Şimdi Ara

Monster dan vaz mı geçmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Monster >> Monster dan vaz mı geçmeliyim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    226 Mesaj

Peki bu mavi ekran sorunu nedir freedos olarak gelicek laptop ben torrenten indir 8.1 uefi kuracam usbyle sonra gta 5 lede sistemi kontrol edeyim fanı sıcaklığı ekran kalitesini benmarkla fln test mi edeyim ilk 15 gün içinde hhepsine bakamalıyım ki iade edebilme şansım olsun neylere bakamalıyım ilk başka ? ne yapmalıyım nasıl testlere tab tutmalyım.
    |
    |
    MalıArapFaiktenAlıyoduk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İlk başta alındığında sorun çıkmaz diye birşey yok aslında ilk sony vaio laptop aldığımda 5 sene evvel daha açtığım gibi hoperlörün teki arızalı çıkmıştı ilerleyen vakitlerde de kasa dağılmaya başladı, diğer bir samsung marka laptopumda fanlardan teki çalışmayı durdurup 95 derecede geziyordu ama sitede açılan topiclere bakıyorum ve ''monster'' için konuşmak gerekirse , oluşan sorunlar çok garip geldi. Firma cihazı bana yollarken en uygun sade bir şekilde yolladı ve bi kaç saatte kurulum yapıp sorunsuzca bugüne kadar sorunsuz geldi diğer taraftan sıcaklıkla ilgili topiclere bakıyorum hava 30-35 derece olmasına rağmen bende 68-72 derece daha da yukarı çıkmıyor. Kullanıcıların atladığı bazı noktalar var yazılım olsun donanım bakımı olsun. Kendi laptopumu incelemeye alırken daha 2 ayda inanılmaz toz biriktiğini gördüm bunun sebebi de hem evimin 0 bina oluşu hem de dışarıda inşaat olmasıydı.
    lahana35

üsteki arkadaş bana laf atıyorsa dikkat etsin ilk önce bi

Windows orjinal monsterdan satın aldım

Oyunların Hepside steamden parası verilip alınmış oyunlar

Umarım konu sahibi aynı sorunları yaşamaz

Teşekkür ederim umarım yaşamam problemler zaten donanımsal yazılımsal olmadığını söyledim onada kasayı fln dandikten üretiyolar dediler doğru mudur?
    |
    |
    lahana35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    lahana35

milletin abartması normal kasa hocam
    |
    |
    Bahsedilenler: milenyum12

Orijinalden alıntı: lahana35

Laf atmak derken ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: lahana35

5 aydır monster sahibiyim en ufak sorun yaşamadım bende orjinal win8.1 yok ama yüklediğim bütün oyunlar orjinal steam tabanlı yeni nesil oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadım
    |
    |
    15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED
  • Yarbay
    2059 Mesaj
    2,5 yıldır monster kullanıyorum. İki tane monster laptopum var. Çok titiz ve uyuz birisiyimdir. Neyse ki şimdiye kadar sorun çıkarmadılar. Ben de başta alırken çok tereddüt yaşamıştım. Ayrıca laptoptaki yazılımlarla donanımsal sorunların alakalı olduğunu sanmıyorum. Ekran kartı, fan, anakart, ram, harddisk vs donanımsal sorunlarının bilisayarda yüklü yazılımlarla pek alakası olmamakla beraber kullanılan uygunsuz yazılım ve sürücülerin sistem kararlığı açısından risk oluşturduğu inkar edilemez tabi.
    |
    |
    266 Mesaj
    Arkadaşlar bende aralıkta aldım t5v4.1 hiç bir sorunum olmadı bir kere temizlemeye götürdüm macun değişti sıcaklıklar daha iyi oldu düştü yani ben çok memnunum halimden herkese tavsiye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben de monster abra almayı düşünüyorum takip teyim konuyu bakim daha neler çıkacak
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam win 8.1 usb ile uefi mi kurdumcrackladın bide driverlear geliyor mu netten mi indirdin sen sitesniden mi indirdin birde tasarımı ve sesi nasıl acaba laptobum kasasına bi de bak nasıl sağlam mı duruyor ne bileyim bi darbe alsan sağlam kalır mı yoksa hemen dağılır mı ?
    |
    |
    Avenged7Fold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: raxx36

İlk başta alındığında sorun çıkmaz diye birşey yok aslında ilk sony vaio laptop aldığımda 5 sene evvel daha açtığım gibi hoperlörün teki arızalı çıkmıştı ilerleyen vakitlerde de kasa dağılmaya başladı, diğer bir samsung marka laptopumda fanlardan teki çalışmayı durdurup 95 derecede geziyordu ama sitede açılan topiclere bakıyorum ve ''monster'' için konuşmak gerekirse , oluşan sorunlar çok garip geldi. Firma cihazı bana yollarken en uygun sade bir şekilde yolladı ve bi kaç saatte kurulum yapıp sorunsuzca bugüne kadar sorunsuz geldi diğer taraftan sıcaklıkla ilgili topiclere bakıyorum hava 30-35 derece olmasına rağmen bende 68-72 derece daha da yukarı çıkmıyor. Kullanıcıların atladığı bazı noktalar var yazılım olsun donanım bakımı olsun. Kendi laptopumu incelemeye alırken daha 2 ayda inanılmaz toz biriktiğini gördüm bunun sebebi de hem evimin 0 bina oluşu hem de dışarıda inşaat olmasıydı.

Hangi modeli kullanıyorsunuz hocam?
    |
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj

Abra A5 V4.1.2 kullanıyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Escobar27

hocam usb ile win 8.1 uefi kurdum driverlar geliyor driver cd sindeki driverlar ile sitesindeki driverlar aynı ancan anlamadığım bir nokta var acaba cd deki driverlar win 8 mi win 7 mi sitesinde win 7 ve win 8 ayrı ayrı tasarımı güzel hocam seside gayet yeterli tasarımı sağlam duruyor gibi
    |
    |
    milenyum12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.