Şimdi Ara

Monster Abra A7 V7.3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baslikta belirttigim modeli siparis vermek uzereyim pc hakkinda,firma hakkinda,satis sonrasi teknik destek hakkinda dusuncelerinizi tecrubelerinizi soyler misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Dostum merhaba
    Pc hakkında bilgileri buradan alabilirsin
    Abra A7 v7.3
    Daha sonra sırasıyla
    Cpu için
    Cpu Benchmark 1
    Cpu Benchmark 2
    Gpu için
    Gpu Benchmark 1
    Gpu Benchmark 2
    Gpu Benchmark 3
    Gpu Fps

Kasa tasarımı abra için genelde sabit msi kasa havalandırma çift kanal yinede alan birisine arayıp bulup sormak iyi olur.

Gelelim firma hakkında bölümüne
    Sikayer var profilleri

Destek konusunda forumdan kullanan arkadaşlar daha iyi destek olabilir.

Son olarak kendi görüşüm firma ile alakalı, eskiden fiyat/performans olarak harika bilgisayarlar yapan firma şu sıralar bir nebze daha düşük performansta olduklarını düşünüyorum. 5-6 Arkadaşımı Monster sahibi yaptım hala kullanmaktalar, ne zaman bir sorun çıktıysa Monster destek ekibi şu güne kadar ilgilendiler, ancak bu demek değil ki herkes ile böyle ilgi alaka gösteriyorlar. forum'da az araştırma yaparsan bu konuda farklı şeylerde okuyabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endorfinli Melankolik -- 10 Haziran 2017; 14:1:28 >

• Cihazlar hala f/p ürünü. Aynı özelliklerde cihazlar başka markalarda 2000 tl yukarıdan başlıyor. Ben 970m li msi kasa tulpar kullanıyorum. Kasa kalitesi msi dan farksız. Ama makyajı az. Fakat bu abra larda clevo kasalar kullanılıyor. Msi kasa gibi kaliteli değil ama yine de üzmez sizi. Söyleyebileceğim tek dezavantajı bu olur. Çok parmak izi bırakabilir, metal kasa kullanmıyorlar.

Müşteri hizmetleri konusunda rahat olun oldukça ilgililerdi ben aldığımda.(2 sene önce)

• Endorfinli Melankolik kullanıcısına yanıt
    Onerdigin kaynaklar icin tesekkurler

• huso60 kullanıcısına yanıt
    Tecrubelerini aktardigin tesekkurler

• İsinma sorunu varmi ???

• Bilgisayari elime gectikten sonraki tecrubelerimi aktarayim Kutusu falan iyi guzel klavye kasa guzel gorunuyor.Isinma cs go h1z1 de 60 larda falan turbo fan hemen sogutuyor ama asiri sesli calisiyor turbo fan olmadan cok isinmayan bi sistem gelistirmeleri gerekli bence.Sanirim benim sansima urunde performans problemi vardi.Cs go max ayarlarda 150 fps min ayarlarda 80 -90 fps(ters yazmadim evet ayarlari dusurunce daha az fps verdi) ,h1z1 de min ayarda 150 max da 60 lolde max ayarda 150 aliyodum sagolsunlar teknik destekleri cok ilgili team viewerla baglanip ugrastilar ama onlarda bu soruna care bulamadi pcyi aldiktan 2 gun sonra tekrar servise hddli modelle degisim talebiyle geri yolladim bakalim ne olacak su an serviste urun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.