Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.742
Cevap
120
Favori
965.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çalışanınında, gelecek olan müşterilerinde sağlığını düşündükleri için yok. O kadar paranızın olupta bankamatik kartınızın bile olmamasıda ender rastlanacak bir durumdur. Ayrıca paketleme gayet sağlam yapılıyor köpükler vs’den pc’nin hasar alma şansı yok. Bu arada firmanın adı monster olduğu için yazmıyorum bunları ama koşullar malum. Ayrıca deneme için açık tutulacak cihazları nasıl steril tutacaklar. Haziran ayında açılabilir o zamanı bekleyin ya da elbette asus alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

Çalışanınında, gelecek olan müşterilerinde sağlığını düşündükleri için yok. O kadar paranızın olupta bankamatik kartınızın bile olmamasıda ender rastlanacak bir durumdur. Ayrıca paketleme gayet sağlam yapılıyor köpükler vs’den pc’nin hasar alma şansı yok. Bu arada firmanın adı monster olduğu için yazmıyorum bunları ama koşullar malum. Ayrıca deneme için açık tutulacak cihazları nasıl steril tutacaklar. Haziran ayında açılabilir o zamanı bekleyin ya da elbette asus alabilirsiniz.
    Verdiğiniz kargo bilgiler için teşekkürler genç arkadaşım
    Tabiki kartım var dediğiniz gibi olmaması garip olurdu lakin kartı olmayanlar olup
    Almak isteyenlerde olabilirdi ben birazda eski kafalıyım böyle pahalı elektronik ürünleri
    Pek internettten almak taraftarı değilim sanal kartla dahi olsa sitemim bundandır

• Beyler Monster Abra A5 laptopun şarjı baya az gitmeye başladı. Yurtdışındayım arayamıyorum, fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Echoés kullanıcısına yanıt
    Monster sitesine üye girişi yapıp mail atın normal zamanlarda 1 gün içinde dönüş yapıyorlardı(giriş yapmadan mesaj atınca dönüş yapmıyorlar nedense.) Ayrıca cihazınızın üreticisine göre kodu vardır mesela Tongfang GJ5CN6E gibi o model kodunu aratıp yurtdışında da parça bulabilirsiniz garantisi bitmişse cihazınızın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y-prime

Monster sitesine üye girişi yapıp mail atın normal zamanlarda 1 gün içinde dönüş yapıyorlardı(giriş yapmadan mesaj atınca dönüş yapmıyorlar nedense.) Ayrıca cihazınızın üreticisine göre kodu vardır mesela Tongfang GJ5CN6E gibi o model kodunu aratıp yurtdışında da parça bulabilirsiniz garantisi bitmişse cihazınızın.
    Teşekkürler bakayım bi.
  • Abra v10.3 kasasını açabilen birisi yardım edebilir mi arkadaşlar. Arka fanlardaki kısmı bi türlü açamıyorum.
  • Merhaba ışık sızması ne durumda yeni monsterlarda? Test etme imkanı olan paylaşabilir mi?

Işık sızmasını şu siteden (Karanlık Ortamda) test edebilirsiniz: https://www.lightbleedtest.com/
  • Abra a5 v. 15.8 kullanıyorum.Verdiğin siteden test ettim ,ışık sızması yok ,memnuniyet verici .
  • Haziran ayında kampanya olma ihtimali var mı ? Stokta fazla ürün çeşidi de kalmamış yeni kasaya geçme gibi bir durum söz konusu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

Haziran ayında kampanya olma ihtimali var mı ? Stokta fazla ürün çeşidi de kalmamış yeni kasaya geçme gibi bir durum söz konusu mu
    Kampanyayı birak hocam birkaç güne pc ve donanım ürünlerine %20 - 30 arası ek vergi gelecek
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Hocam o listeye baktım bilgisayar ve parçaları yok, dolarda duruldu o yüzden beklemiyordum artış

• Abra A7 V12.1.1 aldım şu an kargoda.
    1. M2 ssd portunda 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD PCIe 3.0 x4 (Okuma: 3500 MB/s - Yazma: 2900 MB/s) takılı olarak geliyor.

Boş olan 2.port için nvme alsak uyumlu değil galiba?

Bazı kişiler nvme takıp 2.ssd olarak kullandık demişler. Zaten sistemi 1.porttaki kendi ssdsine kuracağım.

NVMe uyumlu değilse M2 ssd tavsiyeniz nedir 500gb?

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    2.Port'da Nvme uyumlu. Ancak Sata M2 uyumlu mu belirtilmemiş. 2.5 yuvası da varmış oraya Sata SSD alabilirsiniz.
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Sata ssd aldım zaten hocam bir tane daha uygun fiyata 500gb nvme bulursam alsam mı almasam mı tereddütteyim?
  • 4 fan ızgarası olmasının etkisi büyük mü arkadaşlar, taşınabilirlik açısından 15.6 inch tercih etmeyi düşünüyordum ancak 17.3 inch lerde 4 fan ızgarası olması ısınma konusunda daha rahat bir cihaz olabilir mi diye düşündürmüyor değil

• abra a5 v15.5 ile ben de burada her türlü yardıma ve desteğe açığım

• kontrol merkezi için güncelleme gelmiyor bazı modllerde 2.0.1 yayınlanmış ve çok iyi t7 v19.3 var bende ve kontrol merkezi version 1 var.....güncellemelere önem verilmiyor gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_TR -- 3 Haziran 2020; 13:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra_TR

kontrol merkezi için güncelleme gelmiyor bazı modllerde 2.0.1 yayınlanmış ve çok iyi t7 v19.3 var bende ve kontrol merkezi version 1 var.....güncellemelere önem verilmiyor gibi...
    Son formatta control center'ı yüklemedim ve performansım arttı. Windows 10'u yüksek performans moduna alınca fanları kendisi daha iyi kullanıyor.
  • Arkadaşlar merhaba.Tulpar 20.2 yi almayı düşünüyorum yaklaşık eklemelerle 11 bine geliyor.Sizce fiyatına değer mi? Bana güncel oyunları akıcı oynatsın yeter düşüncesindeyim ayrıca üniversite son sınıf ve ilerde sürekli yanımda taşıyacağım için laptop almak zorundayım.Sizce 11 bine bunu mu alayım yoksa 8500 verip 16 gb ram 512 ssd i5 1650 ti mı alayım ?

Oyun için 4-5 yıl sonra kendi evimde güzel bir kasa konsol vs almayı düşünüyorum ondan ikincisini almak daha mantıklı geliyor.

• s All Good Man kullanıcısına yanıt
    Bencede 2 ncisini al o bile fazla ya neyse idare eder
    Valla bénde yeniden ps4 pro aldim 4.800 e oyun icin
    Cok asiri fazla pars vermeye gerek yok hemde talebe adamsin ilerde calisinca alirsın en kraliñi

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.