Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.742
Cevap
120
Favori
965.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buradan monster çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. tulpar t7 serisi laptopu 2 yıldır kullanıyorum bir tek sorun oldu klavyedeki tuşlardan bazıları söküldü oda çok sık oyun oynadığımdan bunun için servise pazartesi günü yolladım salı günü eksik tuşları tamamlamışlar fan ve klavye altını temizlemişler termal macunlarıda yenileyip çarşamba günü de geri kargoladılar sanırım daha hızlı olamazdı
  • Çoğu monster modelinin ekranı ips panel 4k, bunların tepkime süresi hakkında bilgisi olan var mı? Gecikme, ghosting gibi sorunlar yaşayan oldu mu?
  • Aranıza Monster T7 V12.2.1 ile katılmış bulunmaktayım arkdaşlar😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya monster a5 aldık cok ısınıyor su konudan yardm eder mısınız acıklama yaptım.pc yi camdan atacağım yaa.normal mi değil mi bi yardım edn lütfen
    https://forum.donanimhaber.com/monster-abra-a5-notebook-isilar-yuksek-gibi--124953433
  • Bişey soracağım. İ7 7700 kullanıp pro seviye ssd kullanıp Windows'u yavaş açılan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imzamdaki modeli kullanmaktayım 1 hafta önceye kadar örenğin windows ses seviyesini 30-35 de iken, film veya müzik dinlerken k lite codec pack yada windows media playerdan ses seviyesini kısarrak dinlemek zorunda kalıyordum o kadar yusek ve net ses verıyordu ki inanamazsınız. ancak her ne oldu ise son 1 haftadır hoparlorlerın verdıgı ses yukseklığı ve kalıtesınde bır dusus oldu eskıden windows ses sevıyesı 30-35 de ıken film vs izlerken oynatıcı ıcerısınden sesı kısmak zorunda kalıyordum o kadar ıyıydı fakat suanda aynı degerlerde sesı oynatıcıdan fullesem dahıl eskı performansının yanında bıle gecmıyor, aynı şekilde kulaklık performansıda düştü kulaklık taktığımda aldığım ses düzeyi verimi tıpkı hoparlörlerdeki gibi düşüş yaşadı ayrıca ses seviyesini 100 e getirdiğinizde eskiye nazaran az dahi olsa hissedir bir kayıp var. monster clevo/sabre markasını kullanmakta clevo forumlarında 1 haftadır arastırıyorum temız kurulumdan tutun drıver cozumlerıne, bıos resetıne kadar herseyı denedım fakat hoparlorler eskı verımını vermıyor hala . clevo/sager forumlarından aldıgım bılgıye gore bu tarz sorunlar ıle karsılasanlar ılgınc bır sekılde control center taraflı bır sorun olabılecegı guc ayarlarını pıl tasarrufluna getırdıklerınde bıraz olsun ıyılesme oldugunu yazmıslar hemen denedım gercektende sadece pil tararufu modunda cok az dahı olsa seste bır yukselme ve netlık yasandı ama hala eskısı gıbı değil yanından bıle gecmıyor. bu tarz problem ıle karsılasan cozum yolunu bılen varsa paylaşırsa cok sevınırım ıyı gunler dilerim

• ChiefMeister kullanıcısına yanıt
    Sound Blaster yazılımını kontrol ettiniz mi ?
    Eğer devre dışı kaldıysa, ses seviyesinde ciddi düşüş oluyor.
  • xdriver X kullanıcısına yanıt
    evet sound blaster yazılımı çalışıyor kapatıp acınca hıssedebılıyorsun ses farkını fakat ses yüksekliği/kalitesi gene eskisi gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 24 Mart 2017; 17:9:54 >
  • Devlet sırrı her halde.

