Şimdi Ara

Monster ABRA | 5.1x | 4.1x | Kullanıcıları Kulübü (Gtx 960m) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.366
Cevap
15
Favori
49.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgisayar yarın geliyor incelemenin dibine vurucam ben aktif olacak v4.1 için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rec25 kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1.5 ay oldu alalı :)
    Abra a5 5.1.1 standart model

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    aa nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche55

aa nedir?

Anti aliasing yani kenar yumuşatma
    Ekran kartına ciddi Yük bindirir

• bende monster siparişi vermiştim en geç pazartesi gelir demişlerdi ürün şubeme halen gelmemiş sizce bugün elimde olurmu
  • Batarya ömrü için nasıl kullanmayı tavsiye edersiniz. Sürekli fişe takılı çalışsa ve haftada bir de doldur boşalt yapsam yeterli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAkara -- 30 Haziran 2015; 16:44:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAkara

Batarya ömrü için nasıl kullanmayı tavsiye edersiniz. Sürekli fişe takılı çalışsa ve haftada bir de doldur boşalt yapsam yeterli midir?

Bende aynı o şekilde kullanıyorum

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle kullanıyorum ama bataryayı boşaltırken şarjı % kaça gelince tekrar şarj etmeye başlamamı tavsiye edersiniz?
  • Rhothomir Gyrlass kullanıcısına yanıt
    Hocam dibine kadar boşalt cihaz kapanmadan tak

• Şu turbo cpu olayını anlatabilecek olan varmı? 1.5 aydır kullanıyorum ama daha elimi sürmemişim
  • 4.1 + 120 gb ssd ile aranıza katıldım arkadaşlar. Umarim hayırlı bir seçim olur.

Önerdiğiniz sürüm var mi ekran kartı için, en son çıkanı mi yukleyeyim, cd ile geleni mi, sorunlu bir sürüm var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monster abra a5 v5.1 cihaz için m2sata ssd arıyorum fiyat araştırması yapan var mı Almayı düşünen varsa firmalarla iletişime geçip toplu şekilde ucuza alabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Monster abra a5 v5.1 cihaz için m2sata ssd arıyorum fiyat araştırması yapan var mı Almayı düşünen varsa firmalarla iletişime geçip toplu şekilde ucuza alabiliriz

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-120gb-850-evo-m2-mini-msata-ssd-okuma-hizi-540mb-yazma-hizi-500mb.html

Burada 300 TL'ye var. Monster da 300 TL farkla ekliyordu aynı SSD'yi. Belki vatan kampanyası takip edilebilir.

Bu arada beni de ekleyebilirsiniz, V5.1.1 + IPS siparişi verdim dün. Umarım sorunsuz gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kishe -- 5 Temmuz 2015; 12:45:54 >

• Kakà kullanıcısına yanıt
    En son çıkan olanı yükle. Fakat beta olmasın. Bende de abra a5 v4.1.1 var en son sürümü yükledim hiçbir sorun yok. Beta olmadığı sürece sorunlu driver çıkaracağını sanmam nvidia nın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kishe

quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Monster abra a5 v5.1 cihaz için m2sata ssd arıyorum fiyat araştırması yapan var mı Almayı düşünen varsa firmalarla iletişime geçip toplu şekilde ucuza alabiliriz

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-120gb-850-evo-m2-mini-msata-ssd-okuma-hizi-540mb-yazma-hizi-500mb.html

Burada 300 TL'ye var. Monster da 300 TL farkla ekliyordu aynı SSD'yi. Belki vatan kampanyası takip edilebilir.

Bu arada beni de ekleyebilirsiniz, V5.1.1 + IPS siparişi verdim dün. Umarım sorunsuz gelir

Aynı ürünün 250GB olan modelini 2 aydır takip ediyorum 480-500 TL arası değişiyor fiyat aralığı. Hiç kampanyaya girmedi malesef

• "batterycare" adında bi program var programı açıp detaylı bilgi kısmına girince pilin üretildiği tarihten beri ne kadar kaybı olduğu yazıyor.. benim v4.1.1 pc de %2,27 kayıp yazıyor.. daha pc yi alalı 1 ay 10 gün felan oluyor. keşke bataryasını çıkartabilseydik bu pc nin.. saatlerce oyun oynuyorum prize takılı boşuna ömründen gidiyor. diğer arkadaşlarda acaba bu programı indirip ne kadar kayıp var yazabilirmi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yegemen -- 5 Temmuz 2015; 18:32:52 >
  • BEnde dün aldım abra a5 v5.1.1 standart.
  • Beyler 3.800 lira iyi mi bu fiyata veya daha azına daha iyi bir pc masaüstü dizüstü farketmez bulabilirmiyim ? Özellikler Aşşağıda

Abra V5.1.3 15.6"

İşlemci Mimarisi 4.Nesil Haswell
    İşlemci Serisi Intel® Core i7
    İşlemci Kod Adı Intel® Core i7-4720HQ 4-Cores; 6MB L3; 2.60GHz > 3.60GHz; 47W; 22nm
    Chipset Intel® HM87 Express Chipset
    VGA Belleği 2GB
    VGA Bellek Veri Yolu 128-Bit
    VGA 2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX960M 128-Bit DX11.2
    Çözünürlük 1920 x 1080
    Ekran Boyutu 15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
    Sabit Disk Türü SSD + SATA
    Sabit Disk Kapasitesi 120GB SSD + 1TB
    Bellek 16GB (2x8GB) DDR3L 1.35V 2133MHz SODIMM
    M.2 SATA SSD Portu 1x M.2 SATA SSD
    1.Port M.2 SATA SSD Samsung 120GB 850 EVO M.2 Sata SSD (Okuma Hızı 540MB / Yazma Hızı 500MB)
    1.Port 2.5" HDD 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 9.5mm 32MB 7200RPM HDD SATA-3

Cevap pls

• Dostlar öğrenci indirimiyle birlikte 3000 lirayı aşmayacak hangi modeli önerirsiniz?

MONSTER® ABRA A5 V5.1 15.6" + IPS 2999 liraya geliyor sizce mantıklı bi tercih olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 5 Temmuz 2015; 23:12:30 >
  • 5.1.1 de ekranın altında 3 yerde ufak bir ışık sızıntısı var. Çok dikkatli bakilmayinca belli olmuyor. Ama 3 bin para verince ister istemez rahatsız ediyor. Bu normal mi yoksa değişim istemelimiyim. Birde laptop bostayken ufak bir ses var. Sanki hdd çalışır gibi bu doğal mi yoksa 0 ses mi olmalı. Kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.