Şimdi Ara

monster abra v10.2 yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hafta sonra istanbula gidip almayi dusunuyorum gtx1050ti li modeli alan varmidir nasildir kullananlardan yorum bekliyorum isinma olsun kronik sıkıntı olsun ilk defa laptop alicam(tek basima oncekinlaptopum hediyeydi) alirken ve aldiktan sonra nelere dikkat etmeliyim cunku herhangi bi sorunda gonderip laptopsuz kalmak istemiyorum kontrol etmem gerekenler nelerdir sagolun simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkalı daha 1 hafta falan oldu. Henüz kullanan olduğunu pek sanmıyorum
  • bende 1 hafta sonra alacagim daha o zaman gidebiliyorum istanbula da o zamana kadar kullanıp yorum yapilir insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 10.1 alıp yükselttim 10.2 den daha yüksek oldu yani. 256 gb SSD ve 16 gb ram taktım 4990 liraya.

şimdilik 2 gündür kullandığım kadarıyla adata m2 sata ssd ısınıyor neden bilmiyorum termal sensöründe bir problem olabilir. olması gereken sıcaklık 30 dereelerken 45-53 derece arasında devam ediyor.
    birazcık ağır ben 2,5 kiloluk notebook taşıdım ama o 300 gramın daha fazla etkileyeceğini düşünmemiştim. birlikte gelen driverlar biraz eski usbyi başka bir şey yapmak için kullanmak üzere formatlamanı tavsiye ederim. internetten indir güncel driverları.
    tuşlar gayet iyi enter yarım alışmak gerekiyor.
    şarjı 2 saati görmüyor kabloları taşımalısın.
    şarja takılı değilken oynadığım Simcity 25 fpslerde gezerken şarja takıp ekran kartı başlayınca 95 fpslere çıktı ultra ayarlarda.

fanlar çok iyi çalışıyor soğutulması gereken her şey soğutuluyor ekran kartı maksimum 75 dereceyi gördü şimdilik zaten pc'nin altına elini koyduğunda fan hava kanallarından soğuk hava çektiğini hissediyorsun.

şimdilik bu kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.