Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.742
Cevap
120
Favori
965.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    FN 10 tuşuna yanlışlıkla basıp kapatmış olabilirsin. Sende başka bir f tuşunu da atanmış olabilir. Oradan bir kontrolünü yap istersen.
  • Bende artık bu dernekteyim,

Monster Abra A7 V7.2 modelini kullanıyorum,

Oyun performansları, grafik tasarım programlarındaki performansı muazzam. Şiddetle tavsiye edilir.
  • Kolay gelsin ben tulpar t5 v13.1 almayı planlıyorum biraz özelleştirme yapacağım o bilgisayarda bunu mağazada elden alırken orada özelleştirme yapılabiliyor mu yoksa sadece internet üzerinden siparişlerde mi oluyor? Ayrıca sonradan ssd veya hdd takılması durumunda garanti kaybolmuyor sanırım bi kaç yerde okudum doğru mudur? Umarım yakında aranıza monster sahibi biri olarak katılırım
    EDİT: Bi de tlpar t5 v13.1 kullanan varsa önerir mi güzel mi performansı falan özelliklerine baktım araştırdım hoşuma gitti ama bi kullanandan da fikir alayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLACK346 -- 20 Temmuz 2017; 17:41:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMusteriHizmetleri

Merhaba ogulcanbey,

Kafanda soru işareti varsa bizi 444 26 04 no'lu telefondan arayarak satış ekibimizden bu konu hakkında bilgi alabilirsin :) Ya da telefon numaranı özel mesajla yollarsan biz arayıp kafandaki soru işaretlerini gidermeye çalışalım?

Merhaba,

Tulpar T5 v10.1.1’in fiyatı düşer mi? Kampanya olur mu? RAM ve HDD kısılmış versiyonu çıkar mı?

Bunu soruyorum, çünkü uzun zamandır monster takip ediyorum SSD değişimi ve HDD değişimine, garanti dışı kalmadan onay vermeniz beni cezbediyor. Monster genelde hep F/P ürünler sunuyor fakat gerek sözlüklerde gerek forumda tavsiye kısımlarında gördüğüm kadarıyla fiyatlardan herkes şikayetçi. Kullanıcı haklı olarak 6700 lira verirsem aynı paraya Windows 10 olan büyük firmaların laptoplarından alırım diye düşünüyor. Bu konuda fikriniz nedir? Nasıl aksiyon alacak mısınız ya da nasıl aksiyon alacaksınız?

İyi çalışmalar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar monster p150sm laptopumun dvd-rom kısmına ssd takıcam. İnternette bunlar için yuvalar var. Linkteki yuva işimi görür mü? Kullanan var mı acaba?

http://www.hepsiburada.com/magic-sata-9-5-mm-ssd-harddisk-kutusu-kizak-p-BDSARF2546356?magaza=Medyasarf%20Bilgisayar
  • MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Şu modelin soğutma sisteminde ısı boruları GPU ve CPU başı birer tane mi, ikişer mi?

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V9-2-2.html

Aynı şekilde bu üründe kaçar boru var?
    https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V13-1.html

1050 olan bir cihaz görsellerinde çift boru vardı, bunlarda tek olması garip.

• Merhaba sis651,

Kasanın iç görselini son koyduğumuz inceleme videosunda görebilirsin; hatta sana tam saniyesini bırakıyorum buraya :)

https://youtu.be/9JagjvEUXfc?t=740

Silent Guardian;

T5 v10.1.1'in düşük fiyatlı versiyonu zaten mevcut. T5 V13.1 modeli mesela. Monster genelde hep F/P ürünler sunuyor demişsin; insanlar fiyatlardan şikayetçi fakat bu fiyat bandında 1060 sunan başka firma neredeyse yok.Tabii ki kullanıcılar istediği markayı seçmekte özgür; fakat aynı fiyat bandı içerisinde bile teknik servisine her an ulaşabldiğiniz, ortalama 4 iş günü içerisinde servis işlemi tamamlanan, 15 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi sunan, tek bir ölü pikselde bile değişim sağlayan ekranda, her ürünün incelemesini koyan, ömür boyu ücretsiz bakım ve temizlik ücreti veren ve daha fazlasını yapan kaç firma var?

• quote:

Merhaba sis651,

Kasanın iç görselini son koyduğumuz inceleme videosunda görebilirsin; hatta sana tam saniyesini bırakıyorum buraya :)

https://youtu.be/9JagjvEUXfc?t=740

Silent Guardian;

T5 v10.1.1'in düşük fiyatlı versiyonu zaten mevcut. T5 V13.1 modeli mesela. Monster genelde hep F/P ürünler sunuyor demişsin; insanlar fiyatlardan şikayetçi fakat bu fiyat bandında 1060 sunan başka firma neredeyse yok.Tabii ki kullanıcılar istediği markayı seçmekte özgür; fakat aynı fiyat bandı içerisinde bile teknik servisine her an ulaşabldiğiniz, ortalama 4 iş günü içerisinde servis işlemi tamamlanan, 15 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi sunan, tek bir ölü pikselde bile değişim sağlayan ekranda, her ürünün incelemesini koyan, ömür boyu ücretsiz bakım ve temizlik ücreti veren ve daha fazlasını yapan kaç firma var?

Serbest piyasa isterseniz 12,000 lira bile yazarsınız aynı ürüne. O sizin firmanıza kalmış bir durum.

