftalık görevler ile research pointi ve upgrade taşlarını ekstra olarak kazanabiliriz. Oyun 60-70 level aralıklarında bu döngüye girmeye başlıyor. Ve 100 levele kadar investigations dışında yeni quest açılmıyor. Şimdilik henüz 100 levele ulaşabilmiş değilim. Bu noktadan sonrası için bu yüzden bir fikrim yok. Ama şu zamana kadar oyun fazlasıyla keyif verici olmayı başardı.

Dostum cok saol bilgilendirdigin icin.. oyun o zamam benim icin yeni başlıyor:) yalnız bu Kirin denilen monster i erkenden unlock edenler var bunun icin tüm optionallardaki capture questleri bitirmek gerekio die biliom. Doğrusu nedir?

Optional questlerde bir tane kirin var evet ama orada gelen çok da zor bir canavar değil. 49 levelde tempered versiyonu geliyor. En ufak dikkatsizlikte tek atabiliyor. Bu bölümü geçmek için defalarca deneyenler var. Sen ölmesen takım arkadaşların ölüyor quest yine fail oluyor 😊 ben şansa iyi bir takıma denk geldim ve üzerime thunder resistence parçalar taktım. Bir de thunder resistence pelerin açılıyor optional questler ile. Onun da baya faydası oluyor. Tavsiyem önce optional questleri tamamlamaya çalışman olur. Oradaki kirini keserken canavarın hareketlerini öğrenmiş olursun. Tempered versiyonunda daha az hata yaparsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: karikaturizma

Optional questlerde bir tane kirin var evet ama orada gelen çok da zor bir canavar değil. 49 levelde tempered versiyonu geliyor. En ufak dikkatsizlikte tek atabiliyor. Bu bölümü geçmek için defalarca deneyenler var. Sen ölmesen takım arkadaşların ölüyor quest yine fail oluyor 😊 ben şansa iyi bir takıma denk geldim ve üzerime thunder resistence parçalar taktım. Bir de thunder resistence pelerin açılıyor optional questler ile. Onun da baya faydası oluyor. Tavsiyem önce optional questleri tamamlamaya çalışman olur. Oradaki kirini keserken canavarın hareketlerini öğrenmiş olursun. Tempered versiyonunda daha az hata yaparsın.

Hocam optional questlerin hic birinde kirin adinda boss yok. Bir tane capture quest kaldi mavi 2 yıldızlı. Kulu yaku yu yakalama görevi.. onu da yapamiom cunku acayip güçlüyüm o bossa göre ve boss tek tek vursam bile direk ölüyor. Görev failed oluo. Sanirim zırhlarımı düşürmem gerek...

• 3-4 hafta sonra gelecek.

• Dogru degil hocam. Ps4 te street fighter save dosyasi oldumu sanada geliyo quest. Yoksa eger online dan ara quest acanlara girebiliyon.

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Offline da oynayabiliyosun ama online daha zevkli.

100e kadar görevler var diye biliyorum ama tek tek. Yani sadece level atlamak icin ayni görevleri yapman gerekiyo. Eger istemiyosan yeni monsterlari bekle onlari kesiyoken atlarsin zaten.

Hocam kendine yeni silah yap onlan dal.

Hr kirin questini acmak icin expeditionlarda ayak izi araman gerek. Ayni elder dragonslarda yaptigin gibi. Yeterince ayak izi bulunca görev geliyo.

Questlerde bir sonraki questi açmak için öncesindekini yapman gerekli. Kirinden önce birkaç yaratık yakalaman gerekiyor. Hepsini hatırlamıyorum ama ondan bir önce odaegon yakalattırıyor.

• Sırf ryu karakterini açmak için street fighter 5 aldım save dosyası oluşturdum satıcam daha sonra 😊 yalnız ryu açmak için arenaya gelen barrot 3 kat büyük normal versiyonlarından.silah seçeneği de kısıtlı. Biraz taktiksel yaklaşmak gerekiyor. 3-4 kere kesmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karikaturizma -- 22 Şubat 2018; 18:39:33 >
  • HR 57 oldum, 50 olduğumda investigations görevlerinde 2-3 tane tempered monster vermişti ama şimdi hiç çıkmıyor. Ne yapmam lazım arkadaşlar?

• Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    Yeni tempered monster açmak için join queste girip Sos kısmında 9 level questleri aratıp katılabilirsiniz. Tempered Canavarların parçaları kırıldıkça ve izlerini takip ettikçe yeni tempered investigationslar research center a eklenecektir. Ayrıca haritalarda serbest dolaşma yaparak da mavi izleri toplayabilirsiniz. Birkaç iz toplayınca o canavarın investigations görevi gelecektir.

• karikaturizma kullanıcısına yanıt
    Canavarların iz sürme işi son seviyelerde diye izlere dikkat etmiyordum, bunu öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ederim.
    Bu arada ben xbox üzerinden oynuyorum ve join questlerde %90 hep failed veriyo sokmuyo milletin oyununa. Psda da böyle mi?

• Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    Failed verme sebebi quest açıldığı anda millet dolduruyor. Geç kalıyorsunuzdur. Ps4 te de ara sıra oluyor. Quest sos atıldığında 10 sn içinde doluyor 😊

• Sonunda

• karikaturizma kullanıcısına yanıt
    10 sn demekle çok iyimser davranmışınız:) valla bende 2 sn(abartmıyorum) içinde girdin girdin, girmezsen gümlüyo:) oynayan çok var heralde.

• TLamir kullanıcısına yanıt
    Hocam street fighter mi var sizde yoksa online denmi buldunuz?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.