Şimdi Ara

Monster Abra a7v3.1 ve Abra a5v2.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=465987&kat=6454&lang=tr-TR&srt=UP#.U-nHe9oaySN

Abra a7
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=466974&kat=6454&lang=tr-TR&srt=UP#.U-nI9NoaySM

Benim sorum arkadaşlar kasalar aynımı ve ısınma durumu yani ısıyı direk klavyeyemi veriyor yoksa yanlardan hissetmiyorsunuz bile?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Necrotic

Abra a5
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=465987&kat=6454&lang=tr-TR&srt=UP#.U-nHe9oaySN

Abra a7
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=466974&kat=6454&lang=tr-TR&srt=UP#.U-nI9NoaySM

Benim sorum arkadaşlar kasalar aynımı ve ısınma durumu yani ısıyı direk klavyeyemi veriyor yoksa yanlardan hissetmiyorsunuz bile?

ikiside msi kasa kullanıyor biri ge70 biri ge60 kasası 3.1 daha yeni geldi o yüzden ısınma değerlerini bilmiyoruz daha ama ısınma açısından büyük kasasın daha etkili olacağını düşünüyorum.

• ofrome kullanıcısına yanıt
    Kasa yapisi ayni olacaksa buyuklugun pek bi onemi yok hocam fan ayni hersey ayni isiyida ayni yere verecektir zaten o zaman ucuzuna bakmam lazim...

• Kasa küçük olunca parçalar birbirine daha yakın oluyor o açıdan fark oluyo ama ekran boyutu problem değilse a5 bence gayet yeterli bir alet

• ofrome kullanıcısına yanıt
    Bakalim hocam gonlumden 17 geciyor ama hayirlisi

• quote:

istanbulda iseniz gidin ikisinide inceleyin öyle karar verin pişmanlık olmasın sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofrome

quote:

istanbulda iseniz gidin ikisinide inceleyin öyle karar verin pişmanlık olmasın sonra

Hocam eylulde gidicem gidince bakicam mutlaka pisman olmaktan iyidir...

• 2 gün önce elime geçti cihaz ama ne yapıp ettiysem laptop ekran kartını görmüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

2 gün önce elime geçti cihaz ama ne yapıp ettiysem laptop ekran kartını görmüyo

Hocam biraz anlatın ısınma olayı falan nasıldır?

• quote:

quote:

Hocam biraz anlatın ısınma olayı falan nasıldır?

hiç oyun denemedim çünkü ekran kartını görmüyo. bunun dışında internette gezinirken çoklu bişeylerle uğraşırken ısınma oluyo hatta qwer harflerinin yan tarafındaki metal kısım baya bi sıcaklık hissettiriyo fakat işin ilginç kısmı altta pek sıcaklık yok eski laptopum nasılsa bu da öyle. sanırım o ısınmada metal kısmın çabuk ısınmasından kaynaklı. bunun dışında kasa görüntüsü güzel. kalınlığı beni oldukça tatmin etti çünkü eski laptopumla karşılaştırdığımda aynı kalınlığa sahip hatta ağırlık olarakta aynı ve ekran ebatıda aynı tabi eski laptopum 15.4"inc ti. bununla kıyasladığım vakit oldukça hoşuma gitti.

• n0fx kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sizden bi oyun deneyimi bekliyorum hafif online oyunlarda bide fps isteyen agir oyunlarda far cry 3 bioshock infinite vs. hangi ayarlarda nasil oynadiginizi sorucaktim eger sorunlari cozerseniz bi oyun deneyiminizi merak ettim de hocam...

• quote:

hocam a7 v3.1 modelinden mi bahsediyorsunuz?
  • quote:

Hocam ben sizden bi oyun deneyimi bekliyorum hafif online oyunlarda bide fps isteyen agir oyunlarda far cry 3 bioshock infinite vs. hangi ayarlarda nasil oynadiginizi sorucaktim eger sorunlari cozerseniz bi oyun deneyiminizi merak ettim de hocam...

Monster ile iletişime geçtim bugün ekran karti görmeme problemi bazi laptoplar da meydana gelebiliyomus. Çünkü 2 defa windows 8.1 kurdum olmadi windows 7 kurdum yine gormedi laptopu göndermelerini istediler bugün gönderdim ve ellerine ulastigi gün sorunu halledip ayni gün içerisinde gondereceklerini söylediler. Bende inceleme yapmayi düşünüyordum fakat böle olunca oyun bile yuklemedim.

R1D1 kardeşim evet Abra a7 v3.1

• n0fx kullanıcısına yanıt
    Elinize ulasinca bir inceleme bekliyorum hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.