Şimdi Ara

Monster Abra A5 V4.1 GELDİ !.. (960M) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
8.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MONSTER ABRA A5 V4.1 -mat ekran, 2gb ekran kartı
    MONSTER ABRA A5 V4.1.1 -mat ekran, 4gb ekran kartı
    MONSTER ABRA A5 V4.1.2 -ips mat ekran, 4gb ekran kartı
    farklar sadece bunlar mı? inceledim ve bulamadım bir fark.
    başka fark var mı bilen eden var mı acaba?
  • Bendede v4.1 var 1 haftalıkken rami yandı şimdi geri yollandı iki defa bilgisayara unboxing yaptım :D
  • şu makinenin en büyük eksikliklerinden biri ikinci bir 2.5 inç yuva olmaması. neyin peşindesin monster? ya hdd ya ssd zorunda mıyız? aynı anda olsa ya. msata yuvası var elbet ancak zaten ssd'ler pahalı. gerek performans gerek fiyat olarak pek yanaşılası durmuyor msatalar. (dvd sürücüsü olmamasına rağmen ikinci bir 2.5" yuvası olmamasının savunulur yanı yok)

diğer bir eksikliği, 2+1 olmasına rağmen vasat bir hoparlörü var.

bir de genel olarak, neden kaliteli kamera koymazlar? webcam koymuş olmak için koyuyor monster bu webcam'leri.

şu an aklıma gelen eksiklikler bunlar.

bu arada hayırlı olsun djoguzhan55
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

şu makinenin en büyük eksikliklerinden biri ikinci bir 2.5 inç yuva olmaması. neyin peşindesin monster? ya hdd ya ssd zorunda mıyız? aynı anda olsa ya. msata yuvası var elbet ancak zaten ssd'ler pahalı. gerek performans gerek fiyat olarak pek yanaşılası durmuyor msatalar. (dvd sürücüsü olmamasına rağmen ikinci bir 2.5" yuvası olmamasının savunulur yanı yok)

bir de genel olarak, neden kaliteli kamera koymazlar? webcam koymuş olmak için koyuyor monster bu webcam'leri.

Sağolasın hocam ilk olarak ben hddyi çıkarıp 500gb 850 evo taktım sata 3e yani HDDyi taşınabilir yaptım tek sıkıntım büyük oyunlar yükleyince bi süre sonra dolmaya başlıyor SSD o sıkıntım..

hoporlor olarak Ekstra programla aştım ben o sorunu DFX diye bi program var hoporlorun kalitesini kendin yapıyorsun daha kaliteli ses alıyorsun..

valla kamera beni gösterse yeter tabikide herkes için farklıdır ama bana yetiyor skypde görüntü yine iyi diyebiliyorum :)

• quote:

şu makinenin en büyük eksikliklerinden biri ikinci bir 2.5 inç yuva olmaması. neyin peşindesin monster? ya hdd ya ssd zorunda mıyız? aynı anda olsa ya. msata yuvası var elbet ancak zaten ssd'ler pahalı. gerek performans gerek fiyat olarak pek yanaşılası durmuyor msatalar. (dvd sürücüsü olmamasına rağmen ikinci bir 2.5" yuvası olmamasının savunulur yanı yok)

V4 leri quanta üretiyor, hdd yerinin kaç tane olup olmayacağı monster in tasarrufunda değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà
    V4 leri quanta üretiyor, hdd yerinin kaç tane olup olmayacağı monster in tasarrufunda değil

Ben de biliyorum monster'in üretmediğini.
    lakin monster diyemez mi şöyle şöyle talep var beklenti var böyle kasa üretseniz diye.
    veya benzer kasanın bir üst modeli yok mudur?
    bakın v4.1'i arkadaşıma aldım, çok memnun. ben de beğendim. ancak hoparlör facia oldu benim için. tamam o kadar para verdik aldık ama fazla verdiğimiz her paraya üzülürüm ben. parayı lotodan kazanmıyoruz nihayetinde. 160tl'den başlayan fiyatlarla mis gibi standard ssd yerine, 250tl'ye msata ssd almak hoş değil.
  • quote:

quote:

lakin monster diyemez mi şöyle şöyle talep var beklenti var böyle kasa üretseniz diye.
    bakın v4.1'i arkadaşıma aldım, çok memnun. ben de beğendim. ancak hoparlör facia oldu benim için. tamam o kadar para verdik aldık ama fazla verdiğimiz her paraya üzülürüm ben. parayı lotodan kazanmıyoruz nihayetinde. 160tl'den başlayan fiyatlarla mis gibi standard ssd yerine, 250tl'ye msata ssd almak hoş değil.