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ
  • Merhaba,
    ABRA A5 V11.1 modeli ile Fifa17 yi 4K samsung TV ye bağlayıp Ultra ayarlarda 4K olarak sorunsuz oynayabilir miyim sizce ?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganil17

Merhaba,
    ABRA A5 V11.1 modeli ile Fifa17 yi 4K samsung TV ye bağlayıp Ultra ayarlarda 4K olarak sorunsuz oynayabilir miyim sizce ?
    Teşekkürler.

cevap verebilecek yokmu?
  • Bende Abra A5 V9.2 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. 16GB Ramleri 2400 Mhz'e çıkardım. SSD yi de Samsung 256gb(2800mb/s, 1100mb/s) ye yükselttim. Genel olarak memnunum. Pusat v1 oyuncu mouse hediye edildi. Bu mouse'un programını kurunca mouse çalışmıyor. Işığı yanıyor ama mouse hareket etmiyor. Bunun sebebini bilen var mı?
  • robomatt R kullanıcısına yanıt
    Merhaba Robomatt,

.inf dosyasının yüklenmesindeki bir hatadan kaynaklı oluşmuş bir problem gibi duruyor. Aygıt yöneticisi => insan arabirim aygıtları => sağ tuşa tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir => sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara => gözat => windows'un kurulu olduğu dizime gelip program dosyaları(x86) => pusat gaming mouse => DRIVERX64'ü seçersen; herhangi problemin ortada kalmayacağını umuyoruz :)
  • merhabalar öncelikle foruma bunu yazabilmek için kaydoldum belirtiyim herkese iyigünler , yaklaşık 10 gün kadar önce monster abra a7 v7.1 model cihazı satın aldım teknik özellikleri (https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V7-1.html#.WN0rdGiLSUk) bu linkte , farklı marka aynı özellikleri içeren notebooklarla kıyaslandığında özellikle oyunlarda çok düşük fps aldığımı farkettim.Örneğin cs go 130-140 fps lol 120-160 fps gibi değeler .bunun hakkında bi bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim kolay gelsin herkese şimdiden teşekkürler
    xbox nvidia geforce gibi fps ye etki eden ayarların hepsi servsite yapıldı fps artırılması için.
  • Merhabalar,

MONSTER® ABRA A7 V6.2 17.3" laptopuma SSD takmak istiyorum. En uyumlu ve performansı iyi SSD hangisidr acaba?

Teşekkürler.
  • Tulpar T5 v4.2 kullanıyorum. Bilgisayar bazen boştayken bile ısınmadığı halde (geneli 60 derece civarında oluyor HWMonitor'de) fan delice çalışmaya başlıyor ve bios biplemesi vermeye başlıyor. Sol alttaki göstergeler yanıp sönüyor aynı anda. Ne yaparsam yapayım kapanıyor kendiliğinden. Olay günlüklerinde bir şey bulamıyorum. Bazen haftalarca yapmıyor ama bazen de 2-3 gün süründüyor kullanamıyorum bilgisayarı sonra bir süre daha düzeliyor. Windows 10 kullanıyorum. Sürücüleri de güncel.
  •  MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ

Merhabalar.Bilgisayar bugün elime ulaştı,Windows'u kurdum driverları yüklüyodum birkaç dakika sonra mavi ekran verdi.Her pc'yi açtığımda birkaç dakika sonra mavi ekran veriyor.Resmi aşağıya ekliyorum.Teşekkürler.

Model:Abra A5 V10.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdeasForLıfe -- 4 Nisan 2017; 22:45:57 >
  • Merhabalar bugün bende abra a5 aldım.1050ti lı model.Freedos olarak aldım windowsu kurdum ama bu şekilde kullanmaya devam etsem garantilik bir durum olduğunda sıkıntı çıkartırlar mı ? İlla orjinal windows sahibi olmak gerekiyor mu aydınlatabilirmisiniz acaba
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ras0,

Fiziksel zarar vermediğin sürece garanti kapsamı dışına çıkmaz. İstediğin gibi açıp temizleme, ram ekleme, ssd takma, hdd takma işlemlerini kendin de yapabilirsin; bize de iletebilirsin bunun için :) Bunları yaparken de aynı kural geçerli; fiziksel zarar verilmediği sürece garanti kapsamı dışında kalmaz.
  • MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginiz için
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.