Şimdi Ara

Monster hunter 3 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 3ds 1kac aydr kullanıyorum monster hunter 3 oynuyorum bi urgent görevi var ilk görünce hemen kapadım 3ds yi bakamadım double trouble görevi online yardımcı olabilecek varmı saglam karakteri olan birini 40 dakkada öldürdüm digerini 30 adamlar aynı görevde iki ejderide öldür diyor bosslar raithan bide rahilos yazılışını yanlış yazmış olabilirim iletişime geçerseniz ortak oynayabiliriz bikaç kişi toplanıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3ds için 3u'da online yok.

bir daha okudum şimdi, local diyorsun. 4u veya gen oyna bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkq -- 24 Ekim 2016; 18:31:19 >
  • Var onlarda ama bu görev çok zor oynayanı gördüm youtube da sanki bunu bitürmek istiyorum hırs yaptım online yoksa 2 ejderi tek görevde nasıl keselim biri inmiyor bile yere

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hangi silahi kullanıyorsun ama hammer kullanmanı tavsiye ederim, en yüksek raw hammer'ı yap. rathian zaten çok kolay, çok açık veriyor, önce onu öldür. rathalos için flash bomb kullan havadayken, yere düşünce kafasına vur bayılt. :) aynı alanda olurlarsa rathalos'a dung bomb at. ben 15-20 dk civarında bitirmiştim bu yöntemle.
  • Hocam ikisini de teke tekte öldürdüm zaten Hammer kullanıyorum zaman yetmiyor raithanı öldürüp railos a geçince hamnerı yükseltim dediğin gibi ama craft için yine diğer bosslarla yüz göz edecen ben beni belliki ☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarıkacı -- 25 Ekim 2016; 7:35:48 >
  • anilkq A kullanıcısına yanıt
    Sen bu görevi 15 dakkada bitirdiğine göre çogu bossa tek atıyorsundur küçüklere g jaggi g baggi vs ☺ kaç vuruyor senin hammer bnmki 650

• bunu oynayalı bayağı oldu. ben offline görevlerde high rank'e gelip sonradan port görevlerine başlamıştım, sen direkt port'ta başlamışsan zor gelmesi normal.
    Hocam ilk adadaki tüm bossları hallettim ikinci adada 1.leweli tamamladım urgent görevi olarak çıktı onu geçmeden ikinci adadaki 2lewel bosslar çıkmıyor craft için bisürü kombinasyon denedim yine bnm balyozu geçen silah bulamadım olanlarada gerekli malzemeler adada yok muhtemelen sonraki haritada çıkacaklar high ranktan kastınız nedir anlayamadım☺

• http://kiranico.com/en/mh3u/quest/village

buradaki görevleri kaça kadar bitirdin? village 6'dan itibaren high rank görevler açılıyor, daha iyi zırh yapabilirsin, jaggi s mesela.
    Lewel 5i tamamladım 6 gelmedi dediğinüz gibiyse??? İşaretleri var en altta bnde marina ya gittim ordaki görevleri yapayım dedim 49 dk 54 sn de bitirdiğim görev oldu diabluss tu sanırsam nasıl açarım o görevleri

Resim eklemeye çalıştım olmadı lewel 6 yok bnde ilk şehirde moga willage de

• Bu arada dikkat ettimde lw 5 te HEAT EXAUSTİON görevinden sonrası da yok güncelleme ile alakalımı acaba
     Monster hunter 3 yardım Monster hunter 3 yardım

• ancient mask request'ini yapman lazım, ortadaki adam veriyor. ondan sonra farm'daki şelalenin arkasından maskeyi al, diğer görevler açılacak.
    O ortadaki adam tam dayaklık illa bulunmayan bişi isteyecek sharkskin bulmak için baya uğrastım çok teşekkürler marine de yendiğim diablos ve raiholos yine çıktı karşıma bu ana adadaki bosslar çok zorlamıyor marine göre sanırsam tek sederde keserim çok sağol tekrar

• Long sword ya da great sword tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • v. Persie kullanıcısına yanıt
    Long sword iyide great sword agır biraz hammerdan farkı ne bence raiholos veya diablosa great sword ile girersek yeri öperiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarıkacı -- 26 Ekim 2016; 22:16:07 >
    Great sword bence ratholos icin cok uygun bir silah. Iyi bi taktikle cok kisa surede indirebilirsin.

Diablos icin ise sword&shield ya da bowgun oneririm.

Hocam açtım yeni görevleri lewel 6 ya geldim de bu görevler ne böyle sanki antrenmanmış bnm 65 saat resmen çifter çifter kesilecekmiş 4 ve 5 e geçemicez bu yıl desenize oyun dediğinde hakkını veriyor gerçektende

• v. Persie kullanıcısına yanıt
    Hocam diablussu da rathalosu da hammer ile yapıştırdım yere sanırım kullanmayı bildikçe her silah çok işlevsel ben great swordü bi kullanamadım denediğimde genelde rush yiyorum yada tutturamıyorum ama hammer öyle mi direk kafaya vur bayılsın

Aynen alisman lazim ben de hammer i pek kullanmiyordum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.