Şimdi Ara

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.366
Cevap
15
Favori
49.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar v4.1 için wireless değişimi mümkün mü acaba? bazen telefonun bile rahatça bağlandığı modemlere mesafeden dolayı bağlanamıyorum. eğer değişim mümkünse daha iyisini taktırmam gerekiyor bu bana çok yetersiz kalıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yegemen -- 11 Ağustos 2015; 2:00:37 >
  • Selamlar

Bu realspeed programında 3 ayrı MOD var.
    Game / Brpwser / stream

Bunlar ne işe yarıyor ne farkları var? Bilen varmı?
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Dostum 1-2 güne gelir merak etme,onda kaygın olmasın.
  • Merhaba bende monster abra v5.1 almayı planlıyorum sorum şu taksitle alıcagımdan suan vade farkı biniyor.Hem öğrenci indiriminden yararlanıp hemde vade farksız taksitle alma şansim var mı ? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim teşekkürler :D
  • Beni de ekleyebilirsiniz. Bugün itibariyle abra a5 v5.1 siparişi verdim. Pazartesi elime geçer heralde. Abra a5 kullananlar yorumlarını yazabilir mi sorun var mı memnun olanları görmek isterim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Highfunction Socipath

Yoo neden öyle bir şey olsun,IPS ekran daha iyi olur işte,daha canlı gösterir.

Hocam bilmeden cevap veriyorsunuz IPS ekranların ms değerleri yüksektir ve ghosting denen muhabbet meydana gelir neye dayanarak olmaz daha iyi gösterir gibi yorum yazmışsınız bilmiyorum ama evet IPS ekran daha parlak ve canlı gösterir ama oyunlarda pek tavsiye edilmez.
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Dostum saçmalama asıl oyunlarda tavsiye edili,gerçek renkleri gösterir.Senin ghosting dediğin olayla daha monster'de karşılaşanı görmedim ben.
  • quote:

Dostum saçmalama asıl oyunlarda tavsiye edili,gerçek renkleri gösterir.Senin ghosting dediğin olayla daha monster'de karşılaşanı görmedim ben.

Tamam hocam sen biliyorsun ips de ghosting olurmu hiç ms falanda boşuna zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 15 Ağustos 2015; 18:39:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Highfunction Socipath kullanıcısına yanıt
    İzle bak dostum. Adam ne yazmış. I think that TN is still better for gaming and IPS is better for everything else.
    https://www.youtube.com/watch?v=XPHkXqWqNW0
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Monster'in IPS ekranla normal TN ekranı karşılaştırdığı video var,oradan bak var mı yok mu,bu sonradan çıkıyor mu bilmiyorum ama benim izlediğim videoda yoktu.
  • quote:

Monster'in IPS ekranla normal TN ekranı karşılaştırdığı video var,oradan bak var mı yok mu,bu sonradan çıkıyor mu bilmiyorum ama benim izlediğim videoda yoktu.

Tamam hocam Sağolun Verdiğiniz Engin bilgiler için

• princeofpersiata P kullanıcısına yanıt
    Hocam bende arada Sırada alıyorum mavi ekran hatasını 8.1 varken oluyordu 10 kurdum yine oluyor, nette tarif edilen pek çok şeyi Yaptım ama yine de olmadı. Format atacağım sanırım ama bu aralar uğraşmak da istemiyorum... Hata kodu ne sizin?

• abra a5 v5.1.1 yeni aldım 120 gb m2sata ssd 16 gb ram ips panel hangi windows kurmalıyım içine?
  • blackbatuhan B kullanıcısına yanıt
    Windows 8.1 veya 10 kurun. İkisi arasındaki seçim size kalmış çünkü windows 10 yeni çıktı bu yüzden bazı buglar ve hatalar mevcut. Kendi düşüncem windows 8.1 kurup 2-3 ay sonra windows 10'a geçmenizdir.

(Windows 7 güzel bir işletim sistemi olabilir ama artık eskidi. İlk windows 7'yi kurdum ve dying light çalışmıyordu. 8.1 e geçince düzeldi.7 de bu tür hatalar mevcut bu yüzden kurmanızı önermem)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackbatuhan

abra a5 v5.1.1 yeni aldım 120 gb m2sata ssd 16 gb ram ips panel hangi windows kurmalıyım içine?

windows 10 kur sonra yakın zamanda format atmak gerekmesin
  • 10 iyidir. hem ücretsiz orıijinal hem yeni bi sistem. ayrıca 7 ile 8 karışımı olmuş ben beğendim.
  • blackbatuhan B kullanıcısına yanıt
    Win 10 güzel,elinde win 8 keyi varsa,pc ye 8 kur oradan 10 geç lisanslı windows 10 sahibi olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenPaw

quote:

Orijinalden alıntı: blackbatuhan

abra a5 v5.1.1 yeni aldım 120 gb m2sata ssd 16 gb ram ips panel hangi windows kurmalıyım içine?

windows 10 kur sonra yakın zamanda format atmak gerekmesin

W8.1 kur en performanslı ve optimizasyonu iyi işletim sistemi şuanda 8.1 Windows 10 şuan yolun çok başında 3-4 ay sonra Güncelleme ile kendine gelir tabiki

• Benim pc geldi win 8.1 kurdum model abra a5 v5.1.1 nedense hoparlörlerden ses çok az çıkıyor bütün driverlarıda kurdum neden acaba? Aşırı tiz var

• Birazdan Windows 10'a temiz kurulum yapacağım (Abra 5.1) . Yarım saat - bir saat kadar uğraşıp güncel driverları bulmaya çalıştım. Çoğu üreticinin (Intel, nVidia vs.) var, olmayanları Clevo'nun sitesinden indirin. Yardımcı olmak amaçlı yükleyim istedim. Hadi bana bol şans :)
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.