Şimdi Ara

Monster Abra A5 V12.1.2 vs Dell Inspiron 7577 FB30F81C

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba . Yakin zaman da yeni bir pc almayi düşünüyorum . Fakat alacağım pc nin saglam kronik sorunsuz ve uzun ömürlü olmasini istiyorum. Yaptığım arastirmalar da son 2 ürüne kadar inebildim . Ikiside yakin fiyatlarda . Zaten bu fiyatin üzerine cikamiyorum. Hangisini secmeliyim ? Yardımcı olursaniz sevinirim

Ürün karşılaştırması buradahttps://www.epey.com/laptop/karsilastir/85831-98870/monster-abra-a5-v12-1-2_dell-inspiron-7577-fb30f81c/

Simdiden tesekkur ederim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 12.1 modelini almıştım fark olarak hdd yerine sadece ssd vardı. Ram arızamı gidermediler bu yüzden iade ettim. Şimdi Dell alıyorum i7-1050Ti modeli. :)
  • Dell 7577 konusunda bataryayla ilgili sorunlar olduğu yazıyordu bir bak oraya istersen
  • Dell i tercih et. Geçen arkadaşa aldım sadece sağ hoparlör de cizirti vardı.

• bende aynı ikilemde kaldım biraz tavsiyesi olan var mıdır? Konu da tazelenmiş olsun.
  • sewenangl kullanıcısına yanıt
    Gidip monster almayın üzülürsünüz.Isınıyor denen hp leri bile daha çok seviyor kullanıcılar.
  • Tşk ederim peki Dell 7577 ye alternatif var mı yoksa en iyi seçenek şuan bu mudur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.