Şimdi Ara

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.366
Cevap
15
Favori
49.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emreyusuf01

quote:

Naçizane Monster Abra A5 4.1.3 Deneyimlerim

https://www.youtube.com/watch?v=lHasvb-58AM

Elinize saglik sanirim bende sizin gibi 4 sececegim dolarin birazdaha duzelmesini bekliyorum

Ben 4.1den inanilmaz memnunum ama tek problemim ssd olmadan aldim ve eksikligini cok ariyorum msata ssd bulmakta sikinti ulkemizde.

Hocam ortalık msata m2sata SSD kaynıyor nasıl ülkemizde bulamadınız şaşırdım doğrusu

http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-240gb-m2-mini-msata-ssd-okuma-hizi-550mb-yazma-hizi-520mb.html

bulmasına buldum etraf kaynıyorda normal ssd den pahalı olunca el gitmiyor satın almaya.

SSD Şart hocam böyle makinalara

Simdi bile bu kadar hizliysa ssd hard show yapar bu cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ips mat ekran siparşi verdim.Acaba ne zmn elime geçer kurulumu nasıl yapmalıyım uefi mi kurayım 8.1 i mi kurayım windows 10 nu mu kurayım.Hangi testlere tabi tutmalıyım performansını ve bana gelen ürünün doğru ve sağlam geldiğini nasıl anlarım yardımcı olurmusunuz?
  • ips mat ekran siparşi verdim .Acaba ne zmn elime geçer kurulumu nasıl yapmalıyım uefi mi kurayım 8.1 i mi kurayım windows 10 nu mu kurayım.Hangi testlere tabi tutmalıyım performansını ve bana gelen ürünün doğru ve sağlam geldiğini nasıl anlarım yardımcı olurmusunuz?
  • Sipariş gelicek neleri kontrol etmeliyim torrentten mi windows kurulum yapayım.
  • merhaba abra MONSTER® ABRA A5 V5.1.1 15.6 IPS ekran 1 tb hardisk ile aranıza katıldım. alacak arkadaşlara izlenimlerimi söyleyim. açıkcası forumda kaç kişide var bu laptop adam akıllı 1 kişi incelememiş almadan önce bende sıkntı çektim bu yüzden.

ilk izlenimlerime gelrsem. laptop kasa kalitesi olarak vasat durumda metal kasa kullananlar varsa bu biraz oyuncak gibi gelebilir size incelik olarak gerçekten çok ince oyun laptobu için bu kadar beklmiyordum. touchpadi beğendim ortalamanın üstünde fakat toucpad deki tuşlar çok içine çöküyor basınca klavyesi ortalama bir klavye. arada fan coşuyor bir sonra duruluyor sıcaklık fan sesi normal kullanımda sıkntı yapmadı. fan girişleri arkada olması masada kullananlar için avantaj olmuş. fakat kucağa aldığınızda laptobu bacağınız yanabilir.oyun daha yükleyemedim sadece lol oynadım. fps olara 200 max gördüm fakat 100 fps ye düştü bazen fps çok değişti oyunda. benim eski laptopum lenovo y580 gtx 660 var onda bu kadar dengesiz olmuyor fps 170 200 arası fps alıyorum ondada. daha fazla oyun yükleyince oyunlarla ilgili deneyimlerimi yazacağım gene. korsan w8 yüklediğim için sürekli dll hatası alıyorum sinir oldum biraz onları düzeltmeye çalışırken bu dll hatalarını alan varmı başka korsan olmasıylamı ilgili windowsun yoksa başka bir sebepten dolayımı bilen arkdaşlar varsa yardım ederse sevinirim. laptop ile ilgili sorusu olan varsa sorabilir. HA bide ses durumu var açıkçası sesi tatmin edici değil ses seviye olarak o kadar kötü değil açtığınız müziği filmi rahat duyabilrisniz. fakat ses gerçekliği konusunda sıknıtılı lenovo y580 eski laptobum onla karşılaştırırsam ondan bir şey açtığımda odannın her yerinde ses dağılıyor bu laptopta sadece bilgisayardan bir ses geliyor gibi. daha doğrusu telefondan bir şey açarsınız ordan sadece bir bölgeden bir ses gelir öyle diyim. sağdan soldan ses gelmiyor gibi mono hopörlör varmış gibi bir sesi var.