Ama 1060'lı 13.1 olan model gibi keşke metal kasalı olanın da konfigürasyon değişikliği ile bir ara modelini yapsanız.

"Keşke" diyorum, sizin firmanızın stratejisine tabi ki laf söylemek bana düşmez.

İyi forumlar dilerim.

Harikaymış.

Ama sitedeki görselleri de gerçek cihaz fotoğrafları ile güncellerseniz iyi olur. Bir 1050 modelde çift boru görünüyor, 1050Ti ve 1060'ta ise tek görünüyor. Görseller doğru olsa şimdiye başka bir markadan model siparişi vermemiş olabilirdim!

• Arkadaşlar merhaba. ABRA A5 V12.1 ürüne sahibim. İşletim sistemini ilçemdeki bilgisayarcıya kurdurdum. Windows 10 64 bit. Bazen kendi kendine başlat menüsü açılıyor. Kendi kendine ses açıyor. Hiçbir tuşa basmadığım halde oluyor bunlar. Özellikle oyun oynarken çok sıkıntı çekiyorum. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufmert24

Arkadaşlar merhaba. ABRA A5 V12.1 ürüne sahibim. İşletim sistemini ilçemdeki bilgisayarcıya kurdurdum. Windows 10 64 bit. Bazen kendi kendine başlat menüsü açılıyor. Kendi kendine ses açıyor. Hiçbir tuşa basmadığım halde oluyor bunlar. Özellikle oyun oynarken çok sıkıntı çekiyorum. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Hocam bende de benzer bi sıkıntı var son yapılan fonksiyonu tekrar edip duruyor numlock caps lock klavye ışığı gibi Abra A7 7.2 bi çözüme ulaşabildiniz mi gidip göstermeyi düşünüyorum ?
  • selamun aleyküm monster canavarları kulübü ben bu aileye dün katılmış bulunmaktayım..Ama bir konuda yardıma ihtiyacım var ...

1.sorun: monsterın vermiş olduğu driver usbsinin içinde bulunan software guard extensions(SGX) adlı driver yüklenmedi.normalde çok takmam ama birebir monsterın driver kurma videosunu izleyerek yaptım kurulmadı ve verdiği hata biostan ayarları düzeltin gibi bir hataydı.biosa girdiğimde bu bölümle ilgili bi kısım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

2.sorun: biosu nasıl güncelleyebiliriz biosun adı AMI ama sitesinde herhangi bir bios driver yok anakart adıda monster abra a5.v9.2 olarak gözüküyo yani bilinen bir anakart modelide yok.biosu nasıl güncelliyecez.

Sorunlarıma birlikte cevap bulursak çok sevinirim gerekirse 14 günlük koşulsuz iade sürecinde iade ediceğim... şimdiden herkese teşekkürler.
    @MonsterMusteriHizmetleri

• Merhaba yusufmert24, Reqos ve Revvx;

Teknik servis ile iletişime geçtiniz acaba bu sorunlar için? Konuyu 444 26 04 teknik ekibimiz ile paylaşabilirseniz memnuniyetle sana yardımcı olacaklardır. :)
  • Verdik bilgisayarı bakalım testte :)

• Buraya yazmadan önce iletişime geçtim ama çokta gerekli bi uygulama değil dediler bende oldun gereksizde olsa madem Driver USB'si içinde yüklemeyi düşünüyorum siz nasıl yapacağımı söyleyin dedim işte ufak bi kaç bahane bende tartışmak falan istemediğim için peki dedim yine iş başa kaldı o yüzden buraya yazdım @MonsterMusteriHizmetleri

• Selamlar, Abra A5 V12.1 laptop sahibiyim. Pc 1.5 hafta önce elime ulaştı. Ancak şarj konusunda sıkıntım var. İster yüksek performans ayarında isterse güç tasarrufu ayarında çok hızlı şarj tüketiyor. Dün yaptığım denemede güç tasarrufu ayarında 1 saat içinde %95 şarj tüketti. Ne yapmam gerekir?
  • quote:

Merhaba yusufmert24, Reqos ve Revvx;

Teknik servis ile iletişime geçtiniz acaba bu sorunlar için? Konuyu 444 26 04 teknik ekibimiz ile paylaşabilirseniz memnuniyetle sana yardımcı olacaklardır. :)

Madem burdasınız ben de bir şey sorayım. Abra A5 V9.2.2 bilgisayarımı yeni aldım ve ancak bugün oyun oynamak nasip oldu 2 problemim var. İlki bilgisayar kapalı halde şarj olurken şarj dolmasına rağmen şarj ışığı turuncu olarak yanmaya devam ediyor. Bilgisayar açıkken ise böyle bir problem yok. İkinci problem ise klavye aydınlatması açıkken sadece boşluk tuşunun led ışığı yanmıyor. Yardımınızı ve çözüm tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Selamlar mby4233 ve osman.a;

İkinize de özel mesaj attım :)
    Arkadaşlar Abra A5 V9.2.2 bilgisayarımı yeni aldım da performans ile ilgili bir sorum var. Lol de orta-yüksek ayarda şarjda değilken alet 30-60 fps anca oluyor. Şarjda iken ise 200 e kadar çıkıyor. Ve acayip derecede fan çalışıyor. Şarjda değilken o fps biraz düşük değil mi sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman.a -- 2 Ağustos 2017; 10:40:20 >
  • Sorumu yanıtlayacak kimse yok mu?

• 
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.