Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler oyunu almayı düşünüyorum ancak yakın zamanda god of war ve far cry 5 de çıkacağından finansal açıdan birini ötelemem gerekiyor ileri tarihe. O kadar çok övülen yazı okudum ki MHW ile ilgili alsam mı acaba diyorum ? Acaba sıkar mı yoksa fena sarar mı ? co op oynayacağım arkadaşım da var o da alacak ben alırsam. Sizce almalı mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamariposa

Herkese iyi günler oyunu almayı düşünüyorum ancak yakın zamanda god of war ve far cry 5 de çıkacağından finansal açıdan birini ötelemem gerekiyor ileri tarihe. O kadar çok övülen yazı okudum ki MHW ile ilgili alsam mı acaba diyorum ? Acaba sıkar mı yoksa fena sarar mı ? co op oynayacağım arkadaşım da var o da alacak ben alırsam. Sizce almalı mıyım ?

Hocam far cry oyunlarının hepsi aynı zaten, bu ve gow çok daha özel yapımlar. Far Cry'ı boşverin bence, veya plus Far Cry 4 veriyor deneme açıp onu oynayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar oyunu dün gece aldım
    bugün başlıcam
    şimdi her oyunu easy de oynayan biri olarak
    hangi silahı almalıyım ve geliştirmeliyim
    daha sonra silah değiştirebiliyormuyuz
    bir de
    şu ryu mod nasıl aktif oluyor ana hikaye de kullanabiliyormuyuz
    canavarlara aduket atmak (ah çocukluk yıllarım geldi aklıma) çok hoş olurdu
    ve yardıma birini çağırmak için gerekli item nerelerden düşüyor
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bu akşam basliyorum sizin gaziniza gelip aldim oyunu umarim kendine bağlar.

• Yahu HR'ta işin rengi değişti bu ne iş böyle yahu, zorlaştı baya. Coop yapacaz gibi duruyo. Bide bi canavarı keserken illaki başka bi canavar salça oluyo deli olacam.
  • Tempered Elder Dragon HR50 Vaal Hazak'a girdik hakkaten de Tempered bir abimiz. Baya bir Takim oyunu gerektiriyor bir taraf cleanser bir taraf health booster. Her silahta Elderseal en az Average de olmasi gerek bir de surekli sirtina binen olarak ataklari kesme ve stun etme gorevi de bende. En az birinin ranged olmasi da cok ise yariyor. Zaten ranged olan cok fazla oyunda o sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Şubat 2018; 17:48:25 >
  • Silahlarda bütün silahlari denemeni tavsiye ederim, simdilik sadece Dual Blades en güclüsü fakat patch geldikce gücünü azalta bilirler.
    Bütün Silahlari istedigin zaman(görev icinde bile) degistire biliyorsun.
    Itemlerini kullanmani tavsiye ederim, oyun zaten baslangicta pek zorlamiyor, yavas yavas oyunu ögretiyor.
    Ryu icin ise Even-Questleri takip edip, onlari tamamlaman lazim. Birini cagira bilmen icin 4-5 Quest yapman lazim tek basina, ondan sonra görevde zaten nasil cagira bilecegini anlatiyor oyun.
  • çok teşekkürler
  • 2 arkadaşımla oynuyoruz nergigant’ı kestik bi kaç saatte farm yaptık ama şu 3 elderdragonların izlerini yarıya kadar bile getiremedim ve hiç bulamıyorum artık en nefret ettiğim şey oldu şu iz bulma işi 😕 beraber oynamak isteyenler varsa greatsword kullanıyorum

Psn: Pinkman060

• quote:

Orijinalden alıntı: Turttle Punch

2 arkadaşımla oynuyoruz nergigant’ı kestik bi kaç saatte farm yaptık ama şu 3 elderdragonların izlerini yarıya kadar bile getiremedim ve hiç bulamıyorum artık en nefret ettiğim şey oldu şu iz bulma işi 😕 beraber oynamak isteyenler varsa greatsword kullanıyorum

Psn: Pinkman060

Güzel bir taktik vereyim bu konuda diger arkadaslar icin de :), ayak iz bulma görevi size atandigi zaman eger o harita icerisinde yer alan herhangi bir yan görev tamamlarsaniz otomatik olarak ayak izi arastirma yüzdeniz doluyor, yani bosu bosuna devamli ayak izi aramayin bir yandan ayak izine ait haritada ufak görevler bitirin.
  • Ben bilerek ilerlemiyorum ya.investigation gorevlerini yapiyorum.baskalarinin gorevlerine baglaniyorum.yardim ediyorum.item craftliyorum.