birde ekran çerçevesinin alt kısmı çok kaba olmuş normal bir laptobun 2 katı mesafesinde alt çerçevesi var ortada monster yazıyor puntosu gerçekten çok büyük olmuş alanı doldurmak için. Normal laptoptan biraz üstte duruyor laptobun ekranı kimine göre avantaj olabilir bu tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maplurtz -- 29 Ağustos 2015; 10:40:44 >

• Ekle dostum abra a5 v4.1 + 120gb ssd

• 5.1.1 baz model hocam. yakın gelecekte gelecekte 120 gb ssd+16gb olacak kısmetse. :D
  • Herkese merhaba bende aranıza katıldım abra A5 v5.1.1 2800 liraya aldım 8 agustosda

• Biz bu abra A5 v5.1 leri (ssd ve ips dahil) 3400 yada 3300 üzeri görmeyiz dimi?

Monsterlarda ısınma sorunu oluyormudur?

Lütfen cevap

• Arkadaşlar maks 3000-3500 arası hangi monster modelini tavsiye edersiniz?
    Kullanım oyun ağırlıklı,net,film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

Arkadaşlar maks 3000-3500 arası hangi monster modelini tavsiye edersiniz?
    Kullanım oyun ağırlıklı,net,film.

ABRA V5.1 yada V4.1

• arkadaşlar lol oynarken fps 200 oluyor birden 150 oluyor 100 e düşüyo bazen sabit durmuyor eski laptobumda gtx 660 vardı bunda 960 var eski laptumda sabit 200 fps alıyorum bu nasıl iştir ?
  • yalnızaslan kullanıcısına yanıt
    Pardon geç gordum. Ben busuru hata alıyordum . en sık geleni ntfs.sys hatasıydı. ssd aldım windows 10 u ssd ye kurdum birde driverları tektek ozenle kurdum düzeldi
  • Monster Abra a5 v4.1.2 laptoplar tekrar stoğa girmeyecek mi? Kaç haftadır onu bekliyorum.
  • princeofpersiata P kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam. Win.10 kurulu ssd ye fakat ne yaptıysam bir türlü çözülmedi sorun. Format Hariç Bütün anlatılanları denedim ama Arada Sırada yine alıyorum aynı Hatayı.

• Anna Dewitt kullanıcısına yanıt
    Sn. Anna Dewitt;

Belirtmiş olduğunuz modelimiz yeniden gelmeyecektir.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri
  • merhaba arkadaşlar a5 4.1 sipariş vermeyi planlıyorum fakat aklıma takılan birkaç mesele var öncelikle çerçevesi kullanan kişiler çerçevenin dikkat dağıtıp dağıtmadığını paylaşabilirlermi bu benim için oldukça önemli bir detay çünkü yaklaşık 5 yıl kullanıcam ikinci sorum ise ssd slot larına hdd takılabiliyormu ssd slotu 2.5 inch likmi? optik sürücüsü varmı? hdd optik sürücünün bulundugu kısmada takılabiliyor
  • Sillien S kullanıcısına yanıt
    Abra a5 v4.1 modelinde optik sürücü yoktur.. Eğer optik sürücüyü çıkarıp oraya ssd veya hdd takmayı düşünüyorsanız abra a5 v5.1 modeline bak. Bu modelde optik sürücü bulunuyor
  • gün itibariyle malesef 5.1 in stokları bitmiş durumda öğrendiğime göre 28 eylülde gelecekmiş tekrar fakat doların yüksekliği dolayısıyla oldugundan daha phalı gelme ihtimali oldugunu düşünüyorum almak için dogru zaman şimdi ve 4.1 var stoklarda soruma gelirsek peki ssd slotuna hdd takma ihtimali varmı? yok ise 1 tb ile başlayıp yıl içinde 2 ssd ekleyeceğim
  • Sillien S kullanıcısına yanıt
    ssd slotundan kastınız msata slotu sanırım ?
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.