Şimdi Ara

Monster Abra A5 V.9.2.(2) Kullanıcıları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
5
Favori
13.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ermanerz

peki 2 e nasıl ayırabilirim bunu( c ve d şeklinde )
    sana tavsiyem 2ye ayırma ssd yi tam performans alamazsım.aldığın laptop da 2.hdd bölümü boş oraya uygun ve istediğin kapasitede 300/500GB ve 5400rpm yada paran varsa 7200rpm hızında 2.5lik bi hdd alıp kendin takabilirsin.ben öyle yaptım şahsen.
  • Şimdilik almayı düşünmüyorum hocam böyle devam edeyim öyleyse yetmezse alırım hdd, teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanerz

Şimdilik almayı düşünmüyorum hocam böyle devam edeyim öyleyse yetmezse alırım hdd, teşekkürler
    yetmicek mecbur alcaksın :) 250gb ne ki
    işletim sistemi falan derken sana kalcak 200gb 2 oyun yüklesen hop yer kalmadı bile :) daha fazla zam gelmeden al bence.ben zamanında 250ye aldım iyiki almışım şuan 400tl olmuş
  • Vay vay vay bakalım ne kadar idare edebileceğiz ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alınır mı hocalar? sipariş vermeyi düşünüyorum.
  • al ama hdd de al yanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: somnus

al ama hdd de al yanında
    şansa stok tukendi hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazın 256 gb ssdli modeli + ekstra 2 tb 5400 rpm takılı hali 4250 e alınır mı acil cevaplarsanız sevinirim

• Ben kullanıyorum 1 yıl oldu olacak herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. SSD li model olarak almıştım. Ardından 2-3 ay sonra "1 TB WD BLACK 7200 RPM HDD" aldım onunla beraber çok iyi ikili oldu. Sadece nadir olarak yaşadığım sıkıntı oyun oynarken veya bir şey yaparken aniden bilgisayar kasıp mavi ekran olayını yaşadım. 2-3 kez karşılaştım. O da bilgisayardan mı işletim sisteminden mi bilemiyorum artık.

Birde sormak istediğim bir şey var. Yeni nesil monster pc lerde sound blaster 5 çıkmış bunu bizde kullanabiliyor muyuz? Deneyen varsa paylaşırsanız sevinirim :)
  • Bu modelde ekran kartinda asiri bi isinma soz konusu 93 derecelere kadar cikiyor sizde nasil durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetalbyrk07

Bu modelde ekran kartinda asiri bi isinma soz konusu 93 derecelere kadar cikiyor sizde nasil durum
    bende 80i geçmedi daha(BF1 oynuyorum)
  • Vysnc ayarin kapalimi yada fps kilidi felan varmi fpsyi 60a kitleyince bendede öyle ama pubgde vysnc acinca mousede bi gecikme oluyor

• syflhg S kullanıcısına yanıt
    Ayni bu arkadasin sicakliklari gibi
    Monster Abra A5 V.9.2.(2) Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetalbyrk07 -- 1 Eylül 2018; 17:18:28 >
  • quote:

Vysnc ayarin kapalimi yada fps kilidi felan varmi fpsyi 60a kitleyince bendede öyle ama pubgde vysnc acinca mousede bi gecikme oluyor
    heralde vsync açık :) 60hz monitörle 120fps alsan ne olur :) boş beleş güç sarfiyatı ve input lag vs. 60fps yağ gibi akıyo oyunlar ve stabil
  • Bi vysnc kaldirip denermisin rica etsem

• quote:

Bi vysnc kaldirip denermisin rica etsem
    denemeye gerek yok biliyorum hocam.

yüksek fps = yüksek ısı + güç tüketimi demektir.o yüzden 60hz üstü monitör yoksa 60+ fps gereksizdir(bana göre)
  • beyler bu monster sürücüleri niye güncellemiyor?

https://www.monsternotebook.com.tr/ABRAA5V9-2.html

nvidia güncelleme olduğunda haber veriyor ama diğerleri için ne yapıyorsunuz siz?
  • Windows 10 zaten otomatik günceller herhangi birşey yapmana gerek yok ama genede emin olayım dersen aygıt yöneticisine gir sağ klik sürücüyü güncelle de
  • Merhaba arkadaşlar bu cihazı ikinci el olarak almayı düşünüyorum. Satıcı ara sıra mavi ekranla karşılaştığını,vakti olmadığı için servise götüremedigini fakat sorunun serviste düzeltilebilir olduğunu söyledi.Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı varsa nasıl halletti. Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Xecutioner01

Merhaba arkadaşlar bu cihazı ikinci el olarak almayı düşünüyorum. Satıcı ara sıra mavi ekranla karşılaştığını,vakti olmadığı için servise götüremedigini fakat sorunun serviste düzeltilebilir olduğunu söyledi.Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı varsa nasıl halletti. Yardımcı olursanız sevinirim
    büyük ihtimal donanımsal bi sorun var cihazda.servise giderse adam olmaz bidaha zaten ama garantisi varsa değişim talep edip sıfırını alırsan senin için daha karlı olur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.