• Tempered Kirinden sonra HR50-55'den itibaren uzuuunca sure gorev gelmiyor. Her haritada dolasip Elder Dragon izleri bulup investigation acarak HR100'e kadar farmliyorsunuz. Su an oyundaki endgame olayinin cogunlugu Raidimsi olan Tempered Elder dragon investigationlara girip Augmentation ve HR farmlamak.

Ama HR100'de bir assignment geliyor deniyor. Bir de G Rank gelecekmis eski MH ciler bilir ben bilmiyorum.

150 saatle hakkini coktan verdi bile. Ama HR100 bizi bekler cok uzun is var oraya gelmek icin. En zorlu ve uzun gorevde bile HR progress bari yariyi gecmiyor gorev sonunda. Oradan hesap edin 55'ten 100'e ne kadar surer.

• Oida kullanıcısına yanıt
    Bende gece boyu başkalarına yardım ederken birtanesi dolmuş bile bende diyordum nasıl oldu diye şimdi sırada elder dragonları kesmek var çok sağolun hocam

• Selamlar arkadaşlar sağlam bir Monster hunter oyuncusuyum oyunu çıktığından beri oynarım ve tüm boslarıda geçtim ama bağımlısıyım halen setler ve level için oynarım.

Bosslarda yardım görevlerde yardım isteyenler beni ekleyebilir elimden geldikçe yardımcı olurum.

PSN: AvPLove
  • Ben de aranıza katıldım bugün. Öğrenmeye çalışıyorum oyunu yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa psn de ekleşebiliriz traing kısmında combo yaparken mor yukarı doğru bir ok çıkıyor orada hangi tuşa basmak lazım.

• Search .... Track gorevi nedir tam olarak

• Az önce satın aldım. Gidebileceğim yere kadar solo takılacağım. 50 kere de olsa dener geçerim artık

Edit: Gerçekten hayatımda oynadığım en iyi open world oyunu diyebilirim. Dinozor tasarımları harika olmuş gerçekten. Çok şey tabi oyunda ama ilk gözüme çarpan bu oldu.
    Grafik modunda oynadım, zaten akıcılık konusunda bir problem olmadığı için framerate gereksiz geldi. Grafik farkı açısından çok fark ediyor.
    Ama ah o fan sesi yok mu... baya ağlattı makineyi.
    Oyunda tek eksik, düşmanlarda sağlık barı olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 12 Şubat 2018; 4:30:28 >
  • Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Belirli haritalardaki mavi renkli izleri toplayacaksın. İlgili hatada optional queste ya da sos ile investigationsa katılırsan izleri toplarken daha fazla ilerleme kaydedersin

• günaydın arkadaşlar
    online season a giriyorum
    bir sürü kişi join oluyor ama yardıma kimse gelmiyor
    görev seçiyorum multiplayer party members a benden başka kimse yok
    e görev de sos flare atıyorum
    ona da dönen yok
    sıkıntı nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 12 Şubat 2018; 8:51:32 >
  • Sos flare görevin başlangıcında atarsan birileri gelir elbet. Ya da sen o görevin hazır sos atılmış olanlarına join olabilirsin. Görev bitince sana da sayar. 10 dakika geçtikten sonra sos atarsan gelen kişi ödül alamayacağından gelen pek olmaz. Bu yüzden göreve başlar başlamaz sos atman lazım.

Not: en önce cutscene leri izleyip görevden abondan mission diyip çıkarak zamanı sıfırlayabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.