Hoparlör çok az kişiden duydum kötü diye. Çoğu kişi 5.1 daha kötü diyordu. Ben de sipariş edeceğim bakalim, gelince denerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hoparlör çok az kişiden duydum kötü diye. Çoğu kişi 5.1 daha kötü diyordu. Ben de sipariş edeceğim bakalim, gelince denerim

benim makinem Q63MS-16F375 (MS-16F3). bu serideki hoparlör iyi sanırım. hangi marka model bilmiyorum.
    gta5'te aynı ayarlarda MS-16F3 89 derece iken abra a5 v4.1 67-69 derecede takılıyor.
    hoparlör mü ısı mı derseniz, ısı düşük olsun varsın hoplarlör kötü olsun derim. :)

• arkadaşlar 2gb lık olanla 4gb lık arasında bir fark varmı yani bütçeyi zorlamaya gerek varmı bide uzun ömürlülük açısından 4.1 modeli nasıldır sizce o fiyatlarda en güzeli gibi duruyor tek sorum 4 gb almak çok önemlimidir yoksa 2 gb yetermi
  • 17" modelini kullanan varmı onda durum nasıl şu modeli düşünüyorum bende

M2 sata var zaten bende 16 yapabilirm birde rami
    http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V6-1.html?srt=UP#.VZmHdIq3zCQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, şuan 3000 lira civarına tavsiyeniz ne olur ? Yakınıma alacağızda..

http://www.hepsiburada.com/monster-abra-a5-v5-1-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601443

nasıldır sizce
  • V5.1 düşünüyorum bende witcher 3 performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkrky

arkadaşlar 2gb lık olanla 4gb lık arasında bir fark varmı yani bütçeyi zorlamaya gerek varmı bide uzun ömürlülük açısından 4.1 modeli nasıldır sizce o fiyatlarda en güzeli gibi duruyor tek sorum 4 gb almak çok önemlimidir yoksa 2 gb yetermi

4 GB pc tam hakkını verir . bütçeniz varsa 4 gb alın , watch dogs gta gibi oyunlarda fullde oynamıyor 2 gb , ama 4 gb olursa bunları fulde oynarsınız rahatlıkla .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Selamlar, şuan 3000 lira civarına tavsiyeniz ne olur ? Yakınıma alacağızda..

http://www.hepsiburada.com/monster-abra-a5-v5-1-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601443

nasıldır sizce

kendi sitesinden alırsanız bunun 17.3 olanını bu fiyata alırsınız ve tavsiye ederim ben kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V6-1-1.html#.VbNyitLtmko

tavsiye ederim saatlerce cs go oynuyorum 60 dereceye çıkmıyor sıcaklık sol taraf tamamen soğuk , sağ tarafta yöntulşarının olduğu yer ve enter tuşu bölümü biraz ısınmakta ama rahatsız etmiyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

quote:

nasıldır sizce

kendi sitesinden alırsanız bunun 17.3 olanını bu fiyata alırsınız ve tavsiye ederim ben kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım

tavsiye ederim saatlerce cs go oynuyorum 60 dereceye çıkmıyor sıcaklık sol taraf tamamen soğuk , sağ tarafta yöntulşarının olduğu yer ve enter tuşu bölümü biraz ısınmakta ama rahatsız etmiyor .

witcher 3 denedinizmi?
    birde daha yüksek sistem isteyen oyunlarda sıcaklıklar ne durumda acaba bilgilendirebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

quote:

nasıldır sizce

witcher 3 denedinizmi?
    birde daha yüksek sistem isteyen oyunlarda sıcaklıklar ne durumda acaba bilgilendirebilir misiniz?

witcher denemedim ama internette araştırırsan 960m ile witcher denenmiş diye hatırlıyorum.

farcry4 oynuyorum saatlerce rahatsız edici bir ısınma hissetmiyorum zaten elinizin temas ettiği yerler soğuk .

• arkdaşlar v4.1 e çanta alan var mı ? markası linki varsa gönderir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oonurbenim

arkdaşlar v4.1 e çanta alan var mı ? markası linki varsa gönderir misiniz ?

Çanta önerisi bekliyorum bende takip.Bazıları 15,6 inçlik çanta yetmiyor büyük almak lazim demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PweckTR

quote:

Orijinalden alıntı: oonurbenim

arkdaşlar v4.1 e çanta alan var mı ? markası linki varsa gönderir misiniz ?

Çanta önerisi bekliyorum bende takip.Bazıları 15,6 inçlik çanta yetmiyor büyük almak lazim demiş.

aynen hocam yetmiyor evde 2 adet 15.6 çanta var 1 tanesine cuk oturdu çıkmadı ters çevirip direk yatak cıkarttım diğerinde fermuar kapanmadı 17 inç şart rahat kullanım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

uefi kurulumu destekliyor mu ?

evet destekliyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.