Şimdi Ara

MONSTER ABRA A5 V1.1.2 hakkında yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
7.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bitti mi tuh ya sağol bilgilendirdin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlimSemi -- 11 Ocak 2015; 1:33:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlimSemi

Bitti mi tuh ya sağol bilgilendirdin için

Maalesef bitti ,rica ederim.

• bende 14 gün önce aldım laptobu. fan dan ufak cızırtı sesleri geliyor. bu normal mi arkadaşlar ?
  • Ekranı beni pek memnun etmedi açıkcası
    farcry 4 başlarken bazı yerlerde görüntüdeki gibi renklerin dalgalanması oluştu.
     MONSTER ABRA A5 V1.1.2 hakkında yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ısınangalaxys20 -- 12 Ocak 2015; 13:29:40 >
  • MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Ben bu ürünü almayı düşünüyorumda sitenizde ve n11'de stoklarda bulunmadığı yazıyor. Nezaman gelir acaba stoklarınıza ve ayrıca kapıda ödeme sistemi varmı acaba?? kredi kartımda okadar limit yok şu an için :) teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslimm

Ekranı beni pek memnun etmedi açıkcası
    farcry 4 başlarken bazı yerlerde görüntüdeki gibi renklerin dalgalanması oluştu.

Oyun ayarlarında. ayarlarından refresh rate i 60 yap 40sa Kırılma vs düzelir

Benim notebookun ramlerde sorun varmış değiştirdiler şu an düzgün 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: furkankobek

quote:

Orijinalden alıntı: gslimm

Ekranı beni pek memnun etmedi açıkcası

Oyun ayarlarında. ayarlarından refresh rate i 60 yap 40sa Kırılma vs düzelir

Benim notebookun ramlerde sorun varmış değiştirdiler şu an düzgün 😃

Nerden anladınız hocam RAM'lerde sıkıntı olduğunu?

• Teknik servis söyledi denedim orada işlemden sonra ramlerde sorun vardı değiştirdim dedi

• Arkadaşlar freedos sanırım bu monsterlar. Sistemi kendimiz kurduğumuzda sanırım garantiden çıkıyor? Doğrumudur

• UnLimiteD. kullanıcısına yanıt
    Sn. UnLimiteD.;

Hayır çıkmıyor. İşletim sistemini isteğe bağlı bir opsiyon olarak sunuyoruz. İsterseniz kendiniz de işletim sistemi kurabilirsiniz. Daha sonra tekrar format atıp yeniden kurabilirsiniz bu işlemlerin hiç birisi notebookunuzu garantiden çıkartmamaktadır.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMusteriHizmetleri

Sn. UnLimiteD.;

Hayır çıkmıyor. İşletim sistemini isteğe bağlı bir opsiyon olarak sunuyoruz. İsterseniz kendiniz de işletim sistemi kurabilirsiniz. Daha sonra tekrar format atıp yeniden kurabilirsiniz bu işlemlerin hiç birisi notebookunuzu garantiden çıkartmamaktadır.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

Selam.Siteniz üzerinden abra a5 v1.1.2 modelli pc den aldım.Alalıda daha 1.haftasını doldurmadı fakat pc de bazı sorunlar olduğunu gözlemledim.Ve bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

1)Bilgisayar ilk acıldıgı anda yanı power tusuna bastıgım anda bir ses cıkıyor.Sankı metal bir parcanın çizilme anında cıkarttığı ses gibi.Bu ses sadece pc nin ilk acılış anında cıkıyor.

2)Bilgisayarı normal bir sekılde kullanırken yanı oyun vb herhangı bır zorlayıcı birşey yapmadıgım halde içerisinden çızırtılar geliyor.Harddisk veya işlemci ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

3)Bilglsayardan gelen sesi dikkatli bir şekilde dinlediğim anda fan 2 sn de bir duruyor sonra tekrar çalışıyor gibi bir ses geliyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.