Şimdi Ara

MONSTER A7 Bu Değerler Normal Değil :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Uzun süre masa üstü kullandım bazı nedenlerden dolayı monster abra a7 9.2.1 aldım fakat sıcaklık değerleri boşta iken aşırı yükseltiyor. Oyunda ise aynı 95i buluyor bu Normal mi MONSTER A7 Bu Değerler Normal Değil :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 95 fazla. Servise göster bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu derecelere düştüm bu dereceler normalmi harici sogutucu yok pubg mobile full ayarlarda 58 fps
    MONSTER A7 Bu Değerler Normal Değil :(

• Tamam Arkadaşlar Sorunu Çözdüm. Ürünü ikinciel aldım garantili vs fakat kullanıma bağlı tozlanma oluşmuş ayrıca fabrika çıkısı çok dandik bir macun sürülmüş macun markasına değil lafım işçiliğine MX-4 macun sürdüm ayrıca hava kanallarını özenle temizledikten sonra ısı değerleri göz önünde.
    MONSTER A7 Bu Değerler Normal Değil :( MONSTER A7 Bu Değerler Normal Değil :(

• quote:

Orijinalden alıntı: TR Nemesis

Tamam Arkadaşlar Sorunu Çözdüm. Ürünü ikinciel aldım garantili vs fakat kullanıma bağlı tozlanma oluşmuş ayrıca fabrika çıkısı çok dandik bir macun sürülmüş macun markasına değil lafım işçiliğine MX-4 macun sürdüm ayrıca hava kanallarını özenle temizledikten sonra ısı değerleri göz önünde.
    hocam resmen paspas oluşmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.