Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.742
Cevap
120
Favori
965.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun hocam
  • teşekkürler
  • Bir notebook alalım dedim, beğendim de, ancak 7 iş gün içinde teslim edilecek dendi, sanki fırsat siteleri gibi olmuş, notebook bilgisayarım alımı, ÇOK İLGİNÇ, ÇOK, beklemek hiç bana göre değil, bu süre insanı başka firmalara itmekten başka bir şey değildir, bilgilerinize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeronCardo -- 2 Aralık 2017; 12:26:8 >
  • 1 yıldan fazla zamandır monster kullanıyorum fakat nerdeyse aldıktan 1 ay sonrasında touchpad kendini iptal etmeye başladı(reset atınca kendine geliyor sadece) bir de bazı oyunlarda ekran yukardan aşşağı sanki ortada yırtık varmış gibi garip bir şekilde davranıyor bu sorunları yaşayan başkaları da varmıdır merak ediyorum
  • WeronCardo W kullanıcısına yanıt
    Banada oyle dendi ve 2 gun icerisinde geldi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • monster'ı nereden satın alabilirim? (istanbul dışında) mağaza olarak.
  • 8700k işlemcili modelini alan var mı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar Abra A5 5.1 kullanıyorum. Bir süre otel internetini kullanmak zorundayım. Laptop wifi'ı otel internetine zor bağlanıyor. Bağlansa bile 10 saniye sonra kopuyor. Yine bağlanıyorum yine kopuyor ya da internette hiç gezilmeyecek şekilde oluyor. Bende uydu için aldığım usb wifi'ı laptopa taktım bu şekilde internete bağlandım. Asıl sorun laptop Wifi'ı nasıl oluyorda usb wifi'dan daha kötü oluyor? Tüm driverlar son sürümle kurulu bu arada.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Mesafa fazla anladığım kadariyla . zaten laptopların wifi çekim alanlı malum monstere özgü bişey değil yanii arada kaç metre var yada kaç duvar var . laptopla alakalı olduğunu düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: persler23

Mesafa fazla anladığım kadariyla . zaten laptopların wifi çekim alanlı malum monstere özgü bişey değil yanii arada kaç metre var yada kaç duvar var . laptopla alakalı olduğunu düşünmüyorum

Şu an otelde kalıyorum hocam. Her katta wifi güçlendirici var. Kendi katımda kalana bağlanıyorum. Evde böyle bir sorun olmuyordu mesela.
  • Arkadaşlar bugün almayı düşünüyorum sizce

A5 v10.3.3 mü A5 v9.2 mi?

İki modele de 16 ram 1tb hdd Intel 600p eklemeler sonucu arada ben 200 TL'lik fiyat farkı oluyor. Mekanik klavye ses düzeyi nasıl okulda fln rahatsız eder mi? Okul harici benim istediğim bir özellikti ama kafamı celiyor ses meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spaceks

Arkadaşlar bugün almayı düşünüyorum sizce

A5 v10.3.3 mü A5 v9.2 mi?

İki modele de 16 ram 1tb hdd Intel 600p eklemeler sonucu arada ben 200 TL'lik fiyat farkı oluyor. Mekanik klavye ses düzeyi nasıl okulda fln rahatsız eder mi? Okul harici benim istediğim bir özellikti ama kafamı celiyor ses meselesi.

2 SSD takıldığı için A5 v10.3.3 daha avantajlı. Sadece bir tane SSD + HDD takacaksanız v9.2 alın bence.
  • spaceks kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile A5 v10.3.3 ile aranıza katıldım. Saat 17 civarı kargoya verildi şuanda Kırklareli'ne ulaşmak için yola çıktı yazıyor. Sizce yarına ulaşır mı yoksa pazartesiye mi kalır? Ayrıca freedos bir şekilde gelecek yapılması gerekenler olarak ne tavsiye edersiniz?

Son olarak kargoda acıp kontrol edeceğim nelere dikkat etmem gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spaceks kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle yarın öğlen elinizde olur.
    Hocam bende de 10.3 var 1 aydır falan kullanıyorum memnunum 9.2 ye göre artı ve eksi yönlerini söyleyecek olursam
    +ları
    Soğutması kesinlikle çok çok daha iyi 9.2ye göre iki tahliye kanalıda arkaya konumlanmış. 9.2de ekran kartı tahliyesi sağ taraftaydı. Soğutması çok başarılı en ağır durumlarda bile max profilde çalışmıyor fanlar. Witcher 3'te 71'i geçtiğini görmedim normal oda sıcaklığında
    +2 adet ssd takabiliyorsunuz. Kasası kalın ama bana daha elit geliyor.
    -leri
    9.2ye göre 500 gr daha ağır ama gönderdikleri çantayla beraber full ekipman arkadaşa gittim bana pek ağır gelmedi açıkcası.
    bataryası daha az dayanıyor 9.2ye göre o 62wh falandı sanırım bu 40lı bir şey.
    Genel olarak ben çok memmunun. Windowsun donma problemi dışında...
    güzel bir kutuda yolluyorlar. Eğer okulunuzun anlaşması varsa bir tane yabancı site öğrencilere Windows 10 key veriyor ücretsiz. Onunla orjinal windows kurabilirsiniz. Forumda konusu var Windows 10 bölümünde oraya bir bakın.

• yandancatli Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgiler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayara temiz format atıp direkt CPU kullanımına baktım hiçbir şey değişmemiş yine aşırı CPU kullanımı var görev yöneticisini açarken bile %100 CPU kullanarak açıyor daha önce böyle bir sorunla karşılaşıp çözen var mı aramızda?
  • Anras321 kullanıcısına yanıt
    Windows korsan mı? Virüs olma ihtimali var mı? Bunlar yoksa yollayın teknik servise.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Driverini komple kaldırıp yüklemeyi denedinizmi hocam acaba.
  • Arkadaslar bu yeni guncellemeden sonra soun blaster 3 te skinti yasayan bir ben miyim ? Acilmiyor sbc 3. Surucu ile ilgili hata veriyor epey surucu denedim beceremedim:( yardimci olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snorlax55 -- 11 Aralık 2017; 13:44:56 >
  • Windows orjinal hocam virüs taramasınıda iki ayrı programla yapmıştım format atmadan önce hiç virüs bulamamıştı son çare teknik servise yollayacağım artık fakat okul nedeniyle şuan gönderemiyorum ocak ayına kadar böyle devam edeceğim artık sanırım :/.
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.